Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

То ви ще не сійньор а джунік? Висококваліфікованими вважаюття сіньори або стронг мідли, і від цього ідуть пропозицїї по релокації. Фіксати баги можна і по ремоуту

У мене 2 роки досвіду. Перехідний період до міддла.

А пропозиції по релокації я отримую постійно (бо знаю польську та німецьку до англійської), так що можете не розповідати мені про те, що джунів туди не беруть  :gigi:

Шрот тре обкладати екологічним податком , як іноземний так і вітчизняно російські жигуля і волги. 25 тис грн в рік. Чому поправку відхилили?
ну і як цей податок буде платити пенсінер в селі у якого жигулик на ходу, щоб бабцю до лікарні довезти?, чи вам то пох..?

ну і як цей податок буде платити пенсінер в селі у якого жигулик на ходу, щоб бабцю до лікарні довезти?,
Йому буде субсидія. У нас влада любить давати субсидії. За чужий рахунок.

Тоді не розказуй шо ти платиш на рівні всіх, бо дехто вже майже 43% з доходу сплатив , а ще нічого  не взяв собі,  а якшо не хватає оборотних, то кредити під 32-36%, і це рахується круто... і
Это какой-такой мудлон заплатил 43% с ДОХОДА? Вы ДОХОД с ЗАРПЛАТОЙ не путаете?

Bmx

ну і як цей податок буде платити пенсінер в селі у якого жигулик на ходу, щоб бабцю до лікарні довезти?, чи вам то пох..?
Я взагалі то мав на увазі вибірковість підходу до оподаткування деяких дописувачів. Таке врадення що тут одні чиновники і олігархи-патріоти зібрались.
І всі ці твердження - що шрот це погвно, у країні 50% люмпенів вимагають у яесних олігархів субсидій  і грошей - звучать якось дивно

Bmx

А якщо держава притисне  - то можна і переїхати. Але твердо закликати інших платити тупі та необгрунтовані податки - то святе

А якщо держава притисне  - то можна і переїхати. Але твердо закликати інших платити тупі та необгрунтовані податки - то святе

Вільний ринок праці, ніхто нікого в Україні не тримає, якщо йому не подобаються зарплати в себе вдома.

твердо закликати інших платити тупі та необгрунтовані податки - то святе

Можна лише закликати платити, чи не платити податки. Але закликати не платити якісь окремі податки, які не подобаються, то якось зовсім по тупому. Якщо податок не подобається, то домагаються його скасування, а не закликають не платити.

Bmx

Можна лише закликати платити, чи не платити податки. Але закликати не платити якісь окремі податки, які не подобаються, то якось зовсім по тупому. Якщо податок не подобається, то домагаються його скасування, а не закликають не платити.
А де є заклики не платити податки?
Є вимога до держави - встановити обгрунтований податок. Держава не дослуховуєттся 3 роки. Бляхпрі залишають авто закордоном. Все законно, всі у пройобі , включно з державою. Менеджери рулять

А де є заклики не платити податки?
Є вимога до держави - встановити обгрунтований податок. Держава не дослуховуєттся 3 роки. Бляхпрі залишають авто закордоном. Все законно, всі у пройобі , включно з державою. Менеджери рулять

Голосуйте за тих, хто обіцяє знизити ці акцизи, - єдине, що можна порадити в цій ситуації.

Bmx

Голосуйте за тих, хто обіцяє знизити ці акцизи, - єдине, що можна порадити в цій ситуації.
Мені не потрібно порад, у мене нема бляхи, і я вже років 12 не джунік :)

Я висококваліфікований працівник із відмінним знанням англійської та німецької мови. Я досить непогано коштую на ринку праці, і я плачу податки там, де працює моя галузь. Галузь переїжджає - я разом із нею.
Тоді ви не повинні втручатись в політичні і економічні питання в країні тимчасового перебування.

03.12.18 07:33
За неделю в Украине растаможили 74 автомобиля на еврономерах, - ГФС

В Украине в течение недели растаможили 74 автомобиля на еврономерах.
евробляхи

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.UA, об этом сообщила пресс-секретарь ГФС Наталья Непряхина.

По ее словам, с 26 ноября в Украине оформлено 74 авто, которые были ввезены в таможенных режимах временного транзита. Больше всего "евроблях" растаможку прошли на Черновицкой таможне - 55 шт.

В бюджет зачислено 4, 675 млн грн, в том числе 119 тыс. грн - штрафы за нарушение режима временного ввоза или транзита авто, которые владельцы "евроблях" заплатили при растаможивании своих авто.

Так себе темп

Так себе темп
Это не бляхи. Это свежие авто, купленные уже после принятия закона.

В Україні упродовж тижня розмитнили 74

Ніхто більше не дасть "євробляхерам" робити неподобства – Порошенко
автомобіля на єврономерах.
Більше читайте тут: https://тсн/ukrayina/stalo-vidomo-skilki-protyagom-tizhnya-rozmitnili-yevroblyah-1259085.html

На той шрот, що ви тягнете в країну - і 300% мало.

Чому ніхто не обкладає такими податками набагато старіший і небезпечніший радянський шрот, якого повно на вулицях як легкового так і вантажного  ?
Щоб вимусити власників здати їх в металолом ?

Вам їх пердьож рідніший ?   

Останнє редагування: 3 грудня 2018 09:21:03 від Людас

В Україні упродовж тижня розмитнили 74

Ніхто більше не дасть "євробляхерам" робити неподобства – Порошенко
автомобіля на єврономерах.
Більше читайте тут: https://тсн/ukrayina/stalo-vidomo-skilki-protyagom-tizhnya-rozmitnili-yevroblyah-1259085.html

Круто. Якщо такі круті темпи збережуться , то на рік буде майже аж 4 тисячі. Правда їх сотні тисяч , але то таке...

Хєр з ним з тим бюджетом. Южаніна надоїть з інших. З отих лохів , що зараз кричать " На х.й бляхи".
Чекайте наступну серію серіалу " лох - ето судьба"..

Это не бляхи. Это свежие авто, купленные уже после принятия закона.

А блях скільки ?

А блях скільки ?

А це вже не має значення. Люди завозять і розмитнюють, значить, закон їм подобається. А нерозмитнені бляхи підуть на шрот.
Вони шротом і є в основному.

А це вже не має значення. Люди завозять і розмитнюють, значить, закон їм подобається. А нерозмитнені бляхи підуть на шрот.
Вони шротом і є в основному.

Як це не має значення ? В бюджеті запланували більше мільярдів з цих блях . Депутат волали на , що на пенсії.

З кого тепер візьме ці гроші Южаніна.

Пропоную обкласти 300 % екологічним податком радянський шрот. Весь.

Пропоную обкласти 300 % екологічним податком радянський шрот.
Я не проти. Пропонуй в Раду.

Я не проти. Пропонуй в Раду.

Так ти ж депутат, судячі з пропозиції. В мене немає права законодавчої ініциативи.

По ее словам, с 26 ноября в Украине оформлено 74 авто, которые были ввезены в таможенных режимах временного транзита. Больше всего "евроблях" растаможку прошли на Черновицкой таможне - 55 шт. (С)
Зверніть увагу - люди не вже пригнані авто розмитнюють а розмитнюють ті, кого на митниці поставили перед вибором: заплатиш за розмитнення зараз - пропустимо. Немає грошей? Тоді вертайся звідки приїхав. :facepalm1:
Тут я провів нехитрі розрахунки: 4675000:74 і поділити на курс євро. Виходить, що кожен розкошелився на майже 2000 євро.

Bmx

ПОНЕДІЛОК, 3 ГРУДНЯ 2018, 13:26
Голова підкомітету з питань митної справи комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова заявила, що в Україні провалена роз'яснювальна робота щодо правил розмитнення авто на єврономерах і цей процес йде повільно.

Про це вона сказала під час погоджувальної ради у понеділок.

За її словами, за тиждень було розмитнено близько 74 авто з іноземною реєстрацією.

"Наразі немає належної роз'яснювальної політики і тому люди не розуміють, хто і як має в'їжджати, які документи  необхідні для розмитнення та інше", - сказала нардеп.

Острікова додала, що якщо не буде проведена належна роз'яснювальна робота і люди не встигнуть розмитнити свої авто у пільговий період, то доведеться ставити питання про його продовження.

Bmx

Як іде процес? Скільки вдалось за сьогодні зібрати пенсіонерам?

Bmx

І хто б мав проводити розяснювальну роботу? Як це чиеовники собі уявляють?

03.12.18 07:33
За неделю в Украине растаможили 74 автомобиля на еврономерах, - ГФС

В Украине в течение недели растаможили 74 автомобиля на еврономерах.
евробляхи

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.UA, об этом сообщила пресс-секретарь ГФС Наталья Непряхина.

По ее словам, с 26 ноября в Украине оформлено 74 авто, которые были ввезены в таможенных режимах временного транзита. Больше всего "евроблях" растаможку прошли на Черновицкой таможне - 55 шт.

В бюджет зачислено 4, 675 млн грн, в том числе 119 тыс. грн - штрафы за нарушение режима временного ввоза или транзита авто, которые владельцы "евроблях" заплатили при растаможивании своих авто.

Еще каких-нибудь 300 лет и всех  узаконят )

Да, я бы хотел себе ещё одно свежее авто по уменьшенному акцизу загнать, но с такой погодой лень из Германии за рулём ехать.

Bmx

Якщо штраф за протермінування 8,5 к, то "старих" протермінованих блях розмитнили 14 шт. Решта або нові або непротерміновані

Bmx

Еще каких-нибудь 300 лет и всех  узаконят )
Можна впровадити якісь маркетингові нестандартні ходи, щоб пришвидшити процес.
Наприклад розігрувати безкоштовні квитки до кіна для кожного другого бляхара, абощо...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія