Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо цей банер що вгорі буде і надалі жерти 10% мого проца..

буду бокувати рекламу на ФУПі
от питається нафуя крутити такі криві банери, чи так багато платять?

шо за проц?

присоединяюсь к вопросу

шо за проц?
Тут питання, чи має проц ті команди... Наприклад комп може тянути нормально віндовс 7 , пробуєш встановити скайп він висне. В проці відсутні деякі команди для роботи Скайпа. Тут теж саме може бути, реклама використовує команди які відсутні у процові, от і висне він...

Тут питання, чи має проц ті команди... Наприклад комп може тянути нормально віндовс 7 , пробуєш встановити скайп він висне. В проці відсутні деякі команди для роботи Скайпа. Тут теж саме може бути, реклама використовує команди які відсутні у процові, от і висне він...
та ніяка реклама напряму з процом не працює, а через якусь прокладку. інакше це чорна діра в безпеці системи.

та ніяка реклама напряму з процом не працює, а через якусь прокладку. інакше це чорна діра в безпеці системи.
Можливо я не вірно виразився, важливо що коли є реклама то застосвуються команди яких в процесорі нема. (прокладка чи що використовує нові команди)

Можливо я не вірно виразився, важливо що коли є реклама то застосвуються команди яких в процесорі нема. (прокладка чи що використовує нові команди)
Мовчить наш Аналітик, шо ми тут будемо на кавовій гущі гадати?

Мовчить наш Аналітик, шо ми тут будемо на кавовій гущі гадати?
може соромиться що в нього слабкий проц?

Але я знаю багатьох багатих які купили комп БОГ зна, коли от у людей позиція він раніше працював, і новий навіть не планують купити... І це якраз є контингент який цікавиться політикою тай за рекламою слідкує, бо внучкам треба купити телефончик))))

Слабий комп може казати, що людина просто консервативна.  :)

може соромиться що в нього слабкий проц?

Але я знаю багатьох багатих які купили комп БОГ зна, коли от у людей позиція він раніше працював, і новий навіть не планують купити... І це якраз є контингент який цікавиться політикою тай за рекламою слідкує, бо внучкам треба купити телефончик))))

Слабий комп може казати, що людина просто консервативна.  :)
9 років тому  зібрав товаришеві компа. до сих пір фуричить.
Феном 2х6. вчора переставив йому вінду.  отримав ностальгічний секс з дровами.

9 років тому  зібрав товаришеві компа. до сих пір фуричить.
Феном 2х6. вчора переставив йому вінду.  отримав ностальгічний секс з дровами.
:lol: Це що добре що найшов, а буває на відяху дрова тільки на експішку ідуть. А ті що є постійно виснуть на 7 вінді.

:lol: Це що добре що найшов, а буває на відяху дрова тільки на експішку ідуть. А ті що є постійно виснуть на 7 вінді.
400 метрів універсальний інсталятор під все сімейство з офсайту нвідії!  :gigi:

400 метрів універсальний інсталятор під все сімейство з офсайту нвідії!  :gigi:
Він ставить, але той драйвер не працює, при звернені до нього бравзерів він висне і відключається, і альтернативи немає.  :super:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія