Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові взялись за Альфа банк

Re: У Львові взялись за Альфа банк
Ali

Походу Альфа сейчас самый удобный украинский банк.
Руки прочь от Альфы!

пофуй

або хай стараються краще давити там в себе на хуйла, або нафуй к України,  у нас війна

А де ж Садовий? Що каже панмер?

мер тут до чого? Чи у львові муніципальна поліція є?

Походу Альфа сейчас самый удобный украинский банк.
Руки прочь от Альфы!
у кацапа пєрдак рвануло

певно перед тим кричав рукі прочь ат путіна

За повідомленням керівника ГО “Варта 1” Ігора Зінкевича, сьогодні, 28 листопада, пізно вночі у Львові невідомі особи закидали запальною сумішшю приміщення одіозного «Альфа-Банку» — українська філія російського банку, заснованого 1993 року з головним офісом у Києві.
Так о 03:00 год. на вул. Політехнічній, 2 невідомі особи розбили вікно приміщення Альфа-Банку та кинули туди запальну суміш. У результаті відбулося загорання приміщення площею 4 м кв.
А вже о 03:30 год. на перехресті вул. Чорновола, 45 невстановлені особи подібним чином – розбивши вікно знову ж таки Альфа Банку, кинули запальну суміш, що призвело до виникнення загорання у приміщенні 5 м кв.
Пожежна, служба прибувши на місця подій, локалізувала та ліквідувала обидві пожежі.
Гут.Приклад достойний.Все кацапське в межах України повинно зникнути.

Мер грає джаз.

мер тут до чого? Чи у львові муніципальна поліція є?
є

ось головне,ймовірно..
-----------------------------------
За фактами підпалів поліція відкрила кримінальні провадження.

Крім того, як пише лб, за даними громадської організації "Варта 1", вночі у Львові невідомі особи проникли в приміщення Ощадбанку на вул. Шевченка і викрали термінал

(tu)
Давно пора, очі муляє

MAG

Як клієнт(пенсіонер( не маю жодних претензій до банку
+
Я свого часу застряв там з невеликим вкладом, поки будував квартиру і робив в ній ремонт.
А ще була історія, коли на головну Альфу в паРаші, десь на початку 2000-х, був наїзд і народ почав панічно забирати гроші. Так Альфа почала віддавати одразу депозити з штрафом в 10%, але всі гроші штрафів пустили на премії тим, хто паніці не піддався.
Потім в 2012 саме з цієї причини я свій рахунок зробив пенсійним. Сервіс у них приємний. Ризик звичайно є, але в мене там невеликі гроші.
Ще, може хтось назвати якийсь банк в Україні, який отримав якийсь бонус довіри від клієнта, як Альфа банк?
Якщо такий є, то буду слідкувати за таким як за потенційним "запасним аеродромом". На всяк випадок...   :shuffle: 

Останнє редагування: 4 грудня 2018 02:49:34 від MAG

Что-то вспомнилось:
Миша Фридман, коренной львовянин, гражданин Израиля, проживающий в Лондоне, являющийся основным владельцем Альфабанка, удивляется, почему это он вдруг русский?

:)

MAG

Что-то вспомнилось:
Миша Фридман, коренной львовянин, гражданин Израиля, проживающий в Лондоне, являющийся основным владельцем Альфабанка, удивляется, почему это он вдруг русский?

:)
Він розумний і хитрий єврей. До нього бритиші не мають ніяких претензій, а те що він в паРашу заліз з бізнесом, то це треба Україні використовувати проти паРаші. Поки не дуже так...  B-)

+
Я свого часу застряв там з невеликим вкладом, поки будував квартиру і робив в ній ремонт.
А ще була історія, коли на головну Альфу в паРаші, десь на початку 2000-х, був наїзд і народ почав панічно забирати гроші. Так Альфа почала віддавати одразу депозити з штрафом в 10%, але всі гроші штрафів пустили на премії тим, хто паніці не піддався.
Потім в 2012 саме з цієї причини я свій рахунок зробив пенсійним. Сервіс у них приємний. Ризик звичайно є, але в мене там невеликі гроші.
Ще, може хтось назвати якийсь банк в Україні, який отримав якийсь бонус довіри від клієнта, як Альфа банк?
Якщо такий є, то буду слідкувати за таким як за потенційним "запасним аеродромом". На всяк випадок...   :shuffle: 

Мразь.

Як клієнт(пенсіонер( не маю жодних претензій до банку

Кацапська хв**.

москву не турбують операції де я взяв 150 тисяч грн. Більш того це по московським міркам не гроші, а 5 зарплат.

цнотливий задрот айтішник

MAG

Мразь.
Ім'я користувача: Пыня
Дата реєстрації: 31 травня 2018 17:02:45

Це про мене, кацапчику? Згинь нечисть!
Дуже жалкую, що з початку боротьби за незалежність України був занадто толерантним до агресивних доумків! 
:X
:-X

Останнє редагування: 4 грудня 2018 16:03:17 від MAG

Згинь нечисть!

Підгорів пукан, альфабанківське чмо? Це добре. Сподіваюсь тебе хватить інсульт і альфабанк твоїм родичам нічого не виплатить.

MAG

Підгорів пукан, альфабанківське чмо? Це добре. Сподіваюсь тебе хватить інсульт і альфабанк твоїм родичам нічого не виплатить.
Як класно розкрився фсбшник!
Краще б воно на протипіхотну міну наступило...

З.І. Попрошу Врховного Шефа пожаліти оце недолуге створіння, бо не розуміє, що творить...  :shuffle:

Як класно розкрився фсбшник!

Та да, ти непогано істериш  :laugh:

Сьогодні у Львові невідомі особи пошкодили фарбою фасад приміщення одного з відділень Альфа-банку, вимагаючи припинення роботи російського банку на території України. “Альфа геть зі Львова” – написали на стіні відділення, що знаходиться на вулиці Личаківській. Про це повідомляє голова ГО “Варта 1”  Ігор Зінкевич.
“Близько четвертої години ранку на вулиці Личаківській 130 пошкодили приміщеня АЛЬФА-БАНКУ.  Невідомі особи розбили вікно вхідних дверей, та розписали фарбою парадну стіну при вході.” – йдеться у повідомленні.

ьогодні у Львові невідомі особи пошкодили фарбою фасад приміщення одного з відділень Альфа-банк
Шо, апять ?

Сьогодні у Львові невідомі особи пошкодили фарбою фасад приміщення одного з відділень Альфа-банку, вимагаючи припинення роботи російського банку на території України. “Альфа геть зі Львова” – написали на стіні відділення, що знаходиться на вулиці Личаківській. Про це повідомляє голова ГО “Варта 1”  Ігор Зінкевич.
“Близько четвертої години ранку на вулиці Личаківській 130 пошкодили приміщеня АЛЬФА-БАНКУ.  Невідомі особи розбили вікно вхідних дверей, та розписали фарбою парадну стіну при вході.” – йдеться у повідомленні.

"Львівська хвиля" тих "невідомих осіб" вандалами обізвала . Цікаво , що за вата  в тій львівській хвилі зараз власники. Бо колись були цілком нормальні патріотичні львівяни.

Цікаво , що за вата  в тій львівській хвилі зараз власники.
Колись і ЗІК був нормальним каналом.

Колись і ЗІК був нормальним каналом.

Зік ніколи не був нормальним каналом.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія