Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кличко: бюджет Київа досяг майже 2 млрд долл (tu)

:laugh: Денег дохера, но достроить мост или купить 500 новых автобусов чтоб раз и навсегда прогнать маршрутки - нету.
Особенно радует шо бюджет Киева греет сердце эмига на Гавайях :laugh:
а яка частина цього бюджету йде на підтримку поточного стану і на проїдання? Зарплати вчителям і лікарям,  утримання поточних об'єктів? Підкажу - переважна більшість.

Re: Кличко: бюджет Київа досяг майже 2 млрд долл  (tu)

маемо шо маемо, поедте в бучу посмотрите как они распоряжаются городскими деньгами, дело не в количестве

Це неспівставні масштаби і капітальні вкладення на одиницю населення. Плюс місцева політика, яка в Києві представлена міріадами конфліктуючих інтересів дуже високого рівня.

а яка частина цього бюджету йде на підтримку поточного стану і на проїдання? Зарплати вчителям і лікарям,  утримання поточних об'єктів? Підкажу - переважна більшість.
Тогда чему так радуется гаваец?... :S

Я не знаю чим тут хизуватися.
З 2012 не збудовано жодної суттєвої дорожньої розв'язки чи станції метро. Тобто інфраструктура Києва тупо в жопі, при постійно зростаючому населенні.

деньги есть на постройку кучи жилмассивов в ближайших пригородах

а на инфраструктуру и развязки для заезда в эти жилмассивы денег нет :weep:

Ремонт доріг і забирання КИЇВЕНЕРГО  - це все коштує грошей

П.с. про метро смішно, в країні війна з 14 року
Думаєте держ бюджету не аикуди гроші витрачати?

П.с. метро на теремки будували за гроші держ бюджету
я такого піздеця як зараз з опаленням взагалі не пам‘ятаю! Он зараз Куренівка перекриває дороги бо сидить без гарячоі води та опалення. Кличко не мер міста, а боксьор-пенсіонер!

den

я такого піздеця як зараз з опаленням взагалі не пам‘ятаю! Он зараз Куренівка перекриває дороги бо сидить без гарячоі води та опалення. Кличко не мер міста, а боксьор-пенсіонер!
в нас з сусідом АК73 на старих теремах прориви і відключення опалення було всі зими скіки тут живу
Минулого року втрубило у ївенерго в кінці лютого наш будинок ("аварія")

Так тепла і не було потім

Влітку рік тому замінили великий шмат труб нарешті

в нас з сусідом АК73 на старих теремах прориви і відключення опалення було всі зими скіки тут живу
Минулого року втрубило у ївенерго в кінці лютого наш будинок ("аварія")

Так тепла і не було потім

Влітку рік тому замінили великий шмат труб нарешті
ну круто, чо! Он у мене у матері на Глушкова як не було гарячоі води так й нема. Скоро вдарять конкретні морози то тим трубам буде жопа.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія