Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Швидка допомога.

Re: ФЗВ: Швидка допомога.

Я ж і написав, що це тільки одноразово, як швидка допомога,  щоб сбити тиск, коли критичний випадок.
А треба не збивати, а підтримувати в нормі.
Бажано з лозартанів. Кожен день.
плюс дієта. менше жирного, солоного, солодкого. тваринні жири взагалі виключити з раціону в такому віці.
і не забувати про кардіомагнил.
а краще пройти діагностику, проколотись, прокрапатись та полікуватись у доброго лікаря.
а потім, звісно, щодня приймати ліки за рецептом.

плюс дієта. менше жирного, солоного, солодкого. тваринні жири взагалі виключити з раціону в такому віці.
і не забувати про кардіомагнил.
а краще пройти діагностику, проколотись, прокрапатись та полікуватись у доброго лікаря.
а потім, звісно, щодня приймати ліки за рецептом.

Колись була система безкоштовних ліків для гіпертоніків. Був у лікаря по інших справах, попросив виписати безкоштовні.
Він спитав, ви які п'єте.
Лозап.
Ну і пийте. Я вам випишу безкоштовні, тільки вони набагато гірші. До речі фенігідин теж безкоштовно виписували, тільки він копійки коштує.

Колись, при совку, диспетчер швидкої в першу чергу запитував скільки пацієнтові років. Якщо років багато (75+), то бригада не поспішала.
Мабуть, за смерть старої людини відповідальність була нульова.

Мне кажется человек которому 4 раза вызывали скорую за 2 недели, должен лежать в стационаре.
Вопрос - мама отказывалась от госпитализации?

Мабуть проблема що ви телефонуєте з іншого міста... Або небуло кому їхати в тому місті.

Мне кажется человек которому 4 раза вызывали скорую за 2 недели, должен лежать в стационаре.
Зла ти, це тобі здається, просто людина на погоду реагує дуже сильно ....

Зла ти, це тобі здається, просто людина на погоду реагує дуже сильно ....
не забудь добавить что я бегаю за тобой по всем веткам и доебываюсь до твоих сообщений. Мабуть неровно дышу

не забудь добавить что я бегаю за тобой по всем веткам и доебываюсь до твоих сообщений. Мабуть неровно дышу
Добре що зізналась сама...  :facepalm:  :peremoga:

Замість щось добре людям сказати, ти з ранку наїджаєш на людей, ДОБРІШОЮ треба бути до людей, тримай молоток в сумці))))

Не бывает людей реагирующих на погоду. Бывают нездоровые люди. Наверное пора лечиться

Ну так. В гєйропах ніхто б 4 рази на тиждень не приїздив, масимум одиг раз  - відвезти в стаціонар.
Далі - обстеження, призначення лікування згідно протоколів - і досвідос - додому приймати пігулки, дотримуватись режиму, ходити з палками і т.д.
І це правильно.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія