Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Швидка допомога.

ФЗВ: Швидка допомога.

Хто вже стикався із викликом?

Якось було стало зле моїй матері (проживає в іншому населеному пункті). Оскільки вона вже має досить поважний вік, то зазвичай швидку сама не викликає - це роблю я, вона тільки встигає крикнути мені по телефону "мені плохо - викликай скору", і доповзає до ліжка.

Кинулася я телефонувати на 103. В режимі скоромовки проговорила їм всі дані - і адресу, і ФІО, і підозри, і вік....

І тут почалося в режимі платівки на 78, прокрученої на швидкості 33:

І ще раз адресу, і якою була СТАРА назва вулиці (Леніна), і чого я вирішила, що їй зле, і чим вона ДО того хворіла (тобто, я повинна була перелічити всі її захворювання з народження(?)), і чи хворіла вона раніше інфарктами або інсультами.... Я двічі її обривала і просила пошвидше прийняти виклик і відправити бригаду, бо мати замолоду була сердечницею.

Коли я через 5 хвилин знову зателефонувала щоб запитати, чи виїхала вже швидка - мені заявили, що лікар намагається до неї дотелефонуватися, щоб проконсультувати по телефону.

Знову через 5 хвилин я зателефонувала до матері - до неї ніхто не телефонував...

Ще через 20 хвилин я зателефонувала у швидку і зняла заявку, бо я вже якось самотужки матері поназивала, що із того, що у неї є, треба випити, щоб стало легше.

Швидка за майже годину так і не виїхала. Це тепер ТАК працює швидка із хворими, і саме ТАК вона їздить на виклики до сердечників? Єссі шо, у селі є своя швидка - саме їй передають сільські виклики.

Вніманіє, вапроз: Це відповідно до нової рехворми охорони здоров*я нас тепер так будуть рятувати?

Re: ФЗВ: Швидка допомога.

Вызывается дух Вольтера.

В Києві матері пару раз викликав. За 10-20 хвилин приїжджали. І да, телефоном досить докладно все випитували про стан хворого.

Ну не знаю. В Києві миттю приїжджають.

Сусід в слухавку- мнє піздєцц.проглотіл бріліант.уміраю.
Приїхали за дві хвилини. Аж три авто. В одному вже розклали операційний стіл.

Для флуду фзв вже є окремий форум https://forum.pravda.com.ua/index.php?board=118.0

Я двічі її обривала
може не треба було?

В Києві матері пару раз викликав. За 10-20 хвилин приїжджали. І да, телефоном досить докладно все випитували про стан хворого.

Дик, я  все розказала, що знала, на всі питання відповідала швидко. Так як це вже не перший виклик - останнім часом дуже часто у неї такі приступи (вік вже не той), то я вже наперед видавала всі відповіді - і все просила, щоб вона пошвидше вже оформила мою заявку.

Дуже довго допитувалася, чи були інсульти і якщо були, то скільки вже разів. Та чи я знаю, були вони чи ні? Офіційно нам ніхто не казав, що вони були, і ніде в офіційному діагнозі після стаціонарів не значився такий діагноз, але в розшифровці КТ я прочитала про постінсультні зміни. Ніколи ні разу лікарі не казали, що вона вже переносила інсульт.
Ссука, мені довелося це все тій дурепі пояснювати, бо ми не знаємо, були в неї вже інсульти чи ні. 
Вона почала допитуватися, скільки  було інсультів і звідки я це взяла. Навіщо так з людей знущатися?  :girl_were:   

Вніманіє, вапроз: Це відповідно до нової рехворми охорони здоров*я нас тепер так будуть рятувати?

Реформа скорой с 2019 года :о)

може не треба було?

Що не треба було? щоб вона ще й родословну випитувала? Невже в загальних фразах опис стану - не достатньо для виклику швидкої? Тим більше, що це вже не вперше. За останні 2 тижні - то був третій виклик, а наступного дня після нього був і четвертий.

тю-у. я з таким ще 15 років тому стикався. прийшлось кримінальним кодексом грозити.
а так розмова- слово в слово.

Ссука, мені довелося це все тій дурепі пояснювати, бо ми не знаємо, були в неї вже інсульти чи ні. 
Вона почала допитуватися, скільки  було інсультів і звідки я це взяла. Навіщо так з людей знущатися?
це яким треба бути, щоб не знати чи були інсульти у матері?

тут якщо хто і тупий, то зовсім не телефоністка швидкої.

Мене збила з пантелику її фраза "Лікар додзвонюється до неї, щоб проконсультувати по телефону". Казали, що відповідно до реформи будуть лікарі консультувати по телефону.  Тим більше, що терапевти ВЖЕ почали отримувати великі зарплати відповідно до тієї реформи і укладених декларацій. Я саме ЦЕ мала на увазі.

Що не треба було? щоб вона ще й родословну випитувала? Невже в загальних фразах опис стану - не достатньо для виклику швидкої? Тим більше, що це вже не вперше. За останні 2 тижні - то був третій виклик, а наступного дня після нього був і четвертий.
якби було достаньо, то окрім адреси нічого не питали б.

тю-у. я з таким ще 15 років тому стикався. прийшлось кримінальним кодексом грозити.
а так розмова- слово в слово.

Ні. Я сказала, шо рознесу науй по кирпичиках їхній облздрав і до гарячої урядової лінії також доберуся. То вона нарешті сказала свою коронну фразу "Ожидайтє", але так нічого і не приїхало за півгодини.

це яким треба бути, щоб не знати чи були інсульти у матері?

тут якщо хто і тупий, то зовсім не телефоністка швидкої.

А звідки я можу знати, переносила вона їх на ногах, чи ні? Я після лікарень перечитувала її всі виписки - ніде не звучав діагноз по інсульту. ото тільки у КТ і прочитала. Більше жоден лікар не писав офіційних діагнозів із підозрою на інсульт.

якби було достаньо, то окрім адреси нічого не питали б.

Ти думаєш, що 7 хвилин - то якраз той проміжок яасу для виклику швидкої? Я за 7 хвилин встигла їй все повторити ТРИЧІ. І все просила, щоб вона пошвидше все записувала.

А звідки я можу знати, переносила вона їх на ногах, чи ні? Я після лікарень перечитувала її всі виписки - ніде не звучав діагноз по інсульту. ото тільки у КТ і прочитала. Більше жоден лікар не писав офіційних діагнозів із підозрою на інсульт.
навіть після незначного інсульту людям необхїідно навчатись ходити, говорити, стояти і т.і.
не кажу вже про місяці адаптації, яка не завжди закінчується повертанням до стану перед інсультом.

особливо у літніх.

Это реформа #поновому.

А вообще, если серьезно, это пистуц, товарисчи.

брыльянт нашли?  :lol:

брыльянт нашли?  :lol:
якщо "ходив" не на унітаз, то куди він дінеться?

nik

а пока будут ездить только к президенту  :laugh:

Офіційного діагнозу "інсульт"  не було - отже, не було.
В КТ багато чого бачать, не про нього питання.

Heбось сражались за право промить ему желудок :D

Коровка рошен, иобв кота треба.

навіть після незначного інсульту людям необхїідно навчатись ходити, говорити, стояти і т.і.
не кажу вже про місяці адаптації, яка не завжди закінчується повертанням до стану перед інсультом.

особливо у літніх.

Я кажу, що прочитала: тільки в опису КТ була згадка про інсульт - у всіх інших документах нічого такого немає. 5 днів нічого не їла, очі під лоба пускала, а лікарі казали: ми не знаємо, від чого її лікувати, аж поки я не псіханула і не забрала її силком звідти в нейрохірургію - через 3 дні вона вже почала ходити. Лікар правильно підібрав лікування.

Офіційного діагнозу "інсульт"  не було - отже, не було.
В КТ багато чого бачать, не про нього питання.

Серйозно? Я просто не можу зрозуміти, був у неї той інсульт, чи його не було. Просто, якщо ще не було, то це взагалі все міняє!! Так, часто у неї тиск піднімається, але останні рази до 180 верхнє діходило - збивали якось...

У нас свекровь очень пожилого возраста. Всегда крепится до последнего, чтобы "не волновать врачей". Обычно, узнав возраст больной, к ней приезжает районная неотложка (Голосеевский район) в течении 10-20 минут.

Когда говоришь скорой, что у человека проблемы с сердцем - присылают кардиобригаду. Но надо обращать внимание диспетчера именно на это, а то приедет обычная без спецоборудования.

Как будет после начала действия реформы - не знаю. Говорят, будут только довозить до больнички.

Нах ви треба роспородні, рятувати своїз, до вас не виїзджати навіть.

Ну сердечники різні бувають. Буває просто поговорять і все, ніяких уколів...просто людині скучно

У нас свекровь очень пожилого возраста. Всегда крепится до последнего, чтобы "не волновать врачей". Обычно, узнав возраст больной, к ней приезжает районная неотложка (Голосеевский район) в течении 10-20 минут.

Когда говоришь скорой, что у человека проблемы с сердцем - присылают кардиобригаду. Но надо обращать внимание диспетчера именно на это, а то приедет обычная без спецоборудования.

Как будет после начала действия реформы - не знаю. Говорят, будут только довозить до больнички.

Дик, я при виклику саме на хронічні проблеми із серцем і звертаю увагу. Але за цим разом то щось було дивне. Я ж вже не раз викликАла. Чи це була така диспетчерка, чи це вже були наслідки медичної реформи - мені було незрозуміло, тому і запитую.

Пів країни сердечники, якщо чесно.

Ну сердечники різні бувають. Буває просто поговорять і все, ніяких уколів...просто людині скучно

Та ні, вона не сама живе зараз. Там їм удвох весело. Постійно щось колять, через раз забирають у лікарню - то пролікується, то одну крапельницю поставлять, то просто відлежиться до ранку під їхнім наглядом... по різному буває.

Пів країни сердечники, якщо чесно.

У неї змолоду мінімум по 4 рази на рік швидка з роботи забирала, а це щось зачастила - за 2 тижні 4 рази... Я не спорю, що у кожного свої болячьки, але ж і швидка якось інакше повинна ставитися до хворих.

Ну її нафіг таку рехворму, якщо швидка буде консультувати по телефону.

Ще побачите в усій "красі" ці РЕХВОРМИ цієї суки Супруніхи з Гросєю. Одна надія: незабаром вибори і цю гидоту ,разом з Гросєю сраною мітлою...

Серйозно? Я просто не можу зрозуміти, був у неї той інсульт, чи його не було. Просто, якщо ще не було, то це взагалі все міняє!! Так, часто у неї тиск піднімається, але останні рази до 180 верхнє діходило - збивали якось...

Швидко діє ніфедіпин він же фенігідин.
Двома пігулками можна збити навіть нижче норми.

А взагалі тиск треба не збивати, а підтримувати в нормі.
Пігулки пити кожен день. Бажано з лозартанів.

Дик, я при виклику саме на хронічні проблеми із серцем і звертаю увагу. Але за цим разом то щось було дивне. Я ж вже не раз викликАла. Чи це була така диспетчерка, чи це вже були наслідки медичної реформи - мені було незрозуміло, тому і запитую.

Сердечники і гіпертоніки це різне.

Сердечні приступи це нітрогліцерін.
Навіть як тест. Заболіло серце, випийте нітрогліцерін.
Якщо не допомогло, значить не серце.

Пігулки пити кожен день.
за рецептом лікаря і не фенігідин. він дуже сечегонний. можна посадити нирки.

за рецептом лікаря і не фенігідин. він дуже сечегонний. можна посадити нирки.

Я ж і написав, що це тільки одноразово, як швидка допомога,  щоб сбити тиск, коли критичний випадок.
А треба не збивати, а підтримувати в нормі.
Бажано з лозартанів. Кожен день.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія