Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как запускали Днепрогэс

Re: Как запускали Днепрогэс
U2

що дало тобі підставу зробити відносно мене два абсолютно невірних твердження?
.    Ты за деревьями леса не видиш - миллионы ты видиш, а из-за чего они сложили головы, в т.ч. Полководцы, ты не понимаешь.

U2

Сподіваюсь, модератор пояснить тобі, сталінському виродку, "іззачєво вєсьшум"!
.    Сталинский выродок - твоя фамилия. И заметь, я тебя не обзывал, пока ты не взбеленился.

Это не плохо. Это хорошо. Плохо, что все записывалось на личный гений товарища Сталина. Обычная брехня. как всегда. Вам в школе говорили про иноземцев? Мне - нет. Савейскее люди....

По моему главное, что ДнепроГЭС был ПОСТРОЕН и работал ДЛЯ ЛЮДЕЙ, все остальное - детали. Если сейчас был бы построен аналог ДнепроГЭСа, а его строительство приписали бы себе Conquistador или beggy, я бы слова не сказал.
А что касается брехни, теперь ее не меньше. Простой пример: у нас было ЧМП - крупнейшее пароходство Европы, по своим масштабам сопоставимое с ДнепроГЭСом. Думаете в нынешних школьных учебниках написано, что оно было разворовано?

а его строительство приписали бы себе Conquistador или beggy, я бы слова не сказал.
А если бы им, как строителям ДнепроГЭСа, разрешили носить маузер и дали право первой брачной ночи?

Реббит, храни нас боже от новых ДнепроГЭСов. Мало вам территории уже затопили, прекрасных черноземов? А про пароходство, то вопросы к прокуратуре.

А если бы им, как строителям ДнепроГЭСа, разрешили носить маузер и дали право первой брачной ночи?
а что, может и надо новую плотину делать. Я тут. Конкистадор, поипаться настоятельно приглашают, бонусом идёт ношение на бедре годной машинки.

а что, может и надо новую плотину делать. Я тут. Конкистадор, поипаться настоятельно приглашают, бонусом идёт ношение на бедре годной машинки.
Ага, причём, как показывает практика, особо напрягаться не надо, проект можно купить за границей, спецов нанять там же. Эрмитажа, к сожалению, чтоб продать буржуазное искусство нет.

60 градусов, сутки не мыться, спать вповалку в одежде - представляю себе  :bueee:

Ой, Бяка, вспомнить жизнь, так и не такое было. Стресс, обоняние почти на нуле. Потные грязные и вонючие мужики и девушки, что их живот используют вместо подушки. И никакого сексуального подтекста.  Не до того. Пятнадцатый всего лишь год.

С теплотой то время вспоминаем, никто не жаловался ни тогда, ни теперь. Но пахли отменно, видимо.

я в 2014 році питав, чому завод імені Малишева не може в рази збільшити виробництво танків, щоб забезпечити армію

окрім того, що мене обізвали цілим набором епітетів від ідіота, до зрадника і шатуна, мені цвітасто пояснили, що утрачена школа, немає спеціалістів, і щось відновити на заводі можна тільки за десятки років

треба спочатку підручники написати, потім ПТУ і ВУЗи відродити, потім наклепати там спеціалістів і тільки потім мона буде танки клепати

а от товаріщ Сталін в суцільно неграмотній (неписьменній!!!) країні все зміг дуже швидко, просто запросив декілька американців і ті все зробили. Вуаля!
Это брехня,совеповская пропаганда.

Останнє редагування: 21 листопада 2018 12:36:43 від Conquistador

.    Ты за деревьями леса не видиш - миллионы ты видиш, а из-за чего они сложили головы, в т.ч. Полководцы, ты не понимаешь.

у переважної кількості українців, і у мене також, за виключенням дітей, прізвище Сталін визивають однакові думки та Образи, і інакше бути не може. І це нормально.
Але ти так і не відповів, чому лише одне слово в запитальній формі а не в стверджувальній формі - Сталініст? - спонукало тебе на образу щодо мене.

[
Это брехня,совеповская пропаганда.

та картінки малювати діло не хитре
а де ту освіту здобували, особливо селяни?
от я застав своїх прадіда і прабабцю, 1900 року народження
вони обоє виросли в селі на Полтавщині
прадід був із багатшої сім'ї, його батьки посилали в сусіднє село, де один із розбагатілих селян на свої гроші утримував якийсь прообраз школи, в котрій учителювали його син і донька, два роки імпровізованого навчання дали йому змогу читати.
А прабабця була із бідної сім'ї тому з 8 років по наймам ходила, читати навчилась тільки в часи більшовситського лікнепу

така імпровізована школа на благодійні внески це експромт, виняток. А інші де учились?

По моему главное, что ДнепроГЭС был ПОСТРОЕН и работал ДЛЯ ЛЮДЕЙ, все остальное - детали. Если сейчас был бы построен аналог ДнепроГЭСа, а его строительство приписали бы себе Conquistador или beggy, я бы слова не сказал.
А что касается брехни, теперь ее не меньше. Простой пример: у нас было ЧМП - крупнейшее пароходство Европы, по своим масштабам сопоставимое с ДнепроГЭСом. Думаете в нынешних школьных учебниках написано, что оно было разворовано?

Вопрос на засипку - що і куди возити?
Була ще до речі Дніпровська флотилія. Перебазувалася на Дунай, стала ледь не монополістом, потім німчура розбромбила мости - стоп-машина, кораблі - на лом.

прадід був із багатшої сім'ї, його батьки посилали в сусіднє село, де один із розбагатілих селян на свої гроші утримував якийсь прообраз школи, в котрій учителювали його син і донька, два роки імпровізованого навчання дали йому змогу читати.
А прабабця була із бідної сім'ї тому з 8 років по наймам ходила, читати навчилась тільки в часи більшовситського лікнепу

така імпровізована школа на благодійні внески це експромт, виняток. А інші де учились?

Это анекдотический пример,а есть статистика.

ніч на перше травня-вальпургієва ніч

Это анекдотический пример,а есть статистика.

може і є, але ти її не давав
статистика серед призовників і спроба її екстраполяції це саме анекдотичний приклад

згідно даних 1897 року відсоток грамотних серед усього населення 27% а серед чоловіків 39%

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%B2_%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8

Из таблиц видно, что

наибольший процент грамотных рекрутов дали губернии прибалтийские, столичные, промышленные великорусские; наименьший — губернии привислянские и сибирские, населённые инородцами, а также большей частью губернии южные с малороссийским населением

може і є, але ти її не давав
статистика серед призовників і спроба її екстраполяції це саме анекдотичний приклад

Оценки среднего уровня грамотности населения в России в целом к 1914-1915 гг году достаточно сильно разнятся: от 35-38 % к 1915 году[13][14] до 43% в 1917. Бывший министр просвещения П.Н. Игнатьев в своей статье приводил оценку в 56% грамотных от всего населения России (на 1916 год).[15]

https://echo.msk.ru/blog/fedor/951266-echo/

а также большей частью губернии южные с малороссийским населением
да ну конечно. потому больше половины матросов императорского флота были как не Приходько, так Соколенко.

Это какие ипеня на Полтавщине...

По отцовской линии бабушка 1905-го года, 3 класса ЦПШ, дед 1903-го, 5 классов. Умели читать и писать на украинском, знали арифметику, русского не знали никакого. По материнской линии дед 1910-го года закончил школу и военное училище в КР, бабушка только школу.

из алюминия которого к 1941 году было построено тыс 20 самолетов
Які саме "самальоти із алюмінія"??? ;o  :lol:

Оценки среднего уровня грамотности населения в России в целом к 1914-1915 гг году достаточно сильно разнятся: от 35-38 % к 1915 году[13][14] до 43% в 1917. Бывший министр просвещения П.Н. Игнатьев в своей статье приводил оценку в 56% грамотных от всего населения России (на 1916 год).[15]
https://echo.msk.ru/blog/fedor/951266-echo/

Интересно, что понимается под «средним уровнем грамотности»?
Умение читать по слогам и подпись поставить ?

U2

Які саме "самальоти із алюмінія"??? ;o  :lol:

Міністерство освіти і науки України
Дніпропетровський національний університет
ім. Олеся Гончара
Н.Є. Калініна, О.В. Бондаренко
ВИКОРИСТАННЯ АЛЮМІНІЄВИХ СПЛАВІВ
В АВІАЦІЙНІЙ ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНІЙ ТЕХНІЦІ
Ухвалено вченою радою універси
2
УДК 669.71: 629.7
К17
Рецензенти: д-р техн. наук, проф. Г.І. Сокол
д-р техн. наук, проф. В.Є. Хричіков
К 17 Калініна, Н.Є. Використання алюмінієвих сплавів в авіаційній та
ракетно-космічній техніці Текст: навч. посіб. /Н.Є. Калініна,
О.В. Бондаренко. – Д.: РВВ ДНУ, 2011. – 64 с.
Калініна Н.Є., Бондаренко О.В., 2011
3
Вступ

Алюміній і його сплави почали використовувати як конструкційні
матеріали у 20–30-х рр. ХХ ст. в авіаційній та автомобільній промисловості.
Цей період став епохою масового виробництва, коли технічно складні вироби
сходили з конвеєрів десятками, сотнями тисяч і мільйонами, досить згадати
випуск мільйонів автомобілів і сотень тисяч літаків під час Другої світової
війни.
Передусім виробляли термічно зміцнювані деформовні й ливарні
алюмінієві сплави, такі як дюралюміній і силуміни.

Вивчай.

U2

у переважної кількості українців, і у мене також, за виключенням дітей, прізвище Сталін визивають однакові думки та Образи, і інакше бути не може. І це нормально.
Але ти так і не відповів, чому лише одне слово в запитальній формі а не в стверджувальній формі - Сталініст? - спонукало тебе на образу щодо мене.

Якби ти написав, що Сталініст - то не образа, то цієї розмови і не було б. Не хочеться мені з"ясовувати стосунки. Ти ж пишеш про свої думки та Образи? Тому будь ввічливим - і тобі відповідатимуть тим же.

Re: Как запускали Днепрогэс Нове

Між іншим ДніпроГЕС , як і Бєломорканал, які німецькі автобани - все будувалося ручками, майже без будівельної техніки.
Так от.
Експоненційне нарощування грошої емісії долара (при нульовій ставці)США всякий раз відбувалося "наканунє грандіозного шухера", і сказати по правді воно і було причиною цього самого шухера. США свідомо профінансували  форсовану індустріалізацію СРСР і Німеччини маючи на увазі, що вона головним і абсолютним пріоритетом буде військова продукція.
Американців, німців і совєтів об'єднував спільний ворог - Велика Британія. Метою США була ліквідація Британської імперії, демонтаж якої і став головною умовою допомозі британцям під час війни.  Підсумком другої світової був безпрецедентний попит на американські фінанси і американську продукцію.
Будівництво ДніпроГЕСу сприяло цьому самим прямим чином. Електрика майже повністю йшла на військові заводи. Сільский манюпас отримав "лампочку Іліча" тільки через СОРОК РОКІВ.
Не совсем от хорошей жизни американцы взялись за Индустриализацию СССР! Загрузка американской промышленности заказами для СССР помогла американцам выйти из Великой депрессии!

Останнє редагування: 22 листопада 2018 08:53:34 від Георгиу

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія