Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще один лохотрон по газу ?

Re: Ще один лохотрон по газу ?

Счёта за газ так и нет.....
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

Причем - писал письма за каждый месяц начислений с коэфициентом - за каждый месяц выслана мне  "отписка" с предложением заплатить все по выставленному счету
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

Причем - писал письма за каждый месяц начислений с коэфициентом - за каждый месяц выслана мне  "отписка" с предложением заплатить все по выставленному счету

То чого ж ти ті їхні відписки не перенаправляєш в НКРЕ?
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

Получил ответ на свою "Скаргу" от поставщика "ГАЗа ТОВ "КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ" Вишгородський відділ реалізації" (которую тут все предлагали, в том числе и в статье Украинской Правды:
-----------------------------------------------------
Добрий день, шановний клієнт!

У рахунках, з жовтня 2018 року, обсяг спожитого Вами природного газу вказується з приведенням до стандартних умов.
Приведення до стандартних умов обсягів спожитого газу необхідно через те, що температура навколишнього середовища безпосередньо впливає на обсяг газу, який пройшов через звичайний побутовий лічильник.
Це пов’язано з фізичними властивостями газу: за нижчої температури - стискатись, а за вищої - розширюватись. Тому для коректних розрахунків обсяг газу приводять до стандартних умов.
Для приведення обсягів газу до стандартних умов використовують помісячні коефіцієнти коригування показань лічильника, розроблені і затверджені Міністерством палива та енергетики.
Приведення до стандартних умов передбачене наступними нормативними документами:
1. - Законом України «Про ринок природного газу» (п.31 розділу 1), який визначає, що природний газ є товарною продукцією, «що перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск – 760 міліметрів ртутного стовпа і температура 20 градусів за Цельсієм)»;

2. - Кодексом газорозподільних систем, який затверджено постановою НКРЕКП України від 30.09.2015 р. № 2494. Цим документом вказано, що об’єм природного газу в точках комерційного обліку має бути приведений до стандартних умов»;
3. - Положенням типового договору розподілу природного газу, затвердженому постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2498 визначає розрахунковою одиницею «розподіленого та спожитого природного газу один кубічний метр природного газу, приведений до стандартних умов, визначених в Кодексі газорозподільних систем»;
4. - Правилами постачання природного газу, затвердженими постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496, якими вказано брати за розрахункову одиницю «один кубічний метр (м куб.) природного газу, приведений до стандартних умов, визначених в Кодексі газорозподільних систем».

Ваш лічильник не обладнаний спеціальним коректором, який автоматично перераховує обсяг спожитого природного газу до стандартних умов. Тому обсяг, спожитого Вами природного газу, коригується в залежності від температури повітря та тиску за допомогою коригуючих коефіцієнтів. Тобто, об’єм газу, виміряний лічильником, множать на коефіцієнт для приведення до стандартних умов.
Коефіцієнт залежить від місця розташування лічильника у Вашій оселі, регіону Вашого проживання і календарного місяця.
Інформацію про спосіб коригування та коригуючі коефіцієнти можна переглянути на сайті 104.ua, або в наказі Мінпаливенерго № 116 та № 595.
Рекомендуємо проводити оплату за обсяги газу, приведені до стандартних умов.
З повагою
Центр з обслуговування клієнтів
-----------------------------------------------

Короче, имели они ввиду НКРЕ, как я понял


Позначене мною пунктами 3 та 4 на даний момент важко заперечити будь-якими рівноцінними нормативними актами.

В даному випадку для того, щоб прибрати із застосування при розрахунках із населенням оті срані коефіцієнти, достатньо увести в ЗАКОН України «Про ринок природного газу» примітку, що коефіцієнти приведення товару до стандартних умов, не застосовуються при розрахунках із кінцевим споживачем - населенням. ВСЕ. Якщо нормативно-правовий акт, вищий за юридичною силою, заборонятиме вчиняти певні дії, то для його виконавця-посадової особи та норма буде імперативною і ніякі підзаконні акти не в змозі будуть її порушити і не буде в такому випадку жодних маніпуляцій.

Але ж це для цього треба клерку у профільному міністерстві Мінпаливенерго скласти проект відповідного закону про внесення змін, подати його на розгляд Кабміну, Кабмін в свою чергу повинен затвердити його і подати на розгляд у профільний Комітет ВР, профільний комітет - розглянути і передати Верховній Раді на розгляд. Це ж скількох посадовців треба напрягти!! Краще ж кидатися пустопорожніми обіцянками і нічого не робити.
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

То чого ж ти ті їхні відписки не перенаправляєш в НКРЕ?

Перенаправлю, але, незрозуміло, яка цьому перспектива взагалі? До чого все дійшло? Що чути?
   
Re: Ще один лохотрон по газу ?

Ни хера себе... За январь прислали счёт с коэфф. 1,05.  Негуйово так - поднимать 5% на ровном месте.  :vinsent:
   
 
Повна версія