Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Газ по 90 - два наслідки для когось позитивні, для держави не дуже

Дякую! Такі слова сприйму за честь!

А я, відповідно, проти таких як Ви і вашої сучасної кліки, котрі можуть дати субсидії лише тим, хто її дійсно потребує, але їм простіше обікрасти мене.
Ви легко можете виявити серед 9 000 000 домогосподарств таких як DELiT, котрі хизуються, що ще з яценюка отримуюють субсидії.
І мільйонів бляхарів-субсидіантів 5 років ви в упор не бачили.
Але ви киваєте на мене - я маю платити і за себе і за того парня.
Ви мій найбільший ворог. Ви маєте зникнути безслідно.

у мене не бляха, а авто на українських номерах
субсидію я ніколи не отримував
працюю в білу, податки плачу

щодо Вас, то повторю, Ви негідник, який киває на інших, хоча не має ніякої нужди обкрадати державу і співгромадян. 

господа
МВФ требовал не повышения цены на газ,
а одинаковую цену для жилого фонда и промышленности..
ОДИНАКОВУЮ ,чтобы не было коррупции..
в Грузии сейчас  что для людей, что для бизнеса цена одинаковая - 6000 грн за куб..(в переводе на наши деньги)
у нас для населения 8500, а для бизнеса 14000...  коррупция продолжается..
и не надо рассказывать что это реформы и что только дураки не понимают как это правильно..

Ви свідомо або несвідомо говорите неправду.
На ФУПі вже багато разів наводилися слова офіційних представників МВФ  - ціна на газ для всіх повинна бути імпорт+.

https://zaxid.net/predstavnik_mvf_poyasniv_chomu_ukrayina_povinna_pidvishhiti_tsinu_na_gaz_n1451090
"Ціна на газ для населення повинна бути такою ж, яку платять імпортери, заявив голова представництва Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Ґьоста Люнгман."

https://www.epravda.com.ua/news/2017/12/18/632284/
"Уряд має відкоригувати ціну природного газу на внутрішньому ринку до рівня імпортного паритету. Про таку вимогу МВФ заявив постійний представник Фонду в Україні Йоста Люнгман, повідомляє УНІАН."

B-) Дама...  :shuffle: Я чекаю...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія