Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В котрий переконався шо ми країна 3 світу...

В котрий переконався шо ми країна 3 світу...

В черговий раз донька з концертного туру по Франції привезла татові улюблений шампунь Нівеа маде ін Німеччина.
Точно такий самий за більші гроші купую в Україні.
Усі визнали : те шо продають у нас дешевий неякісний продукт.
Німецький пахне на усю квартиру...

От такими аборигенами нас вважають світові корпорації.
І наразі всеодно петя юля чи андрій ми недорозвинені.

Пс тому і процвітають бляхи які щотижня привозять нам іиаоійську лаваццу чи кімбо :)

Re: В котрий переконався шо ми країна 3 світу...

Ви - можливо.

В черговий раз донька з концертного туру по Франції привезла татові улюблений шампунь Нівеа маде ін Німеччина.

Пс тому і процвітають бляхи які щотижня привозять нам іиаоійську лаваццу чи кімбо :)

це ключове

Ви - можливо.

Та у тебе на калинці все фірма.
Чернівці взаналі румунія вже на 30 процентів.
Паспортів вам стільки видали

Ключове, це розмір ринку та птеспроможність населення. Порівнювати ринок ЄС з закритим ринком України, неможливо. Зміни прийдуть тоді, коли Україна стане часткою або Митного Союзу з Росією, або ЄС. Що для манюпаса краще, я не знаю. Бо митний союз з ЄС означатиме для громадян  в тому числі кінець замовлень з китайських онлайнових торгівельних площадок для краін третього світу. Скільки обурення викликали обмеження на посилку з Китаю, читайте в сусідній гілці.

Якщо Україна залишиться незрозумілою буферною частиною світу між Росією та Заходом, то ніяких змін не буде.

це ключове

Угу...
Пиво німецьке австрійське чи бельгійське в україні втричі дорожче...

Ключове, це розмір ринку та птеспроможність населення. Порівнювати ринок ЄС з закритим ринком України, неможливо. Зміни прийдуть тоді, коли Україна стане часткою або Митного Союзу з Росією, або ЄС. Що для манюпаса краще, я не знаю. Бо митний союз з ЄС означатиме для громадян  в тому числі кінець замовлень з китайських онлайнових торгівельних площадок для краін третього світу. Скільки обурення викликали обмеження на посилку з Китаю, читайте в сусідній гілці.

Якщо Україна залишиться незрозумілою буферною частиною світу між Росією та Заходом, то ніяких змін не буде.

Чувак, поясни якшо зможеш : чому німецький шампунь в україні гіршої якості ніж у польщі і коштує дорожче ?
Поясніть сука хоч хтось цей нонсенс,,,

питання не в корпораціям, я так бачу, а коли шаловлівие руці доморощенного менеджменту кудись прибирають, там і горілка зразу в 20% стає
Ісус з води вино робив, а наші деятелі наоборот, ібо безкарность і отсутствіє контроля.

Угу...

не про імпорт мова
багато українських речей дорожчі в україні за німецькі в німеччині ...

Обов'язково будуть. Правда на гірше.

не про імпорт мова

Та оо ясно...
Я про те шо корпорації на наш ринок роблять лайно і дорого а на єс якісно і дешевше.
Я в шоці...

Чувак, поясни якшо зможеш : чому німецький шампунь в україні гіршої якості ніж у польщі і коштує дорожче ?

Тут немає що пояснювати. Україна закрита митна територія, на відміну від Польщі. Маленький ринок, розмитнення, логістика. В Польщу товар загрузили в ЄС і привезли. В Україну так не зробиш. Так само як Україні не дають вільно експортувати свій товар в ЄС.

куйня. а поляки верещать чому німецькі пральні порошки кращі у Німеччині ніж у Польщі. а все дуже просто - німці люблять більш ароматичні /добавки/ і з більшою кількістю відбілюючої речовини, натомість прання в німецькому порошку скорочує "життя" речей.
але нікому не прийшло в голову лізти в "країни третього світу" і якісь "буферні зони", блеать.

Останнє редагування: 10 листопада 2018 00:45:54 від badyle

Тю. Ти тільки тепер допетрав, чо на гуртовому Шуварі стільки буток з продуктами з Італії/Німеччини/etc.?
І ти, ще не додав, що мєсний шампунь скорш за все буде забадяжено в кацапстані.

Тут немає що пояснювати. Україна закрита митна територія, на відміну від Польщі. Маленький ринок, розмитнення, логістика. В Польщу товар загрузили в ЄС і привезли. В Україну так не зробиш. Так само як Україні не дають вільно експортувати свій товар в ЄС.

Ти так і не пойняв.
В Україні шампунь Нівеа гидотної якості. Коштує дорожче ніж у Польщі німецький охуєнної якості.
Чому корпорації нам привозять і продають свій товар найнижчої якості ?

Тю. Ти тільки тепер допетрав, чо на гуртовому Шуварі стільки буток з продуктами з Італії/Німеччини/etc.?
І ти, ще не додав, що мєсний шампунь скорш за все буде забадяжено в кацапстані.

Я не допетрав чому нам продають лайно. Ми африка для них
Де купити якість я маю

Ти так і не пойняв.
В Україні шампунь Нівеа гидотної якості. Коштує дорожче ніж у Польщі німецький охуєнної якості.
Чому корпорації нам привозять і продають свій товар найнижчої якості ?

Если вы покупаете, почему они должны что-то менять?

а почему вы решили, что нивеа в украине говно? что слабо пахнет?

я не думаю, что на заводе делают шампунь для ес и украины, его кстати думаю вообще в россии делают

и да, могу приниматься страновые различия еще например

Де купити якість я маю
якщо ти вже таке  вперте то не нам продають а імпортери купують. держава Україна централізовано не закуповує шампунь Нівея.

Угу...
брехня про бельгійське пиво

не про імпорт мова
податок на коррупцію,  я подивлюсь скільки там буде коштувати,якщо їм наших пожежників десантувати чи ціни на аренду

А як визначили, що 3го а не 4го ???

8-)

Шампуні всюди різні. Різкий запах на всю квартиру - то знак якості? Пиво що Ефес в Туреччині що Бадвайзер в США - неїстівне взагалі.  В ЄС якийсь розлівний Хайнікен десь середньоукраїнського рівня. А за 60 грн пляшка можете смачне придбати.

Ви ту сечу коштували, що а банці продають в Німеччині на розпродажах  за 1.1 євро 12 шт???  :-B

Ще раз - маленький ринок означає вищі ціни. В Канаді майже все дорожче ніж в США, в Новій Зеландіі все дорожче ніж в Австралії, а в Австралії ніж в США. В Мексиці, теж товари широкого споживання дорожчі ніж в США. І не важливо, що мексиканців багато міліонів і краіна не маленька.

Де купити якість я маю
На Шуварі. Або по крамницях контрабасу. Хахли в своїй більшості не здатні не купувати продукти, вироблені у ворожій країні, навіть під-час війни. Не кажучи вже про решту...

тут головне не шампунь бо мені краще підходить "сімейний", літровий за 2 злотих ніж "нівея", це справа індивідуальна, а прокричати "афріка, афріка!".

брехня про бельгійське пиво
+1

в Новій Зеландіі все дорожче ніж в Австралії, а в Австралії ніж в США.

Про НЗ не скажу, а в Австралії - тупий монополізм в ЗЕД. Кава розчинна буде лише Нескафе Голд і фініш. Хочете щось інше - замовляйте на Алі :)

23 млн. людей всього і важка логістика.

шампунь Нівеа

Називаю це "шампунь Нокія"  :laugh:

По темі: всьо херня, автентичні продукти великих корпорацій однакові.

Хахли в своїй більшості не здатні не купувати продукти, вироблені у ворожій країні, навіть під-час війни. Не кажучи вже про решту...

Тягне на доповідь з кримінальною справою..

Ще раз - маленький ринок означає вищі ціни. В Канаді майже все дорожче ніж в США, в Новій Зеландіі все дорожче ніж в Австралії, а в Австралії ніж в США. В Мексиці, теж товари широкого споживання дорожчі ніж в США. І не важливо, що мексиканців багато міліонів і краіна не маленька.

В Канаді не дорожче ніж в США в переводі на американські $ .
В Мексиці не дорожче ніж в США товари широкого споживання.
 Мексиканців в рази менше населення ніж в США !
 Щоб писати такі речі , треба поїхати подивитись на життя в Канаду, Мексику і США !

за то в нас в Україні кока-кола, пепсі і фанта смачніші і нааа-багато дешевші, отак.

а з чого ти взяв що він кращий?
тому що він сильніше бздить?
ну трохи дали більше ароматизатору
чому?
тому що напевно там всі так роблять
а в Україні - ні

то чого перейматися?

взагалі то якісні і дорогі шампуні и гелі - майже не пахнуть, чи ідуть в лінію з маркою парфуму
купляють окремо туалетну воду т.і. і користуються

По картоплі в нас середня зарплатня тупо більша, ніж в США.

Рахуйте самі... Три долари кіло :)

В Канаді не дорожче ніж в США в переводі на американські $ .
В Мексиці не дорожче ніж в США товари широкого споживання.
 Мексиканців в рази менше населення ніж в США !
 Щоб писати такі речі , треба поїхати подивитись на життя в Канаду, Мексику і США !

Мексика в мене під боком. З Канади тут є багато дописувачів, які можуть розповісти скільки коштує наприклад той самий автомобіль в ділершипах за 500 метрів але по різні сторони кордону, бо там далеко не курсова різниця, в чим дорожче авто, тим більше виделка.

Останнє редагування: 10 листопада 2018 01:55:05 від Dobre

Може тому, що ми не члени ЄС і між нашими країнами таки є якісь митні правила,
що відрізняються від митних правил в ЄС?

Який жах, може то бракований? Шампунь має добре мити і мати легкий ненав'язливий аромат, бо то не парфюми, А коли він пахне на всю квартиру то щось там не так. Може зробили в Одесі на малій арнаутській? Справжній контрабандний товар....

Тягне на доповідь з кримінальною справою..
;o  :facepalm1:

тому, що ми не члени ЄС

Ми не члени ЄС - тому що ми - тупо супер багата країна... (з бідним населенням).

Ми вб"ємо сільске господарство ЄС...

Так само тупо...  8-)

А на чому ваша донька грає?

А на чому ваша донька грає?

Донька - дизайнер/технолог взуття та одягу. 5 курс/магістратура. Працює на 1/2 ставки у Вроцлаві, РП. В Україні на 1/2 ставки більше 6000 грн ніхто не запропонував. То не має сенсу, працювати за 6000 грн...

Таке життя. :(

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія