Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Канаді навіть бідні сплачують податки. В Україні навіть багаті отримують пособія

Мільярдер Косюк отримав від держави 812 мільйонів дотацій

Підприємство Юрія Косюка (ТОВ "Вінницька птахофабрика") 1 листопада отримало 618 мільйонів гривень бюджетних дотацій, а загалом за рік – 812 мільйонів гривень.

Відповідна інформація напередодні була опублікована на веб-порталі використання публічних коштів Є-data.

За даними порталу, кошти надані ТОВ "Вінницька птахофабрика" за програмою часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкцію тваринницьких ферм і комплексів.

У серпні ТОВ "Вінницька птахофабрика" за цією ж програмою уже отримало 187 мільйонів гривень. Загалом це підприємство з початку року отримало 806 млн гривень.

Перед цим, 31 жовтня, на засіданні уряд затвердив перерозподіл видатків за програмами підтримки агровиробників.

У результаті на 500 млн грн (до 1,7 млрд грн) була збільшена програма компенсації вартості тваринницьких комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільгосппродукції без залучення банківських кредитів .

Саме за цією програмою основним одержувачем і стала "Вінницька птахофабрика", яка входить до складу агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка.

Повний текст: https://www.epravda.com.ua/news/2018/11/5/642319/?fb_action_ids=1382408158563125&fb_action_types=og.comments&fbclid=IwAR1tMb8oYmaFMSHZSjyiyOKPGsr_oCUyHpaaUEbUCpFDqUhmsXQ5RB6Tc4M

Останнє редагування: 5 листопада 2018 21:35:29 від GizmoGremlin

одноначно премія 2018 року, за мистецтво заголовка  (tu)

геніально!

геніально!

Так!!! Я - такий!!!  :beee:

В Канаді навіть бідні сплачують податки. В Україні навіть богаті отримують пособія

Це все дурниці. Цивілізований світ це проходив 300 років тому.

Це все дурниці. Цивілізований світ це проходив 300 років тому.

Не заперечую.

Не заперечую.

Повинні вимерти зо 5 совково-кацапських поколіль,
поки все стане на місце.
Але я не виключаю, що русскіє нас зжеруть,
через нашу дурнувату толерантність до всього на світі.

Так!!! Я - такий!!!
Тоді виправ "богаті" на "багаті".

фермеры в Европе, которые получают дотации на сх - нищие?

Для справедливості, ввічливо зауважу, що в США місцеві уряди часто дають податкові пільги для компаній, що планують відкрити чи розширити бізнес. Всі ці пільги на рівні штату, графства, міста, відіграють значну роль при виборі місця для бізнеса. Звичайно, такі пільги отримати в безпроблемному з кількістью бізнесів Сан Франціско важче, ніж в Невада посеред кам’яної пустелі.

В Канаді навіть бідні сплачують податки.

а в нас всі отримують субсидії - від песіонерів до косюків  (tu)

Яка піонерсько-юно капіталістична завзятість, щоб перерахувати пільги і пособія забеспеченим прошаркам в развітом мірє не вистачить пальців, в декого і волосся на голові.

хочу в канаду... заипали мошенники. рассекающие на дорогущих машинах и получающие пособия....

Тоді виправ "богаті" на "багаті".

То очепятка.

31 жовтня, на засіданні уряд затвердив перерозподіл видатків за програмами підтримки агровиробників. У результаті на 500 млн грн (до 1,7 млрд грн) було збільшено програму компенсації вартості тваринницьких комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільгосппродукції без залучення банківських кредитів. Саме за цією програмою основним одержувачем і стала «Вінницька птахофабрика», яка входить до складу агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка

Це дойка манюпаса :) , а уряд - доїльний зал
Всім не вистарчило, прийшлося докинути 500лямів.

Останнє редагування: 5 листопада 2018 22:55:40 від Volodimyr

оце так заголовок  :lol: Гизмо, ну ты врезал. вмемориз, однозначно  X(

оце так заголовок  :lol: Гизмо, ну ты врезал. вмемориз, однозначно  X(

;)

Косюк

2017 -1.1 ярд $
2018 - 0.9 ярда $

за год -0.2 ярда баксов что составляет минимум 5 ярдов гривен
на колхоз - МХП получил 0,8 ярдов гривен в 2018 дотаций

какое-то зубожиння - зa год минус 4 ярда гривен
причем у фирмы с ростом прибыли в 1,5 раза за год и
лидером уже по экспорту курятины в ЕС

интересно,
литераторы хоть как-то это явление пробовали пояснить ?))))

ну кроме как дурных воплей про олигархов ....

ах да

Весь МХП и лично самого Косюка с долей владения 2/3 МХП
как-то отличают друг от друга ? 
а то непонятно совсем ... если 0.9 ярдов $ стоит Косюк
то сколько стоит МХП ?

Останнє редагування: 5 листопада 2018 23:31:13 від elipse

Косюк

2017 -1.1 ярд $
2018 - 0.9 ярда $

за год -0.2 ярда баксов что составляет минимум 5 ярдов гривен
на колхоз - МХП получил 0,8 ярдов гривен в 2018 дотаций

какое-то зубожиння - зa год минус 4 ярда гривен
причем у фирмы с ростом прибыли в 1,5 раза за год и
лидером уже по экспорту курятины в ЕС

интересно,
литераторы хоть как-то это явление пробовали пояснить ?))))

ну кроме как дурных воплей про олигархов ....

ах да

Весь МХП и лично самого Косюка с долей владения 2/3 МХП
как-то отличают друг от друга ? 
а то непонятно совсем ... если 0.9 ярдов $ стоит Косюк
то сколько стоит МХП ?

Про що цей пост?

Про що цей пост?

про Канаду ....

геніально!

+2

Для справедливості, ввічливо зауважу, що в США місцеві уряди часто дають податкові пільги для компаній, що планують відкрити чи розширити бізнес. Всі ці пільги на рівні штату, графства, міста, відіграють значну роль при виборі місця для бізнеса. Звичайно, такі пільги отримати в безпроблемному з кількістью бізнесів Сан Франціско важче, ніж в Невада посеред кам’яної пустелі.

Ну так, стимуляція початківців чи маленьких компаній - шляхетний жест передових держав, що зацікавлені в розвитку бізнесу - тоді і податків у скарбницю вливатиметься більше, це свого роду інвестиція в майбутнє.
В Україні ж воліють доїти сьогодення.

Українці готові працювати за мізерні зарплати, але хочуть отримувати безкоштовні подачки від держави. Типовий совок.

В Україні бідні платять податки. В середньому бідні в Україні платять вищі ставки податків, ніж багаті. Не знаю скільки ще в світі таких країн.

В Україні бідні платять податки. В середньому бідні в Україні платять вищі ставки податків, ніж багаті.

Які саме ті ставки?

Які саме ті ставки?

18% ПДФО. Платять всі. Єдина ставка.
Але найманому працівнику можна зареєструватися (фіктивним) приватним підприємцем і платити 5%.
Де факто 18% платять переважно люди з низькими доходами, 5% - з вищими.
Я знаю кілька підприємств де строго все керівництво на 5%, рядові співробітники - 18%. Це типова ситуація. Ну і IT-шники всі поголовно на 5%.

Загалом бідні платять більше. Це унікальний український винахід.

18% ПДФО. Платять всі. Єдина ставка.
Але найманому працівнику можна зареєструватися (фіктивним) приватним підприємцем і платити 5%.
Де факто 18% платять переважно люди з низькими доходами, 5% - з вищими.

Мало віриться.
А ще менше - самому факту, що платять податки. Податки на що? На НЕОПОДАТКОВУВАНИЙ мінімум? Чи в когось офіційна зарплата через бухгалтерію ним не є?  ;o
Якщо б не була - то ВНП на душу в Україні не було б, як на островах Фіджі чи в Ямайці.

Мало віриться.
А ще менше - самому факту, що платять податки. Податки на що? На НЕОПОДАТКОВУВАНИЙ мінімум? Чи в когось офіційна зарплата через бухгалтерію ним не є?  ;o
Якщо б не була - то ВНП на душу в Україні не було б, як на островах Фіджі чи в Ямайці.

Все саме так є. Звичайно, що багато хто не платить нічого. Це теж є.

Але люди з високими доходами всі на єдиному податку (тобто нібито підприємці із ставкою податку 5%).
Я не знаю у Львові нікого із зарплатою більшою 10 000 грн в кого було б не так.

Але люди з високими доходами всі на єдиному податку (тобто нібито підприємці із ставкою податку 5%).
Я не знаю у Львові нікого із зарплатою більшою 10 000 грн в кого було б не так.

В Україні немає, наскільки я знаю, градацій податків на різні суми доходів. Та й взагалі, не лише в справедливий розподіл податків, - в будь-яку справедливість ніхто не вірить. Бабло перемагає зло.

в україні навіть багаті настільки зубожілі що вимушені звертатися за подачками до педрy

в україні навіть багаті настільки зубожілі що вимушені звертатися за подачками до педрy

Йой!!!  ;o

Дотувати надприбутковий бізнес, бо вони бачте на такі жертви пішли що купили собі нові підприємства і обладнання, замість в кишеню покласти - це справді злочин перед злиденним бюджетом України. За ці кошти можна тисячам дрібних агрріїв допомогти з банківськими процентами , що в підсумку багатократно потім повернеться державі. Не кажучи вже про електорльний плюс для влади. Але жадібність застилає очі.

Повинні вимерти зо 5 совково-кацапських поколіль,
поки все стане на місце.
Хтось вимре, хтось виїде.
Залишаться косюки і порошенки з грановськими.

Богатые везде получают субсидии:

Кстати,бедные в британии не платят налоги:

Band   Taxable income   Tax rate
Personal Allowance   Up to £11,850   0%
Basic rate   £11,851 to £46,350   20%
Higher rate   £46,351 to £150,000   40%
Additional rate   over £150,000   45%

Та навіть бомжі опосередковано платять податки у вигляді ПДВ, коли харчі у магазинах купують.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія