Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

Пан немо. Я в хургаді прожив два роки, і моім іменем там була названа вулиця (я був перший білий там жив, а оскільки назв у вулиць там нема то в тусовці дайверів ту вулицю типу назвали моім іменем, через пару років після відізду я коли повернувся то з подивом почув шо люди котрих я не знаю так іі називають)

Я розмовляю арабською і проіхав весь єгипет східну і західну пустелі. Дахаб це моє рідне місце.

Пока шо, я у вас бачу наступне:
Як себе бачить немо- картинка тура хеєрдала.

Як немо бачать інші: скупердяй плюшкін

Давайте катніть, і розкажете нам.

Пс. До речі, шо це за коменти про фотошоплегі вами фото в парижі?

Тєло зайoппивало вєсь фуп на протяжєнії лєт 10 как поєхать в гєйропи. Наканєц,  кагда єво тут зачмирілі, тіснуло фотошоп , якоби із паріжа.

Ведмедик, шож ты такой жалкий лгунишка?  Рукописи не горят!  :laugh:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=981147.0

Понирять це тобі катер треба, а не лісапед.

С вєлосіпєда нирять дєшєвлє однако будєт.

Ведмедик, шож ты такой жалкий лгунишка?  Рукописи не горят!  :laugh:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=981147.0

Ішо?  Жалкіє фотошопниє подєлкі

Ішо?  Жалкіє фотошопниє подєлкі

Та не, ничего...  :lol:

Ну, рассказываю. Купил билеты в Стамбул. Из Одессы. На МАУ. Это оказалось дешевле чем Пегасусом из Запорожья в Стамбул же. Потому, что летает каждый день и вылет не среди ночи, а в 12:00. Цену билетов можете посмотреть на сайте МАУ. Свои не показываю. Ибо зачем вам фотошоп?  :laugh:

Из Стамбула, как вы наверное догадываетесь, в Шарм. Но Пегасус пока еще не продает на мои даты. Вылеты каждый день в 00:20. Поздновато, ну да ничего. Цена 70 доралов на одно лицо.

Останнє редагування: 14 листопада 2018 15:52:01 від KM_Nemo

Ну, рассказываю. Купил билеты в Стамбул. Из Одессы. На МАУ. Это оказалось дешевле чем Пегасусом из Запорожья в Стамбул же. Потому, что летает каждый день и вылет не среди ночи, а в 12:00. Цену билетов можете посмотреть на сайте МАУ. Свои не показываю. Ибо зачем вам фотошоп?  :laugh:

Из Стамбула, как вы наверное догадываетесь, в Шарм. Но Пегасус пока еще не продает на мои даты. Вылеты каждый день в 00:20. Поздновато, ну да ничего. Цена 70 доралов на одно лицо.

ясно, віртуальниє путєшєствія -  віртуальниє білєти.

даю наводку, Йолопе  - 20 євро білєти с одной із блізкіх к украінскім граніцам європєйскіх століц на Канари.
І да - на Канарах єсть прокат вєлосіпєдов, і да - там можно єздіть  вєлосіпєдамі сколько і гдє хочєшь, і дажє нирять в окєан с вєлосіпєда  ілі вмєстє с нім в любом мєстє.
І да, xyй я тєбє сдам названіє авіакомпанії. Ібо нєxyй. Нєxyй такім гoндoнам как ти лєтать на канари за 20 євро. Ібо засрьотє всьо своім жлобством.
Xyй тєбє на воротнік.

Останнє редагування: 15 листопада 2018 00:25:55 від medved

Ведмедик, а скажи пожалуйста, в Нидерландах это тоже фотошоп?

Довольно дорогие авиабилеты, если брать самому, да и Египет- не та страна, которую можно рекомендовать для путешествий.

Довольно дорогие авиабилеты, если брать самому, да и Египет- не та страна, которую можно рекомендовать для путешествий.

20 евро Одесса-Стамбул и 60 евро Стамбул-Шарм. Отечественный говночартер меньше 120 не видел. Регулярных же рейсов нету вовсе.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія