Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мультімовність не заважає часом?

Re: Мультімовність не заважає часом?

Так що, треба лише одну мову знати?

Ну в принципі так... так досягатиметься найбільша ефективність.
Недарма ж Боженька нам купу мов наслав... :shuffle:  шоби не знюхалися і не будували вежу аж до Неба...  B-)

Як на мене, володіння декількома мовами загострює інтелект.

Як на мене, володіння декількома мовами загострює інтелект.

То лише певним особинам, у яких до того хист.
А основну масу манюпасів-посполитих то тільки гальмує.
Ну шоб не знюхувалися і не будували веж.  ;)

Заважає.
Говориш на роботі на мові.
Потім треба переговорити з ким хто ні панімаєт.
А потім з тим хто розуміє. І з тим хто розуміє автоматично говориш на язікє. А він на тебе дивиться і теж. А потім через хвилину до обох  доходить.
А розводити пальці вєєром як Фаріон не можу, все таки сидить двомовність глибоко. І людей жаль російськомовних ображати. Особливо яких поважаєш. Тому мені частенько приходиться перелаштовуватися.

Во-во! Фсьо была так харашо, парускі,
а тут какуюта украинську впхали насільственно.
Люді началі масово умірать.

Цікаво, чому мультивалютність нікому не заважає, шо долар, шо євро... аби було :)

Грець з ним - заважає.
Чи не отупляє?

Йдеться про близькі, схожі, споріднені мови.

Я співробітничаю з єтнічними угорцями (у туризмі).
Дивіться - ім треба розрізняти украінську, закарпатську, російську.
Даже молодим це важко.

Ну то угорці.
А взагалі, мешканці Закарпаття, які володіють декількома мовами  не вражають інтелектом.
Гав-гав, йой, ноо.
І навпаки, моноязикій мешканець якої небудь Пензи виклада свої думки більш-менш зрозуміло.
Та й взагалі - виклада.

Я сам оце зараз у муках пишу. Російською вже б 5 раз виклав свій брєд. І більш зрозуміло.

навпаки, мультимовність тренує мозок. в людини, яка володіє ще мовами, окрім рідної, завжди є перевага над тими, хто не знає якихось мов. так що - чим більше мов знатиме людина, тим краще і для неї самої і для оточуючих.

навпаки, мультимовність тренує мозок. в людини, яка володіє ще мовами, окрім рідної, завжди є перевага над тими, хто не знає якихось мов. так що - чим більше мов знатиме людина, тим краще і для неї самої і для оточуючих.

Плюс чим більше у мозок запхати за життя,тим довше на старості років цей мозок буде атрофіюватися/забувати.

Грець з ним - заважає.
Чи не отупляє?

Йдеться про близькі, схожі, споріднені мови.

Я співробітничаю з єтнічними угорцями (у туризмі).
Дивіться - ім треба розрізняти украінську, закарпатську, російську.
Даже молодим це важко.

Ну то угорці.
А взагалі, мешканці Закарпаття, які володіють декількома мовами  не вражають інтелектом.
Гав-гав, йой, ноо.
І навпаки, моноязикій мешканець якої небудь Пензи виклада свої думки більш-менш зрозуміло.
Та й взагалі - виклада.

Я сам оце зараз у муках пишу. Російською вже б 5 раз виклав свій брєд. І більш зрозуміло.

Так, дослідженнями встановлено, що у двомовних сім’ях діти розвиваються повільніше.

Взагалі, я поважаю російськомовних — тому говорю з ними лише українською — я не вважаю їх дебілами, які не розуміють українську.

Є. Багато.
Вони нічого не мають проти української.
Але їх рідна російська.
По роботі змушені якось по українськи
А чуть в сторону вже пл російськи
Ну не можу я вєєром пальці розставити і не говорити з ними
Это не веером пальцы, это нормально абсолютно - говорить на украинском с русскоговорящими. Тупо продолжаешь говорить на украинском, а они на русском. Все друг друга понимают и никакого дискомфорта, попробуй. Говорю по собственному опыту,  всю жизнь в окружении были люди не говорящие по русски. Дискомфорт от таких бесед исчезает очень быстро.

Взагалі, я поважаю російськомовних — тому говорю з ними лише українською — я не вважаю їх дебілами, які не розуміють українську.
А с теми, кто не понимает украинский, вообще разговаривать не стоит - это имбецилы. На русском/украинском не говорит - это нормально, не учил/плохо говорит/не говорит. Но на слух не воспринимает украинский в Украине и ты знаешь, что он тут больше года - нахер такого собеседника.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія