Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скандал в харьковской школе: женщину, не давшую ребенку кусок торта, уволили B-)

Вони ситуативні жертви, могли звільнити кого завгодно іншого в любому місті. Ліс рубають - щепки летять, під законопроект треба яскрава ситуація. Реальну ситуацію замовникам шукати влом і нема коли, швиденько розкрутили першу-ліпшу.
та мені пофіг, тобі з кефіром в голові жити

та мені пофіг, тобі з кефіром в голові жити

той факт, що медуза вижила 650 мільйонів років без мізків каже нам про те, що з Вією все буде гаразд B-)

о, ось фото цього тортика в стрічці попалося

це тим, хто пи3дить, що тортик був порційний
 B-)

торт явно саморобний, тобто там може бути будь-що

Останнє редагування: 30 жовтня 2018 23:15:59 від Стиви Джи

Хочеться побажати виблядкам, які травили дитину, вдавитися тим тортом.

Знаєте, на День св.Миколая малі діти пишуть Йому записочки із побажаннями - що вони хочуть отримати у подарунок? Ось моя дитина у першому класі попросила таке:

Не для себе попросила айфона, а для зовсім незнайомої бабусі, яку вперше бачила. Це рівень виховання.

А вчителька у неї в школі була така сама тварюка, як ця Толяренко. В нас продльонка була платна. Платиш вчительці якісь там 3-5 баксів в день і твоя дитина лишається у своєму класі на продльонку, робить домашку. Не платиш - є безкоштовна "державна" група в іншому кабінеті, де збирають в один клас усіх "бесплатників" і з ними сидить якась практикантка, аби сидіти.

Я на продльонку не лишав. Забирав після уроків. А якось не встиг. Запізнився. Приходжу до школи, а моя дитина сидить у коридорі та й робить домашку. Це її вчителька виставила за двері, сказавши при всьому класі, що "бесплатна продльонка на другому поверсі, йди туди". Це урок однокласникам..

Треба було йобнути головою об двері ту жирну свиню та прикрити ці "продльонки" на рівні прокуратури. Але це ж не совок. Проковтнув.

Мамаша Діани, яка зіпсувала дитяче свято під замовлення з ВР. Це паскудство.

:fool:  :facepalm1:

То купуй шмат торту і давай з собою. Тільки не знаю, як ти докупиш одноосібно шматок ролети для інтерактивної дошки, вчителька попросила, ми купили, по 7 гривень з учня вийшло.
Дивіться, я Вам поясню. Якщо організовується якась екскурсія, наприклад, то цілком зрозуміло, що за неї треба платити. Хто не заплатив - не їде, а там вже батьки хай самі дітям своїм пояснюють, чо ті не поїхали. При тому, треба враховувати, що хтось не може собі дозволити дорогі якісь заходи, і утримуватись від таких. Тобто це питання чисто добровільне.
Якщо йдеться про підручники якісь, наприклад, котрі необхідні, то просто дається їх список, і кожен собі купує сам, де знайде подешевше.
Про всякі ремонти класів і парти вже раніше згадано - гроші на це виділяються, треба не лінуватись піти в управління освіти, і там ті питання вирішувати. Збирати на ремонти ніззя.
Про торти вже вище написали цілком слушно - багато дітей можуть не мати змоги їсти таке у зв'язку зі здоров'ям, тому такий захід в школі проводити небажано, оскільки вони відчуватимуть себе через це некомфортно.
Шо там ше? Якісь ролети, чи щось інше? Ок, тоді скидатись, якщо воно коштує небагато. Але, якщо хтось відмовиться скидатись - не маєте права його заставляти, і тим більше - розказувати дітям, чиї батьки не захотіли скинутися (бо тоді буде буллінг і упереджене ставлення). Там само. вчителька не має мати доступу до інформації про те, хто скільки там на щось здає, чи не здає.

При цьому, результатами мають право користуватися всі учні (знову ж таки, бо інакше це дискримінація дітей виходить).

А взагалі, батьківські комітети поза законом, якщо Ви не в курсі, і в ідеалі ніяких загальних зборів батьків не має бути, вчителі мають контактувати особисто.
Якшо шо, в мене мама вчителька, і максимум, що є - це якісь цукорки їй дарують на перше вересня, чи на останній дзвоник, і квіти. І то, я особисто вважаю, що це зайве.
Але там школа не рядова, так.

Тобто цілком можна без всяких збирань коштів в 99 відсотках випадків обійтися.

Ну як це,  якщо постійно конфліктна ситуація виникає в класі з цією дівчинкою, то потрібно розбиратися якось. Якщо це малозабезпечена сім'я: хтось хронічно хворий і не може працювати, батько загинув в АТО,  мати алкоголіка чи гуляща, то школа і країна повинні якось помогати такій дитині...
Мова не про айфон чи якісь дорогі подорожі...      але кусок торту і підручник  - то якось дивно звучить

пишуть, що мати бізнесменша, гроші є, просто не хоче здавати гроші..

так то її проблеми, що дочка від цього плаче, бо хоче бути в колективі, а із за мами проблеми у дівчинки..

"калєктівісти" радянського штибу не можуть зрозуміти, що "не хочу" - це і є самодостатньо вагомий аргумент, щоб не робити того, чого не бажаєш
:clapping:  :-B

пишуть, що мати бізнесменша, гроші є, просто не хоче здавати гроші..

так то її проблеми, що дочка від цього плаче, бо хоче бути в колективі, а із за мами проблеми у дівчинки..

Ну та й що, що бізнесменша і гроші є? Це привід віддавати зароблене всяким уєбанам? А якщо уєбани, використовуючи безпорадність дитини, тиснуть на маму, то юридично це називається "взяття у заручники". Тяжкий злочин. Просто наша афро-корупційна помийка взагалі пустилася берега у питаннях права.

Мама якийсь закон порушила? То чому "проблеми мають бути у її дитини"?  Ти хворий, Мазепо, як і більшість суспільства. У вас африканські погляди, тому й найнижчий рівень життя у Європі.

Fatal error: Call to undefined function curl_init() in /home/fup/www/Sources/Subs.php(1263) : runtime-created function on line 3