Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скандал в харьковской школе: женщину, не давшую ребенку кусок торта, уволили B-)

И съебать нах...
(tu)

Витратив трохи часу, знайшов останнє відео на тсн, там їх декілька.
https://www.youtube.com/user/tsnukraine/videos

12 кобыла расплакалась из-за невозможности поесть торт, в котором, по большому счету, ей отказала собственная мать. А увольняют, еще и боюсь по статье, педагога. Какой-то плохой анекдот.

(tu)  (tu)

В ірландській школі кожен рік попереджають, що всі привітання, роздача запрошень на святкування та будь-які додаткові збори коштів тільки за межами школи.

Що то взагалі за б..ство в 6 класі в учбовий час торти жерти. Класного керівника нафуй звільнити треба.

Хайп на ровном месте. Отрицательный герой в истории один - мамаша- идиотка, которая демонстративна не сдавала деньги на вот это все. А ребенку ее, до скандального случая, всегда перепадал кусок, за который заплатили другие.
Основная ошибка пострадавшего педагога то, что она не отпустила девочку принципиальной мамаши домой с классного часа. Думаю, что на это у учителя были основания. И, как назло, в этот раз именинный торт был порционный. И по принципу «нет ног - не шоколадки» порции для тех, кто не платил, не оказалось.
В этой ситуации я всецело на стороне педагога и очень жаль, что именно учитель предстал перед всеми сосредоточением зла.
Присутствие тортов, принесенных извне, вообще должно быть исключено из школьных и дошкольных заведений. И, если уж тортов не избежать, а ты вся такая противница подобных подобных мероприятий, то нужно или лично забирать ребенка из школы, или давать ему персональный ланч бокс с теми продуктами, которые ты считаешь нужным. И пусть все едят мастику и маргариновый крем, который на домашней кухне в тазу со сколотой эмалью варила тетка без санкнижки и с запущенным грибком, а твой ребенок будет есть малиновый чизкейк за 550 гривен килограмм из пафосной кондитерской. Или бутерброд с колбасой - не принципиально.
Надеюсь, уволенный педагог подаст в суд и выиграет это дело.
я не знаю, чи мамаша ідіотка чи принциповий борець проти шкільних поборів
в будь-якому разі, якщо навіть мамаша ідіотка - то чим дитина завинила?
гіперболізуючи ситуацію: якщо мамаша клінічна ідіотка (даун тощо) - це дає педагогу право публічно перед класом цькувати дитину "твоя мамаша дибілка, твоя мамаша даун"?
справжній педагог має розрулити ситуацію, не травмуючи дитину

побори по 100 грн. на клас, 100 грн. на школу і 50 грн. на тортики у місяць - наче якось і багатувато. Хоча.... Мій син випустився в 2015 році і до останнього на клас у нас було 40 грн., на школу 60 грн., але для дітей з неповних сімей, або де у школі із однієї сім*ї навчаються двоє і більше дітей - платили на потреби школи 50% такси, на потреби класу - в повному обсязі, а такого окремого поняття поборів як "тортики" не було взагалі. Та й в проміжках між днями народжень ніяких тортиків взагалі не було як такого, а обов*язок оплати вартості солодкого столу покладалася повністю на бюджет іменинника, якщо він хотів організувати для однокласників свято. Але при цьому ні про які скоропортящіся продукти на території школи, до яких відносяться і торти, не могло бути і мови! Цукерки, печиво, фрукти і максимум сік який також під жорстким контролем дітям видавався - пов*язано зі строками зберігання.

У мене була ситуація покручє. Це ще цвяточьки....

Заплатила моя дитина у другому класі за шкільний обід ще зранку і ці кошти були враховані при замовленні класним керівником у їдальні обіду для школяриків. Але вчителька - куриця безмозгла - повела у їдальню групу діток на одного більше. Привела всіх у їдальню і посадила всіх їсти, а мою дитину, яка таки ЗАПЛАТИЛА за обід, не тільки не погодувала, а навіть не посадила - дитина голодна простояла у їдальні наче наказана біля столу, де їли її однокласники увесб час обіду. Це при тому, що у дитини гастродуоденіт з ерозією шлунку. Того дня дитина так і просиділа у школі ГОЛОДНА увесь день, бо я в надії на дані йому кошти на обід, не дала йому із собою нічого додатково. Дитині СІМ років!
Коли я звернулася до класного керівника за роз*ясненням ситуації, що склалася, класуха фиркнула і заявила, що вона вже на наступній перерві пропонувала моїй дитині повернути їй гроші, але вона відмовилася!
Я намагалася вчителю пояснити його помилки.
Вчителька пішла на відкритий відвертий конфлікт із моєю дитиною. З цією метою та сцикуха на уроках і на перервах осмикувала інших дітей у класі і залякувала, щоб вони не спілкувалися з моєю дитиною, бо як будуть спілкуватися, то вона їм буде у щоденник двійки ставити.
Через ці всі жахіття моя дитина пройшла свого часу.
Мені нічого не залишалося, як таки прибрати цю дурепу із нашого класу. Батьки ополчилися проти мене, мочали налаштовувати своїх дітей проти моєї дитини.... Але я таки добилася, щоб вчителя замінили. На її місце поставили досить непоганого вчителя, який потім і далі повів дітей у середні класи, але то вже інша історія.

В харківській же ситуації вчителя можна оправдати лише на 25%. Її правота полягає в тому, що коли організовується масовий захід у класі, то на той захід або йдуть УСІ діти, або не йде ніхто, бо в учителя немає фізичної можливості забезпечити нагляд одній окремо взятій дитині в ущерб інтересам інших дітей класу. Батьки таки повинні були забезпечити нагляд своїй дитині, якщо вони вирішили, що їхня дитина таки НЕ БУДЕ брати участі у масовому заході як то святкування початку осінніх канікул солодким столом.

Вчителька вчинила із самого початку не правильно - вона не проконтролювала стан забезпечення 100%-ї участі всього складу класу у тому святкуванні. За належного своєчасного контролю ситуації вона повинна була завчасно подбати про скасування такого заходу через неможливість забезпечення контролю перебування в межах школи однієї окремо взятої дитини порівняно із іншими школярами підопічного їй класу під час проведення святкування настання осінніх канікул. І за це їй величезний жирний мінус, бо вона як класний керівник і як вчитель, і як вихователь в даному випадку не відбулася.
Звільнили - і правильно зробили. Бо її виховні функції взагалі на нулю у даному випадку.

Так як у мене дитина із неповної сім*ї, то ми мали пільги з оплати поборів на школу. В першому класі ми навчалися при дитячому садку і вихователькою у нашій групі подовженого дня була мешканка мого будинку. Дитині моїй вже 20+ років. Дик, та стєрва і недавно ось згадувала мені, що я, маючи законне право на 50% пільгу, не платила ті побори (в першому класі вони платилися на садочок, а не на школу) в повному 100%-му обсязі. Та падла це прокричала на увесь будинок - мабуть в такий спосіб надіялася, шо опозорить мене. Але ж увесь будинок знає, що дитина у мене з 3,5 років росла напівсиротою. Чого вона в такий спосіб хотіла добитися - не зрозуміло.

В харківській же ситуації вчителя можна оправдати лише на 25%. Її правота полягає в тому, що коли організовується масовий захід у класі, то на той захід або йдуть УСІ діти, або не йде ніхто, бо в учителя немає фізичної можливості забезпечити нагляд одній окремо взятій дитині в ущерб інтересам інших дітей класу. Батьки таки повинні були забезпечити нагляд своїй дитині, якщо вони вирішили, що їхня дитина таки НЕ БУДЕ брати участі у масовому заході як то святкування початку осінніх канікул солодким столом.

Вчителька вчинила із самого початку не правильно - вона не проконтролювала стан забезпечення 100%-ї участі всього складу класу у тому святкуванні. За належного своєчасного контролю ситуації вона повинна була завчасно подбати про скасування такого заходу через неможливість забезпечення контролю перебування в межах школи однієї окремо взятої дитини порівняно із іншими школярами підопічного їй класу під час проведення святкування настання осінніх канікул. І за це їй величезний жирний мінус, бо вона як класний керівник і як вчитель, і як вихователь в даному випадку не відбулася.
Звільнили - і правильно зробили. Бо її виховні функції взагалі на нулю у даному випадку.

на відео вище: дитина плакала і просила відпустити її
інші діти питали, чому діана плаче - і вчителька до кожного підійшла і просвітила, що діанин татко не здав гроші і тому їй не дадуть торта
тобто вчителька свідомо влаштувала публічне показове покарання

Начхать на мамашу...деньги...унижать ребенка-вот последнее дело.

на відео вище: дитина плакала і просила відпустити її
інші діти питали, чому діана плаче - і вчителька до кожного підійшла і просвітила, що діанин татко не здав гроші і тому їй не дадуть торта
тобто вчителька свідомо влаштувала публічне показове покарання

Так, вона не повинна була доводити до відому причини, але і відпустити дитину ЗАВЧАСНО зі школи, коли ще не закінчився урок, на якому вона за розкладом повинна бути присутня, вона як вчитель, НЕ МАЛА ПРАВО.
Тому як вчитель - вона вчинила правильно, що не відпустила дитину з уроку, а як людина, що перемивала кістки дитині - гамно вона, а не вчителька.

Розігнати ті батьківські комітети, батьків на гарматний вистріл, до школи не підпускати. В інших країнах якось живуть без тих комітетів і загальних класних зборів. Батьки вчителів своїх дітей і приблизно не знають.

навряд чи на торта гроші здавалися окремо
скоріш за все торт було оплачено з загального фонду класу

В ірландській школі кожен рік попереджають, що всі привітання, роздача запрошень на святкування та будь-які додаткові збори коштів тільки за межами школи.

саме розумне рішення  (tu)

Абсолютно верно. У нас в классе тоже есть упоротая, которая сдает только на то, что считает нужным, игнорируя решения большинства. И ? Ее ребенку никто и слова не говорит и не дискриминирует, ибо ребенок не причем.

Идёт ваше большинство к хуям мелкими шажками. Не дурак придумал запрет на референдумы по поводу налогов. Ваши рабские "решения" - это своеобразной налог. Посему голосовать за них противоестественно. Хочешь улучшить бытие - делай это сам, а не пи3ди, обосновывая это колхозом.

Розігнати ті батьківські комітети, батьків на гарматний вистріл, до школи не підпускати. В інших країнах якось живуть без тих комітетів і загальних класних зборів. Батьки вчителів своїх дітей і приблизно не знають.

О, это про СССР. Моя мама приходила в школу лишь по одному поводу: вставить разбитое мной стекло.

Правда, как сейчас я уже понимаю, и тогда были родители, покупавшие расположение училки и оценки. Просто делалось это втайне, а не как сейчас: показательная взятка из открыто отжатых денег.

Хайп на ровном месте. Отрицательный герой в истории один - мамаша- идиотка, которая демонстративна не сдавала деньги на вот это все. А ребенку ее, до скандального случая, всегда перепадал кусок, за который заплатили другие.
Основная ошибка пострадавшего педагога то, что она не отпустила девочку принципиальной мамаши домой с классного часа. Думаю, что на это у учителя были основания. И, как назло, в этот раз именинный торт был порционный. И по принципу «нет ног - не шоколадки» порции для тех, кто не платил, не оказалось.
В этой ситуации я всецело на стороне педагога и очень жаль, что именно учитель предстал перед всеми сосредоточением зла.
Присутствие тортов, принесенных извне, вообще должно быть исключено из школьных и дошкольных заведений. И, если уж тортов не избежать, а ты вся такая противница подобных подобных мероприятий, то нужно или лично забирать ребенка из школы, или давать ему персональный ланч бокс с теми продуктами, которые ты считаешь нужным. И пусть все едят мастику и маргариновый крем, который на домашней кухне в тазу со сколотой эмалью варила тетка без санкнижки и с запущенным грибком, а твой ребенок будет есть малиновый чизкейк за 550 гривен килограмм из пафосной кондитерской. Или бутерброд с колбасой - не принципиально.

(tu)

Слава богу, что есть в мире адекватные люди, которые нашли единственно правильное решение.
 (tu)

Оце слухай як добре що звільняють вчителів, цей довбаний персонал вишиванок, от тільки подивимось що з цього вийде. Потім міністр вишиванок буде нити що не вистачає предметників. (((  :lol: ТОй правельно діти мають знати тільки Шевченка, і команди на англійській щоб їх можна було легше відправити в рабство в ЄС. Освіта для багатих, а бідним вміння виконувати команди.

Пригадую події 40-річної давнини. У нас, староста класу завжди збирала з учнів по 1 карбованцю на подарунок вчительці з нагоди 8 Березня.
Батьки покірно давали мені того карбованця, але я завжди знаходив для нього ліпше застосування: цигарки, пиво, кіно... :D

:facepalm:

По-перше, торт не був порційним, навіть фото цього торту було в мережі.  Деякі діти отримали по два шматки.
По-друге, це був не урок, це була виховна година, з якої відпустити неважко.
По-третє, це був не іменинний торт, а "торт до закінчення чверті", ніхто не очікував, що він буде, навіть класний керівник, це була суто ініціатива мамашки, яка почала здіймати дівчинку на кпини. Тому неможливо було це передбачити і дати дітині чізкейка за тишу гривень.

Хоча в цілому основний посил вашого тексту-" принципові ніщєброди мають знати своє місце і страждати", можливо, і має право на існування, на мою думку, він може стосуватися виключно повнолітніх дієздатних осіб, які самі обрали злидарство як форму свого існування,  і аж ніяк не дітей.

Останнє редагування: 30 жовтня 2018 07:18:04 від Стиви Джи

Щось то мені нашу рашу нагадує. Снєжану дєнісавну

Так, вона не повинна була доводити до відому причини, але і відпустити дитину ЗАВЧАСНО зі школи, коли ще не закінчився урок, на якому вона за розкладом повинна бути присутня, вона як вчитель, НЕ МАЛА ПРАВО.
як вчитель - вона вчинила правильно, що не відпустила дитину з уроку, а як людина, що перемивала кістки дитині - гамно вона, а не вчителька.
О каких причинах речь ?? Вьі понимаете, что никто мягко говоря не обязан сдавать деньги на мастичное дерьмо, состряпанное неизвестно кем и в каких условиях ?
Она, сука, мало того, что вьінуждает детей єсть дерьмо и сдать на него деньги для какой-то своей знакомой, занимающейся вьіпечками, так еще ей, суке, все что-то должньі !

Запредельное бл..дство, и єта сука назьівается педагогом !

Дівчина за розкладом мала бути присутня на уроці, якщо це справжній урок ! Якщо то був урок, то з викладання якого предмету ? Чому вона мала їсти чиєсь нав'язане гівно, а не слухати викладання предмету ? Чи то замість математики чи геогрфіїї в цій школі діти мають їсти щось примусово ?
Якщо то не урок, то взагалі не має проводитись в школі в учбовий час !

Я з вас фуєю просто

(tu)

Сергей поддерживает суку "педагога-кандидата наук" или просто любит впихивать в себя мастично-пластиковое маргариновое дерьмо ?
Вот она, справжня педагогічна солідарність  (tu)

кстати да,
на месте директрисы я б запретила такие мероприятия с домашними тортами
а как траванется кто-то
а может кому нельзя такое вообще есть
да еще в классе

кстати да,
на месте директрисы я б запретила такие мероприятия с домашними тортами
а как траванется кто-то
а может кому нельзя такое вообще есть
да еще в классе

Так директорша свою копейку получает с єтих поборов же !
Копеечка до копеечки, бл..ди, назьіваемьіе педагогами.

Мало того, что ничему, тупьіе суки, научить в принципе не могут, так еще и травмируют психику детей, бл..ди (td)

Так директорша свою копейку получает с єтих поборов же !
Копеечка до копеечки, бл..ди, назьіваемьіе педагогами.

Мало того, что ничему, тупьіе суки, научить в принципе не могут, так еще и травмируют психику детей, бл..ди (td)
та понятно, что бабло не пахнет
но торт, сделанный неизвестно кем и неизвестно где
пусть бы ели у той мамаши дома
не в классе
не в школьной столовой
не в школьном буфете
за пределами школы, кароч
из чисто сангигиенических соображений

а твой ребенок будет есть малиновый чизкейк за 550 гривен килограмм

Такой?

та понятно, что бабло не пахнет
но торт, сделанный неизвестно кем и неизвестно где
пусть бы ели у той мамаши дома
не в классе
не в школьной столовой
не в школьном буфете
за пределами школы, кароч

Даже если дети отравятся, попробуй докажи, что именно от єтого дерьма, вот суки и не боятся никакой ответственности.
Они потом еще и скажут -- мьі же никого не заставляли, не надо бьіло есть (td)

Тому як вчитель - вона вчинила правильно, що не відпустила дитину з уроку, а як людина, що перемивала кістки дитині - гамно вона, а не вчителька.
Як на мене підагог порушила конституційне право дитини на освіту, раз батьки не здали на торта гроші мав проводитися урок замість того б..ства 

Даже если дети отравятся, попробуй докажи, что именно от єтого дерьма, вот суки и не боятся никакой ответственности.
а от і ні
якби справді сталося масове отруєння, та ще й з розголосом у ЗМІ, то змушені були б розслідувати
моя донька ще коли навчалася у школі, але ще тоді була чітка і однозначна установка : хочете влаштувати солодкий стіл з приводу ДН - печиво, цукерки - нічого з ніяким кремом!
а зараз мало не щодня повідомлення про масові отруєння дітей у дитсадках та школах
був дозвіл керівництва школи на такі "торти" в стінах закладу?

Вот у моих детей в классах не было таких мнений, как на фупе. За все 23 года моей родительской школьной жизни. Сплошь одни толяренки с инициативами собрать бабло. Гонка инициатив. Пару раз я выступал против, за что подвергался остракизму. Однажды даже пришлось сменить школу. Колхозаны заполонили мир и нагнули его под свои колхозные воззрения, увы. При совке и близко не было такого поветрия.

Сейчас вот паковали конверты с баблом на день учителя. Каждой училке персонально. Каждый класс так делает.  И это не последняя школа на Украине... Я не сдаю бабло на эту колхозную быдлосамодеятельность и не общаюсь с быдланами из ОПГ "батькивський комитет". Супруга сдаёт. Пару раз мне звонила некая мамашка с требованием сдать на лакировку паркета. Я грю, вы же в прошлом году уже лакировали. Она отвечает, мол, за год пол пришёл в негодность. На что я резонно заметил, что переделывать надо за счёт рукожопов, ибо баблишка состригли на хороший яхтный лак, а не на дешёвое говно, которое год не прослужило. Так меня жлобом считают.

Сейчас я собираюсь закусить удила и потребовать у химички вернуть конверт, полученный от ОПГ на день учителя. Т.к. это типа премия, а она её не заслужила, на мой взгляд. Во шороху будет. Такого демарша в этой школе ещё не было.

Они потом еще и скажут -- мьі же никого не заставляли, не надо бьіло есть

Вы подменяете причину раздора. Не надо искать формальных отмазок.

Проблема не в креме.

Проблема в африканских нравах населения Украины.

Когда потравятся кремом, тогда будем говорить о креме. Но сейчас это просто уводит дискуссию в сторону от настоящей проблемы.

Як на мене підагог порушила конституційне право дитини на освіту, раз батьки не здали на торта гроші мав проводитися урок замість того б..ства 

Там порушено все, что только можно. Там можно подавать в суд и на директоршу, и на учителей так назьіваемьіх. Бл..дям пох и здоровье детей, и их психика, лишь бьі копеечка сукам капала (td)

И при єтом еще находятся дебильі, видимо тоже из околопедагогического круга, которьіе єтих циничньіх бл..дей защищают.

Сейчас вот паковали конверты с баблом
хіба твої молодші діти ще не закінчили школу?

Останнє редагування: 30 жовтня 2018 10:01:12 від Myroslava

Вот у моих детей в классах не было таких мнений, как на фупе. За все 23 года моей родительской школьной жизни. Сплошь одни толяренки с инициативами собрать бабло. Гонка инициатив. Пару раз я выступал против, за что подвергался остракизму. Однажды даже пришлось сменить школу. Колхозаны заполонили мир и нагнули его под свои колхозные воззрения, увы. При совке и близко не было такого поветрия.

Сейчас вот паковали конверты с баблом на день учителя. Каждой училке персонально. Каждый класс так делает.  И это не последняя школа на Украине... Я не сдаю бабло на эту колхозную быдлосамодеятельность и не общаюсь с быдланами из ОПГ "батькивський комитет". Супруга сдаёт. Пару раз мне звонила некая мамашка с требованием сдать на лакировку паркета. Я грю, вы же в прошлом году уже лакировали. Она отвечает, мол, за год пол пришёл в негодность. На что я резонно заметил, что переделывать надо за счёт рукожопов, ибо баблишка состригли на хороший яхтный лак, а не на дешёвое говно, которое год не прослужило. Так меня жлобом считают.

Сейчас я собираюсь закусить удила и потребовать у химички вернуть конверт, полученный от ОПГ на день учителя. Т.к. это типа премия, а она её не заслужила, на мой взгляд. Во шороху будет. Такого демарша в этой школе ещё не было.

Почему вьі идете на поводу у дебилов ? Да просто (x) их посьілать с их требованиями и звонками, зачем вступать в дискуссии, что-то обьяснять.
Вьіделяются деньги и на польі и на прочий ремонт, но зачем их тратить, если можно стричь лохов ?
Вьі тупо поощряете коррупцию (td)

Я так бачу, що у деяких змішались докупи коні, люди і бліяді. І припєздєну мамашку ототожнюють з класним керівником.
Вівця, яку звільнили-не класний керівник. Вона працювала в цій школі вчителем інформатики, але в цій ситуації виступала як мати однієї з учениць і член "батьківської трійки", яка влаштувала на виховній годині (т.зв. "класному часі") зжирання тортику на честь завершення чверті. Вона влаштувала цькування дівчинки, а класний керівник чи то їбальником хлопала в цей час, чи то взагалі вийшла з класу попісять (покази різняться).
Класний керівник отримав догану за цей випадок. Гіперактивну маму-підогога звільнили зі школи.
Отакої ось.

хіба твої молодші діти ще не закінчили школу?

Сынок в 11-м. Имеет по химии оценку 1.  :)

Я так бачу, що у деяких змішались докупи коні, люди і бліяді. І припєздєну мамашку ототожнюють з класним керівником.
Вівця, яку звільнили-не класний керівник. Вона влаштувала цькування дівчинки, а класний керівник чи то їбальником хлопала в цей час, чи то взагалі вийшла з класу попісять (покази різняться).
Класний керівник отримав догану за цей випадок. Гіперактивну маму-підогога звільнили зі школи.
Отакої ось.

Цього мало. Припездена і мамашка-вчителька, і класна керівник, і директорка, які заради отримання грошей (їх вимагання -- це вже стаття) ризикують можливим отруєнням дітей та ще й травмують їх психічно.

Тому всіх трьох припєздених викладачок треба звільнити із забороною подальшої викладацької діяльності.

.

Останнє редагування: 30 жовтня 2018 10:09:59 від vittrym

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія