Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заприметил непоганую деваху

Re: Заприметил непоганую деваху
Old

ну да .. надо решаться. Блин .. привык в интернете знакомиться уже и не знаю как правильно то и начать)
здравствуйте ...
так часто вижу вас здесь, что назрела необходимость познакомиться с человеком, что бы в будущем
приветствовать вас, даря вам улыбки и внимание

а жінка не заперечує?

ну я ще не выяснял!! это ж зрозумило

у себя в доме.. живет где то сверху этажами.. как так правильно ее охмурить, панове? Мне 45, а ей где то 33 на выгляд

А вообще... Сразу видно, что это не твое. Ну эта... охмурять.  :weep:
Иначе не нес бы эту хрень на ХВУП, а просто бы для начала познакомился.
Тем более, что в одном подъезде живете.

Так что - ищи ее на сайте знакомств - там и познакомишься.  :D

да .. со стороны так читаешь .. вроде и несложно все это))

Якщо складно, то шось тримає тебе.... спочатку з цим треба розібратись.

здравствуйте ...
так часто вижу вас здесь, что назрела необходимость познакомиться с человеком Вами, что бы в будущем
приветствовать вас, даря вам улыбки и внимание

ооо.. как непогано звучит

Дізнайся точно де живе, який сімейний стан, рівень освіти, хто вона за фахом і т.д., а вже тоді дій

Там можуть бути такі ускладнюючі обставини, що нах воно треба самому собі робити проблеми по сусідству. Чим ближче територіально амурна пригода, тим обережнішим і обізнаним з усіма обставинами треба бути

Якщо живе сама чи з батьками, не має проблемних дітей і пр. прєлєстєй типу тата-алкаша і роботи прибиральницею, тобто людина з зовсім чуждого соціального прошарку, то дій спокійно, але точно продемонструй, що вона тобі симпатична і ти хочеш знайомства і якихось стосунків. Жінкам подобаються чоловіки, що точно знають чого хочуть і йдуть до мети спокійно і впевнено.

Домові бабки-пліткарки вам в допомогу! Хоча тепер і соцмережі та пр. довідники дуже інформативні - треба лише прізвище та ім'я, по-батькові дізнатись.

ну да .. надо решаться. Блин .. привык в интернете знакомиться уже и не знаю как правильно то и начать)

:lol:

Я как в воду глядел  :D

Якщо складно, то шось тримає тебе.... спочатку з цим треба розібратись.

тримае трусливость

Начни з украінськоі  :) політики

А потом выясниться что она ФУП читает :)

rst

у себя в доме.. живет где то сверху этажами.. как так правильно ее охмурить, панове? Мне 45, а ей где то 33 на выгляд

А нахуя ты ей нужен?
Раз ты живешь в доме с лифтом и одинокими девками - ты не олигарх. Может, ты семью с ней хочешь создать? Детей там, вот это вот все. Нет?
Потрахаться? так нах ей 33-летней ты - 45-летний? Для траха она уж точно помоложе найдет.
так что никакого интереса ты для нее не представляешь. Увы.
Go along without it ;)

А нахуя ты ей нужен?
Раз ты живешь в доме с лифтом и одинокими девками - ты не олигарх. Может, ты семью с ней хочешь создать? Детей там, вот это вот все. Нет?
Потрахаться? так нах ей 33-летней ты - 45-летний? Для траха она уж точно помоложе найдет.
так что никакого интереса ты для нее не представляешь. Увы.
Go along without it ;)

пипец(

Old

да .. со стороны так читаешь .. вроде и несложно все это))
не сложно, сложно в среднем возврасте встретить того, кто нравится.
так как с возврастом приходит опыт, на основе которого практически все потенциальные
кандидатки отсеиваются. так у меня, всегда находится то, что заставляет передумать.
когда был моложе, не подвергал такой тщательной критике женщин.
А сегодня практически их ненавижу :shuffle:

Дізнайся точно де живе, який сімейний стан, рівень освіти, хто вона за фахом і т.д., а вже тоді дій

Там можуть бути такі ускладнюючі обставини, що нах воно треба самому собі робити проблеми по сусідству. Чим ближче територіально амурна пригода, тим обережнішим і обізнаним з усіма обставинами треба бути

Якщо живе сама чи з батьками, не має проблемних дітей і пр. прєлєстєй типу тата-алкаша і роботи прибиральницею, тобто людина з зовсім чуждого соціального прошарку, то дій спокійно, але точно продемонструй, що вона тобі симпатична і ти хочеш знайомства і якихось стосунків. Жінкам подобаються чоловіки, що точно знають чого хочуть і йдуть до мети спокійно і впевнено.

Домові бабки-пліткарки вам в допомогу! Хоча тепер і соцмережі та пр. довідники дуже інформативні - треба лише прізвище та ім'я, по-батькові дізнатись.

та це все проще уже от нее самой узнать иначе буду выглядеть маниаком сведения збырающим))

тримае трусливость

В такому віці не буває такого

Блин .. привык в интернете знакомиться уже и не знаю как правильно то и начать)
До речі, дуже висока ймовірність того, шо твоя сусідка, якщо розведена, сидить на сайтах знайомств.  Я так кількох знайомих дівах спалив  :gigi:

угу))
А ти  не бійся,  просто проникнись думкою, що  якшо пошле нафуй, ти завжди можеш насрати їй під двері.

А якщо  серйозно, просто розпитай при  "випадковій" зустрічі у під'їзді, хто вона й шо вона таке.

Один старый и мудрый дед говорил: не сри где жрешь и не ипи где живешь.
Шо-та знал.  B-)
а другой мудрец сказал - где живется там и ебётся  :D

ну я ще не выяснял!! это ж зрозумило

То ти там живеш з сім'єю, дружиною?! ;o

Невже важко знайти на порипатись когось не під дверима у сімейства?

Сама дурна справа скакати в гречку у своєму будинку - ніяка конспірація не спрацює!

так как с возврастом приходит опыт, на основе которого практически все потенциальные
кандидатки отсеиваются. так у меня, всегда находится то, что заставляет передумать.

угу.. стерв ужасное количество просто

То ти там живеш з сім'єю, дружиною?! ;o

Невже важко знайти на порипатись когось не під дверима у сімейства?

Сама дурна справа скакати в гречку у своєму будинку - ніяка конспірація не спрацює!

аа.. ЖИНКА в смысле ЖЕНА?? та нема у меня жены) конечно же нема .. чо б я ото тогда так кипишевал

а другой мудрец сказал - где живется там и ебётся  :D

Это был явно не мудрец.
Мы ж говорим о внебрачных связях, не?  :D

:lol:

Вот они и нашли друг друга  :weep:

Жінки після 30 - damaged goods

навіть не зв'язуйся.

Bmx

У такому віці тре все робити просто і прямо.
Підходите і кажете,  ви файна кобіта, ідемо до мене, в ресторан... етс..

Знаю одного чувака,  який колись ночував у вілрядженні у жіночому гуртожитку. Він просто стукав у кожні двері підряд і говорив підходящим кобітам, щось типу - я тебе хочу, бла,бла.. Пару раз дістав по писку, а на 6 чи 7 раз як зайшов, так і зранку вийшов  :D

Жінки після 30 - damaged goods

навіть не зв'язуйся.

ну так мне 45 уже .. йопамать

та це все проще уже от нее самой узнать иначе буду выглядеть маниаком сведения збырающим))

А чоловік нарік чи зек-бичара, чи такий же батько чи підліток-синок, тебе не турбують? Можна ТАК вляпатись, що з хати боятимешся вийти.

А ще тьотки за 30, якщо обманюють їх очікування, то страшна скажена сила - продавати хату і виїзджати з будинку доведеться, бо потопить в ненависті, якщо буде не так як вона напланувала.
Знайомитись і рипатись, то не велика проблема. А от вийти з рипа на стороні без втрат, то вже реально проблема.

насправді,  ні - нас (сірих мишок)))  більше  :first_mov: , просто "стерви "яскравіші, а може і  харизматичніші - от і летите як на вогонь... :pooh_on_b:

А чоловік нарік чи зек-бичара, чи такий же батько чи підліток-синок, тебе не турбують? Можна ТАК вляпатись, що з хати боятимешся вийти.

А ще тьотки за 30, якщо обманюють їх очікування, то страшна скажена сила - продавати хату і виїзджати з будинку доведеться, бо потопить в ненависті, якщо буде не так як вона напланувала.
Знайомитись і рипатись, то не велика проблема. А от вийти з рипа на стороні без втрат, то вже реально проблема.

ой .. да ладно.. в первый же час все бы узнал. Тут вся заковыка в том, как бы смелости набраться)) и шось толковое ляпнуть

rst

пипец(

Это правда жизни. Если ты можешь ей предложить то, что ей надо - предложи. Но я в этом сомневаюсь. Если ты в 45 лет один, то и в плане секса тебе нечем удивить 33 летнюю деваху.
Хиба шо она концерты сильно любит нашару. То будешь ее водить )))

насправді,  ні - нас (сірих мишок)))  більше   , просто "стерви "яскравіші, а може і  харизматичніші - от і летите як на вогонь...

То це ви - його сусідка? Ну то познайомтесь, йопт!

рст меня уничтожает

рст меня уничтожает
Посилай його нафуй. :lol:

рст меня уничтожает

Он в корень зрит просто  :D

рст меня уничтожает

ты сначала юзнаю кто такая и чем живет
может ватница или юльчиха долбнутая :laugh:

Old

rst это reset, он не уничтожает, он перезапускает, мотивирует

ну так мне 45 уже .. йопамать

market value чоловіка після 30 тільки зростає з кожним роком.
Це навіть дослідження проводилося американцями.
Чому так багато жінок по світу та в нашій країні не шукають однолітків, а шукають саме "папіка" - чоловіка, з грошима, впевненого в собі, який може собі все дозволити.
В 20 років на такого студента-задрота жодна з цих жінок навіть не подивиться.

rst

Посилай його нафуй. :lol:

как это поможет ему снять чиксу?

короче, надо рисковать .. в любом случае поимею либо ценный опыт либо все

та ну))  може ее угостить конфеткой какой то там??

На конфетку может не клюнуть...

А вот если скажешь, что бойлер поставил - то считай она твоя!  :laugh:

не слушай теоретиков
ну все же в одном доме нуивонах

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія