Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я буду голосовать за Порошенко!

Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Згоден. Для запоребріків це кара божа.
казочки для вбогих
ні війну війною не називав, ні на міжнародній арені не зробив нічого щоб потім можна було розраховувати на репарації від паРаші за знищений Донбас
та й санкції поки що тримаються через те, що дурна паРаша примудрилася наср@ти всім кому можна і кому не можна

я таке скажу, якщо ти зараз заявиш, що ніякий Янучара не привів Україну до ЄС, а ти навпаки все життя любив тільки Петю Порошенка
Дурдомівські байки...  B-)

казочки для вбогих
ні війну війною не називав, ні на міжнародній арені не зробив нічого щоб потім можна було розраховувати на репарації від паРаші за знищений Донбас
та й санкції поки що тримаються через те, що дурна паРаша примудрилася наср@ти всім кому можна і кому не можна

а за Крим та Донбас санкцій немає, так?

:facepalm1:

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
:weep:  :weep:  :weep:
:super:  :weep:

порохоботам пофіг за кого топити

хто при владі за того і топлять  :weep:

піндоси і Натавци  :facepalm:

Helgi Sharp
19 листопад о 15:55
ВСЬОГО ПОТРОШКУ, АБО СХОДИНКИ ДО ВЕРШИНИ.
Це буде лонгрід, бо у бані скучив за словом.)

Спочатку я особисто познайомився з Тимошенко.
І не просто познайомився, а провів з нею три довгі доби. Це було 24-26 березня 2009 року, коли вона прилетіла до Японії, а я тоді працював в українській амбасаді.

Візит прем'єра України до Країни, де сходить сонце, був взагалі першим за всю історію двосторонніх відносин. Там вже двічі побували президенти - Кучма і Ющенко - а у 2007 році повинен був полетіти Янукович. Але цього так і не відбулося - візит, який ретельно готувався, за десять днів до початку був скасований. Ющенко тоді в черговий раз розпустив парламент, і Янукович не наважився відправлятись в далеку дорогу. Японці, які чутливі до подібних речей, образилися. Формальною причиною переносу поїздки назвали потребу Януковича в негайній операції на коліні (нічого не нагадує?), хоча японські дипломати скептично оцінили таку версію.

І от перед ними постала Тимошенко... Переді мною також - ми спілкувались практично цілодобово. Основне враження: розмовляючи тет-а-тет, вона реально вміє гіпнозувати. Бере тебе за руку, дивиться в очі і говорить-говорить-говорить... Кудись пливе мозок і ти починаєш вірити, що сказане нею - істина в останній інстанції. І лише через деякий час вмикаєш логіку і розумієш, що тебе шиють у дурні - як в емоційному плані, так й у логічно-фактологічному. Але то вже потім...
І ще. У неї шалена працездатність - три ночі вона спала по 1,5-2 години і всіх тримала біля себе. Немиря тоді ходив весь сірий та пом`ятий, а вона хизувалась своїм Луї Вітоном без натяків на втому. Японці їй грошей так і не дали (а прилітала вона саме за ними), але ще довго цокали язиками, згадуючи "прикид", форми та проникливий голос української леді Вінтер.

А наступного року (2010) я особисто познайомився з Порошенком - він тоді працював міністром закордонних справ.
Що впадало в очі, так це дуже високі амбіції - саме вони відрізняли його від попередників. І на першому місці стояли амбіції не ососбисті (хоча цього також вистачало), а державні - до нього я не зустрічав жодного держслужбовця, який би НАСТІЛЬКИ завзято вболівав за справу і болісно сприймав поразки. Диктатором до підлеглих (на відміну від Тимошенко) назвати його не можна, але він реально заряджав особистим завзяттям всіх, хто працював поруч. З паперами мати справу не любив - іноді рутинні документи чекали на його підпис місяцями. Віддаючи перевагу живому спілкуванню з іноземними колегами, чудово оперував логікою, історичними фактами, планами. Бездоганною англійською мовою. При цьому письмових тез, які ми для нього готували, не визнавав - все тримав у голові, за ніч досконально вивчивши те чи інше питання.

Ще тоді я подумав, що нарешті у вищих щабелях з`явилась СИСТЕМНА людина. Знаєте, якщо перетендент на високе державне крісло у своєму житті не побудував жодної регресійної моделі і поняття про це не має, його до цього крісла підпускати не можна. Тим більше, до президентського. Бо він (Зеленський, Вакарчук, Бубєнчик, Ляшко етсетера) не розуміє, що таке фактор, причина, цінність, мета, проблема, задача. Тимошенко розуміє, але для неї мета - особиста влада і влада над своїм оточенням - це дуже впадало в очі при особистому спілкуванні. Порошенко також розуміє. Але він вбачає себе українським Шарлем де Голем, бо головне для нього не влада як така, а амбіційна можливість залишитись в історії людиною, за президенства якої країна пройде точку неповернення до "рускава міра".

До чого ці спогади? Є три пастки, які крадуть наш спокій: туга за минулим, тривога за майбутнє та невдячність за сьогодення.
Шкодувати про минуле безглуздо, з нього потрібно виносити уроки.
У сьогоденні ми продовжуємо боротися за свободу і державу. Бо тільки свобода, побудована на жертви і крові, стає незворотною. А точка неповернення у цьому сенсі ще не пройдена - і це наша відповідальність за майбутнє.
На тлі цієї боротьби ми вперше в історії перейшли до справжнього державного будівництва.
І тут вже починають працювати інші правила - правила ефективного розподілу праці. За цією логікою раз на 5 років ми делегуємо людині певні повноваження управління державою.
Ця людина отримує не тільки посвідчення президента, але й безліч інструментів своєї діяльності, головний з яких - величезний обсяг інформації, що надходить з відкритих і дуже закритих джерел.
Виходячи з сукупного аналізу такої інформації, а не тільки з емоцій і патріотичних гасел, приймаються державні рішення. І лежать вони в площині МОЖЛИВОГО, а не бажаного.
Ми не читаємо пошту глави держави, але прагнемо всього і відразу, вважаючи наші вимоги і його обіцянки достатніми для цього умовами.
Ми скинули з найвищої посади зрадника, зберегли країну, з нуля побудували армію, розпочали економічний підйом (11 кварталів поспіль йде неухильне зростання), повернулися до європейських цінностей, отримали безвіз та майже отримали свою церкву.
Незважаючи на шалений опір, у міру наявності кадрів (а це ключовий момент) намагаємося робити реформи і знищувати корупцію.
І це все за 4 роки ...
Для когось "цілих", але об'єктивно - "всього".
Нам цього мало, і це природно, бо тільки занепокоєність змушує людину і суспільство рухатися вперед.
Але, для того, щоб рухатися вперед також необхідно, щоб президент реалізовув свою програму, звітуючи перед виборцями, лікар лікував, а вчитель вчив, вдосконалюючись і проходячи переатестацію.
У нас демократична держава (навіть понад те), і якщо ви бачите, що це поганий Президент, то 31 березня наступного року виберіть іншого.
Водночас треба вміти цінувати те, що маємо, бо краще - ворог хорошого, а перманентні революції, внутрішні чвари та контроверсійні "нові курси" не зробили щасливою ще жодну країну.
Але, як на мене, вперше на чолі держави професійнал, якому треба надати можливість довести справу до кінця і виконати те основне завдання, яке стоїть перед всіма нами - пройти точку неповернення, про яку я згадав вище.
Якщо я не правий, не навішуйте на мене "порохоботських" ярликів (я не належу до радикальної частини адептів президента), а назвіть у коментах призвіще людини, яка у змозі виконати це завдання краще. З аргументами і бекграундом цього претендента. І тоді я не тільки проголосую за нього, але й буду переконувати у цьому своїх друзів. Лозунг "Аби не Порошенко!" засуньте собі у дупу - це інфантильна позиція безвідповідальної людини.

І останнє... Не вірте, якщо вам обіцяють ескалатор до вершини. Для цього необхідно використовувати сходинки. І пройти потрібно через кожну з них. Тому нам своє робити - і краще, якщо це буде професійно та відповідально. Шануймося!

Шануймося!
(tu)
За Петра!!!

як людина шо піклується за свою сімю і свою країну,звичайно буду голосувати тільки за Петра.Поки він Гетьман-я зможу спати спокійно.Але бачу одне-він все робить правильно для України і катастрофічно для свого рейтингу.Боротьба з євробляхами-це мінус 20 проц виборців.Підвищення пенсій заплановано на липень,а не на день виборів.Як він досягне перемоги на виборах-неясно.Але звичайно він на голову вище як людина і політик всяких нездар типу садових,що не зумів вирішити проблему мусору і транспорту в Львові,і не голосував за бюджет.Цікаво,на що сподівався садовий?Що Армія без грошей буде воювати?

як людина шо піклується за свою сімю і свою країну,звичайно буду голосувати тільки за Петра.Поки він Гетьман-я зможу спати спокійно.Але бачу одне-він все робить правильно для України і катастрофічно для свого рейтингу.Боротьба з євробляхами-це мінус 20 проц виборців.Підвищення пенсій заплановано на липень,а не на день виборів.Як він досягне перемоги на виборах-неясно.Але звичайно він на голову вище як людина і політик всяких нездар типу садових,що не зумів вирішити проблему мусору і транспорту в Львові,і не голосував за бюджет.Цікаво,на що сподівався садовий?Що Армія без грошей буде воювати?

А чому відразу не за куйла?  :S  Таким чином приберете одним махом двох посередників - баригигу і його бізнес партнера Медведчука

Боротьба з євробляхами-це мінус 20 проц виборців.

А пішли вони до хуя. Це 20 проц вкрай охуївших виборців!

:lol:

Не потрібен жіночці Вінник адже..

Хм... Дивно. Гілка ніби як за баригу, а шоколадки іншу медведчуківську пташку рекламують  :-o

назвіть у коментах призвіще людини, яка у змозі виконати це завдання краще. З аргументами і бекграундом цього претендента. І тоді я не тільки проголосую за нього, але й буду переконувати у цьому своїх друзів

(tu)

Дурдомівські байки...  B-)

:weep:  :weep:  :weep:

пи.си. Безумовно - Ростов - це Європа. Чи нє?  :D

Дубль текстом приведенное выше:

- Як же складалися такі шалені надприбутки ЄЕСУ?

Отже, газ через компанію «Ітера» закуповувався в Росії по 10,8 дол. За 1000 кубометрів, а реалізовувався українським підприємствам за ціною вже 80 дол. Вся різниця виводилася за кордони України, в офшорні компанії, які належали клану Тимошенко, і з рахунків цих компаній потім виплачувалися хабарі Лазаренку. Це, підкреслюю, встановлено кримінальною справою Лазаренка, яку завершено у Сполучених Штатах Америки, і за якою Лазаренка вже засуджено.

Після того, як ЄЕСУ перевірили контролюючі органи, ними було нараховано 7 мільярдів 425 мільйонів гривень податкової заборгованості. Лише один факт: з 10 мільярдів дол. Обороту податків було сплачено лише 36 тисяч гривень. Безумовно, це не могло пройти поза перевірок. Коли перевірили, то встановили: 7 з половиною мільярдів гривень так і не надійшло в бюджет України ...

Уже в 2004 році вся Європа почала говорити про те, що ж це, мовляв, за такий дійсно фантастичний зліт Тимошенко на політичному просторі? І ось в газеті "Гардіан» виходить стаття молодшого Бжезинського, яка фактично мала по суті одну тезу: "Жінка ціною об одинадцятій мільярдів». Тобто вже тоді світова спільнота оцінювала статки Тимошенко в 11 мільярдів доларів. Наведу цитату Бжезинського: "Вона говорить правильні промови, але не дайте їм обдурити вас». Це, нагадаю, сказав один з кращих аналітиків світу ...

В результаті сьогодні по справі ЄЕСУ в Сполучених Штатах заарештований і вже відбуває покарання Лазаренко. У Росії арештовані кілька представників Міністерства оборони цієї країни. Дехто з них навіть вже вийшов з-під варти, відсидівши кілька років. І тільки в Україні глава, президент "Єдиних енергетичних систем України» і до сих пір на волі, і зараз я розповім, завдяки чому.

Отже, Тимошенко стає 30 грудня 1999 року віце-прем'єром з ПЕК. До речі, ви побачите, як цікаво зіставляються всі дати. Фактично все, що було навколо Тимошенко, було напередодні Нового року. Отже в передостанній дня 1999 року Юлія Володимирівна стає віце-прем'єром з ПЕК, а вже через рік вона доводить до кінця свої справи, метою яких є списання боргів ЄЕСУ.

Вже 21 грудня 2000 року Верховна Рада приймає закон (а ви знаєте, що процедура щодо прийняття є досить тривалою ...) про порядок погашення податкових зобов'язань. Це фактично вперше було введено у бюджетній політиці - списання боргів приватних компаній перед бюджетом! І це було зроблено, повторюю, з однією метою - щоб списати ті борги, які були підгрунтям кримінальної справи щодо зловживань в ЄЕСУ.

Але, оскільки Тимошенко досить швидко зняли з цієї посади, то хоча закон і прийняли, але завдяки нормальним, чесним людям в податковій адміністрації, які відмовлялися списувати за цих умов борги ЄЕСУ, вони тоді так і не були списані.

Але прийшов 2004 рік. Помаранчева революція ...

27 грудня 2004 року закінчився третій тур президентських виборів, і, задумайтеся: вже 31 грудня закривається кримінальна справа на свекра Тимошенко - Тимошенко Г. А., 21 січня закривається кримінальна справа на Тимошенко Юлію і її чоловіка - Тимошенко Олександра. 22 січня закривається кримінальна справа на посадових осіб ЄЕСУ Сокольченко і Шаго. 28 січня закривається кримінальна справа на посадових осіб ЄЕСУ Болюру, Сокольченко, Тимошенко та Шаго. 2 лютого 2005 року скасовується рішення суду, яким були визнані фіктивними фактично всі контракти між зарубіжними офшорами і ЄЕСУ, і завдяки чому, власне, була доведена кримінальна вина ...

4 лютого 2005 року Верховна Рада обирає Тимошенко прем'єром, і вже 18 лютого списується податковий борг на 3 мільярди 771 мільйон гривень ...

Які тролі? Які кацапи? Де вони? 8-:

:facepalm1:

Ну что ж... Начнем сначала. Повторение - мать учения  :weep:

Нушо, Кандибо, пригадав свої панегірики Янучарі?
Байки?  :)

Дегенерале, я щиро перепрошую, але наведені пости - якщо це дійсно писали саме ви - свідчать зовсім не про "ПОМИЛКИ", які можна виправити, або навіть змити...кров"ю.
Це - світогляд. Хижий, людиноненависницький, звірячий світогляд московита-ординця.

Дегенерале, я щиро перепрошую, але наведені пости - якщо це дійсно писали саме ви - свідчать зовсім не про "ПОМИЛКИ", які можна виправити, або навіть змити...кров"ю.
Це - світогляд. Хижий, людиноненависницький, звірячий світогляд московита-ординця.

ДеГенерал - квінтесенція ПЧПУППО.

Ваш особистий висновок. На який я, відверто кажучи, срати хтів. Думайте, що хочете, метати бісер я вже якось втомився, якщо чесно. Не змушую вас продовжувати спілкування зі мною, коли так вже вам болить моє минуле.

Ух ты, а я смотрю, вся хуйловская ботва за петю топит  :gigi:

П.С.  Петя кончит хреново, попомните мои слова....

ДеГенерал - квінтесенція ПЧПУППО.
Ви оте ПЧПУППО розшифруйте, будь ласка. Бо гілка вже десь в нетях.

Ви оте ПЧПУППО розшифруйте, будь ласка. Бо гілка вже десь в нетях.
Прихильники Чинного Президента України Порошенка Петра Олексійовича

метати бісер я вже якось втомився, якщо чесно.
ви справді вважаєте, що комусь тут потрібний бісер від людини, яка настільки однозначно продемонструвала свій світогляд?
цілком очікуваною є й ваша сьогоднішня позиція з політпріоритетами в Україні, адже мальдівське цілком відповідає вашому світоглядові

Дякую, пані Мирослава.

У зрадоёба жизнь трудна,
Всё время - всё ему не то:
"Чому АТО - а не війна?",
"Чому війна - а не АТО?"

(tu)

© не мое

Не забувайте про це, зрадодрочери. Бо щось останнім часом складається таке враження, що ви Педро ненавидите більше за Хуйла. Хуйловці також ненавидять Порошенка, але їм до сраки те, що ви його теж ненавидите, пи3дануть з реготом та про політичну орієнтацію не спросять.

Валерий Пожидаев

У многих возник вопрос: почему я стал писать о политике и поддерживать Порошенко?
Отвечу так.
Вчера моя родственница спросила меня: Валера, почему ты так любишь Порошенко?
Сказал ей, что Порошенко я не люблю. Я люблю свою жену, свою дочь, своих родителей.
Порошенко я доверяю как государственному менеджеру, а так же, готов доверить ему управление государством в котором живу, еще на пять лет. Потому что, с точки зрения своих основных зон влияния и управления (согласно Конституции это: Армия, внешняя политика, соблюдение Конституции всеми ветвями власти) он справляется на отлично. Вот статья Конституции о полномочиях Президента Украины. Кто сомневается в моих словах, проверьте: https://goo.gl/jiHF2r
Меня полностью устраивает внешнеполитический курс в Европу, НАТО, сближение с США. Я просто восхищён тем, как Порошенко добился превращения Путина в изгоя на мировой арене и того, что Порошенко создал коалицию государств, которые стоят на нашей стороне. Я очень рад, что наша армия усиливается с каждым днём и у меня нет каждодневного страха как в 14 и 15 году, что будет вторжение российских войск, блицкриг и придется стать переселенцем или беженцем в другой стране. Отлично, что идёт судебная реформа и мы получили томос. С моей точки зрения это лучший проукраинский президент за все время существования независимой Украины. И я не вижу ему альтернативы сейчас.
Что такое альтернатива в данном случае? Это человек, который улучшит то, что есть сейчас.
Пока я не увидел таких личностей из тех, кто идёт в президенты.
Анализируя их обещания, возможности, как управленцев, и т.д. я испытываю ужас или огромный страх, за своих близких, за себя, за свой бизнес, если Порошенко проиграет и кто -то другой станет президентом.
Знаете, есть в бизнесе такое основополагающее правило: если что-то хорошо работает, то не нужно ничего менять. Как президент, с теми полномочиями, которые у него есть, Порошенко отлично справляется на данном этапе истории Украины и я очень хочу, чтобы это продолжалось ещё пять лет.
Многие забывают, что экономикой и внутренней политикой у нас управляет парламент и выбранные органы на местах. И нам придется пройти очень скоро через выборы в Раду и местные советы. И если вы хотите жить лучше и богаче, то посмотрите туда. Кого мы выберем в Верховну Раду и какое правительство она изберёт, будет зависеть наше с вами благосостояние. Президент не отвечает за борьбу с коррупцией и экономику.
Осознал, что огромная проблема будущих выборов Президента в том, что вместо выбора на пост эффективного управленца внешней политикой и армией, мои соотечественники будут руководствоваться иррациональными чувствами: "люблю/не люблю", "нравится/не нравится", забывая посмотреть на пол года в будущее. Этим постом я предлагаю отбросить эмоции и посмотреть с этой точки зрения на то, какой вы хотите увидеть Украину в мире и какую вы хотите армию через пять лет. И кто из кандидатов это сможет вам обеспечить в ситуации войны с Россией. А эта война не закончится в ближайшие годы, пока Россия не развалится на несколько мелких государств. А это перспектива в десять, двадцать лет.
С моей точки зрения, из всех существующих кандидатов в Президенты, это сможет сделать только Порошенко. Поэтому я буду голосовать за него и вас призываю последовать моему примеру. А если вы боитесь, как и я за свою будущее в случае прихода к власти Юли, Зеленского, Гриценко, то уже сейчас начинайте переубеждать окружающих своими доводами. Ничто так хорошо не работает, как факты и постоянное их повторение.

Порошенко я доверяю как государственному менеджеру
а я не довіряю
і маю купу підстав для подібної недовіри

Меня полностью устраивает внешнеполитический курс в Европу, НАТО, сближение с США.
на словах - так, а фактично Порошенко перетворює Україну на таке собі Сомалі-Папуа Нову Гвінею у центрі Європи
Я просто восхищён тем, как Порошенко добился превращения Путина в изгоя на мировой арене и того, что Порошенко создал коалицию государств, которые стоят на нашей стороне.
Перепрошую, але до чого тут Порошенко?! Яка коаліція, на чийому боці?  ;o
"Пройдьот зіма настанєт лєто, спасіба..."
Все, далі ліньки коментувати тупу маячню якогось екзальтованого сектанта Пожидаєва

через компанію «Ітера» закуповувався в Росії по 10,8 дол. За 1000 кубометрів, а реалізовувався українським підприємствам за ціною вже 80 дол. Вся різниця виводилася за кордони України, в офшорні компанії, які належали клану Тимошенко
Тимошенко отримувала мізер з того, Ітера - це кацапська кантора, вона тупо працювала на кацапів.

х\з пока думаю за Грыця или Кошулынського..

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія