Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Допоможіть! Утеплення будинку.

ФЗВ: Допоможіт ь! Утеплення будинку. Нове

Прошу допомоги. Утеплюю будинок.

Не знаю шо вибрати: пінопласт чи мінвата?

Будинок камяний, дуже холодний.

Думаю брати 10 пінопласт а зверху штукатурк а.

Зараз на хаті штукатурк а шуба.

Кадуть шо миші з більшим завзяттям гризуть пінопласт . Але у сусідів зроблено все ок.

Не можу зрозуміти у чому перевага мінвати і чому вона дорожча?

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:34:49 від pravda

Re: Фзв! Допоможіт ь. Утеплення будинку.

мінвата дорожча бо собіварті сть дорожча
перевага мінвати в тому, що вона має гарну паропрони кність, що може бути важливим. також має більшу "пружність". тому, наприклад, деревяний каркас або мансарду з невисушен ої деревини як правило утеплюють мінватою, а не пінопласт ом.
миші краще гризуть пінопласт, але непогано селяться і у мінваті.
з якого каменю у Вас будинок?

RSP

Жіночку з півночі візьми. І не одну. Вони розкажуть як у них утеплюють коли замерз.

Прошу допомоги. Утеплюю будинок.

Не знаю шо вибрати: пінопласт чи мінвата?

Будинок камяний, дуже холодний.

Думаю брати 10 пінопласт а зверху штукатурк а.

Зараз на хаті штукатурк а шуба.

Кадуть шо миші з більшим завзяттям гризуть пінопласт . Але у сусідів зроблено все ок.

Не можу зрозуміти у чому перевага мінвати і чому вона дорожча?

Звісно пінопласт .
Мінвата ще і осипаєтьс я.
Плюс поверху сайдинг ще треба.

Мінвата потребує правильно ї вентиляці ї, інакше намокає і втачає ефективні сть
Пінопласт значно краще, але треба шукати реально не горючий (а він теж не дешевий).

Я вибрав пінопласт 10-ку, 5 років - польот нормальни й. Але стіни то ще не все, так само важливо утеплити дах, а це ще складніше .
Про вікна/двері не кажу, з них взагалі треба починати )

в мене один будинок зроблений пінопласт ом, а інший -мінватою
результат прибл. однаковий
для себе робив мінватою з міркувань пож.безпе ки --- бачив,як в людей горів  пінопласт :(
скрізь ставив старт.про філь алюмінієв ий, аби миші не залізли

будинок 100м2 -- 1100 м3 газу минулого сезону пішло, за темп. 20градусі в

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 10:29:14 від Груздев

Мінвата потребує правильно ї вентиляці ї, інакше намокає і втачає ефективні сть
Пінопласт значно краще, але треба шукати реально не горючий (а він теж не дешевий).

Я вибрав пінопласт 10-ку, 5 років - польот нормальни й. Але стіни то ще не все, так само важливо утеплити дах, а це ще складніше .
Про вікна/двері не кажу, з них взагалі треба починати )

Негорючий не відрізняє ться майже ціною.
Бо там додається якась присадка.

до речі, хочете повної екологічн ості, негорючос ті, мишостійк ості - утеплітьс я газобетон ом Д-150. трохи більше мороки ніж пінопласт ом, але про мишей, пожежу, виділення стеролу/фенолу можна просто не думати. ну і паропрони кність висока, тому нема значення з якого каменю будинок.

Негорючий не відрізняє ться майже ціною.
Бо там додається якась присадка.

Я не економив, але усіх кандидаті в палив власноруч .
Тупо розвів вогнище і порівнюва в. Взяв найменш горючий.

до речі, хочете повної екологічн ості, негорючос ті, мишостійк ості - утеплітьс я газобетон ом Д-150.

Перліт або вермикулі т в такому випадку. До речі, чудова штука для засипки горища.

минвата конечно

Перліт або вермикулі т в такому випадку. До речі, чудова штука для засипки горища.

при чому тут перліт або вермикулі т, якщо мова йде про утеплення стін вже збудовано го камяного будинку?

при чому тут перліт або вермикулі т, якщо мова йде про утеплення стін вже збудовано го камяного будинку?

Задуваєть ся між гіпсокарт оном і стіною зсередини . Але утеплення зсередини -  поганий метод, руйнуютьс я стіни.

минвата конечно

з якої радості?
мінвата потрібна, якщо гарна паропрони кність є дуже важливою, або якщо мокрий фасад по якійсь причині не підходить .
в інших випадках пінопласт під мокрий фасад краще майже за всіма критеріям и.

Задувається між гіпсокарт оном і стіною зсередини . Але утеплення зсередини -  поганий метод, руйнуютьс я стіни.

ну от Ви самі і відповіли, чому в даному випадку перліт і вермикулі т - не варіант.
тим більше, якщо так задувати, то матимете купу проблем з комунікац іями - перліт надзвичай но сипучий. вермикулі т менш сипучий, але все одно сипучий. та ще й дорогий.

з якої радості?
мінвата потрібна, якщо гарна паропрони кність є дуже важливою, або якщо мокрий фасад по якійсь причині не підходить .
в інших випадках пінопласт під мокрий фасад краще майже за всіма критеріям и.

та какая там радость
минвата конечно дороже

но однозначн о лучше

встановит и сайдинг і задути монтажною піною все. дешеве та сердито

оба варианта работоспо собны.
Если пенопласт, то плотный фасадный, и следить чтобы не было зазоров между пенопласт ом и стеной. А то по ним будет тяга воздуха вверх, и весь смысл утепления потеряетс я. Также штукатурк а желательн о эластична я для красоты, чтобы стыки блоков пенопласт а не проступил и.
Если вата, тоже большой плотности . То же требовани е насчет зазоров со стеной, хотя минвата прилегает чуть плотнее, и клея уйдет меньше. Дышащая штукатурк а. Будет за зиму чуток набирать влаги и терять в эффективн ости, а летом сохнуть.
Цоколь эппсом.

наилучший вариант - вата и вентфасад .

та какая там радость
минвата конечно дороже

но однозначн о лучше

чим краща? можете просто пояснити?

оба варианта работоспо собны.
Если пенопласт, то плотный фасадный, и следить чтобы не было зазоров между пенопласт ом и стеной. А то по ним будет тяга воздуха вверх, и весь смысл утепления потеряетс я. Также штукатурк а желательн о эластична я для красоты, чтобы стыки блоков пенопласт а не проступил и.
Если вата, тоже большой плотности . То же требовани е насчет зазоров со стеной, хотя минвата прилегает чуть плотнее, и клея уйдет меньше. Дышащая штукатурк а. Будет за зиму чуток набирать влаги и терять в эффективн ости, а летом сохнуть.
Цоколь эппсом.

наилучший вариант - вата и вентфасад .

знайомий наклеїв вату,потім осб по профілям, потім по осб бітумну черепицю (під цеглу малюнок)
недешево,але побачимо що буде

У вати 2 переваги - не горить зовсім і не множаться миші
Але правильно зроблений пінопласт дасть краще і довговічн іше утеплення .

На високі будинки краще вату.

пеноізол не горить, не розводять ся миші, дешевше, і набагато довше служить.

Нижній пояс - минвата. И вокруг окон минвата. Остальное пенопласт . Штукатурк а  короед. Дешево, тепло и красиво

У вати 2 переваги - не горить зовсім і не множаться миші
Але правильно зроблений пінопласт дасть краще і довговічн іше утеплення .

На високі будинки краще вату.

в ваті миши себе чудово почувають . може лише трішки гірше ніж в пінопласт і.

Задувається між гіпсокарт оном і стіною зсередини . Але утеплення зсередини -  поганий метод, руйнуютьс я стіни.
І з якого дива стінам руйнувати ся?

І з якого дива стінам руйнувати ся?

Точка роси в товщі стіни. Коли ж утеплювач зовні, ця точка знаходить ся в ньому.
Ще один плюс, стіна виконує роль теплового аккумулят ора.

Точка роси

це вже наука

Пінопласт підходить для зовнішньо го утеплення тільки при забезпече нні пароізоля ції стіни із сторони помешканн я (наприклад якщо поклеєні вінілові обої, або інші, що не пропускаю ть пар). В іншому випадку проміжок між пінопласт ом та стіною буде намокати, оскільки парові із приміщенн я не буде куди дітися (пінопласт паронепро никний), що з часом призведе до виникненн я грибка. У мене є родичі в Литві, у них раніше також всі утеплювал и пінопласт ом (як у нас зараз багато хто зокрема в багатопов ерхівках)- зараз це все перероблю ють через зазначену вище причину. Мінеральн а вата або газоблок паропрони кні і при правильно му монтажі (зокрема треба покрити зовні паропрони кним покриттям або забезпечи ти повітряни й зазор) таких проблем не виникає.

І пінопласт і вата - небезпечн а для здоров'я хімія.
З пінопласт ом є реальний ризик, що будинок поступово зволожить ся і він дуже небезпечн ий при пожежі.
Мінеральн а вата потребує вентильов аного фасаду, інакше вона зволожить ся і розсиплет ься.

Без недоліків - фіброліт, не горить, не гниє, пропускає вологу, не містить шкідливих речовин:

Плита фибролито вая GB1

мінвата дорожча бо собіварті сть дорожча
перевага мінвати в тому, що вона має гарну паропрони кність, що може бути важливим. також має більшу "пружність". тому, наприклад, деревяний каркас або мансарду з невисушен ої деревини як правило утеплюють мінватою, а не пінопласт ом.
миші краще гризуть пінопласт, але непогано селяться і у мінваті.
з якого каменю у Вас будинок?

Шось по типу ізвестняк а

Я робив собі, і вникав вце питання глибок, сопчатку напиши товщину стіни і матеріал з якогов она складаєтт ься, якщо слої декілька в стіні напиши яка товщина.

Взагалі при утепленні має виконуват ися правило- паропрони кність має збільшува тися при русі із внутрішнь ої частини стіни до зовнішньо ї.

до речі, хочете повної екологічн ості, негорючос ті, мишостійк ості - утеплітьс я газобетон ом Д-150. трохи більше мороки ніж пінопласт ом, але про мишей, пожежу, виділення стеролу/фенолу можна просто не думати. ну і паропрони кність висока, тому нема значення з якого каменю будинок.

А під нього не потрібно фундамент заливати?
Він кладеться паралельн о старій стіні чи клеіться на неі?

проміжок між пінопласт ом та стіною буде намокати, оскільки парові із приміщенн я не буде куди дітися (пінопласт паронепро никний), що з часом призведе до виникненн я грибка. У мене є родичі в Литві, у них раніше також всі утеплювал и пінопласт ом (як у нас зараз багато хто зокрема в багатопов ерхівках)- зараз це все перероблю ють через зазначену вище причину

В Україні панельні будинки вже простояли два терміни служби,
але їх доб'ёт саме пінопласт, яким все тепер їх утеплюють .
Будинок зволожить ся, метал почне іржавіти і все почне руйнувати сь, років через п'ять - сім.

А воно екологічн е?

Горище теж потрібно утеплити.
Його можна засипати поміж балок?

Пінопласт підходить для зовнішньо го утеплення тільки при забезпече нні пароізоля ції стіни із сторони помешканн я (наприклад якщо поклеєні вінілові обої, або інші, що не пропускаю ть пар). В іншому випадку проміжок між пінопласт ом та стіною буде намокати, оскільки парові із приміщенн я не буде куди дітися (пінопласт паронепро никний), що з часом призведе до виникненн я грибка. У мене є родичі в Литві, у них раніше також всі утеплювал и пінопласт ом (як у нас зараз багато хто зокрема в багатопов ерхівках)- зараз це все перероблю ють через зазначену вище причину. Мінеральн а вата або газоблок паропрони кні і при правильно му монтажі (зокрема треба покрити зовні паропрони кним покриттям або забезпечи ти повітряни й зазор) таких проблем не виникає.

паропрони кність пінопласт у (не ЕППС) така як у деревини поперек волокон. тому для утеплення наприклад цегляної стіни паропрони кність пінопласт у взагалі не важлива, бо у цегли ця паропрони кність ще менша.
але навіть газобетон можна утеплюват и пінопласт ом, якщо товщина пінопласт у досить значна і точка роси зназодить ся в довщі пінопласт у. тоді конденсат просто не утворюєть ся, бо в середину пінопласт у зайти вологи достатньо не може, а на стику газобетон у і пінопласт у температу ра занадто висока, щоб конденсат міг утворитис я.

Шось по типу ізвестняк а

ізвєстняк це типу ракушняк?
товщина?

А під нього не потрібно фундамент заливати?
Він кладеться паралельн о старій стіні чи клеіться на неі?

клеїться і на дюбелі береться - як пінопласт . єдине - стіна під нього має бути рівною. але це і пінопласт а стосуєтьс я.

А воно екологічн е?

Горище теж потрібно утеплити.
Його можна засипати поміж балок?

Так. Тільки бажано накрити, щоб не розсипало ся. Один знайомий накрив це все діло бляхою, прикольно вийшло :)

Повна версія