Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: клавішні для доньки

Re: ФЗВ:клавішні для доньки

Сказано ж - не синтезато рна клавіатур а, а молоточко ва, або така, що емулює її.

Таварісчі нє панімают, що оно за хєрня такая... Молоточьк ібль...

Таварісчі універсал ьні спеціаліс ти!
Тут вам не по хірургії совєтоват ьбля!
І нє по футболуна х!
Напишу вам на панятнам ізыкє:
молоточковая клавиатур а полностью имитирует фортепиан ную динамику клавиш.
Профессио нал з завязаным и глазами не отличит в игре
живую рояльную рояльную и молоточко вую клавиатур у синтезато ра.

Синтезато ри і міді-клавіатури нах без обговорен ня. Тільки як додаткови й девайс.
Цифрові піаніно починають ся приблизно від штуки, ось мінімальн о допустиме https://hotline.ua/musical_instruments-sintezatory/casio-ap-470/, все що дешевше просто бутафорія .
Цифрові піаніно які десь так на 70%-80% відтворюю ть реальне фно починають ся від https://hotline.ua/musical_instruments-sintezatory/yamaha-csp-150/.
Але ніщо не замінить реального інструмен ту, ціна питання.. . хз, баксів 200, нє?

Таварісчі нє панімают, що оно за хєрня такая... Молоточьк ібль...

Таварісчі універсал ьні спеціаліс ти!
Тут вам не по хірургії совєтоват ьбля!
І нє по футболуна х!
Напишу вам на панятнам ізыкє:
молоточковая клавиатур а полностью имитирует фортепиан ную динамику клавиш.
Профессио нал з завязаным и глазами не отличит в игре
живую рояльную рояльную и молоточко вую клавиатур у синтезато ра.

Вы считаете что в музыкальн ых школах работают непрофесс ионалы?

Вы считаете что в музыкальн ых школах работают непрофесс ионалы?

Так. Це, в основному, люди, котрі роблять з дітей
машини для читання нот. І все!
Я б цих сук розстрілю вав цілими прайдами.

У электронн ого фно есть один не явный плюс - оно не фальшивит .
Оно конечно все такое ровное и пластиков ое... Никакого бархата внизу и звона наверху.
Но настоящие механичес кие ямахи звучат точно так же - абсолютно ровно.

А если у вас в квартире плавает влажность, то настройщи ка для живого фно стоит вызывать пару раз в год.
Иначе можете правильно поставить пальцы, но испортить уши.

Если хочется "теплого лампового звука" - попробуйт е найти старый бехштейн.
Покупать фанерную украину - очень сомнитель ное решение.

Вот конь - это да!
А ваш вонючий автомобил ьчик...

Берите любую Ямаху, что дороже штуки евро. Это будет гораааааа аздо лучше фанерной раздолбая ки черниговс кой мебельной фабрики  :D
А так - посоветов ала бы, конечно, нормально е ф-но, но оно еще дороже...
Чем хороша Ямаха - идеально чисто, не расстраив ается. На нормальны х моделях с динамичес кой клавой разницы с ф-но почти нет, даже есть двойная репетиция .

Так йдеться про "нема місця". Якщо повнорозм ірна клавіатур а, то тоді і піаніно стане.

Не. У нас так получилос ь - что тупо нет длинной стенки, а для клавиатур ы только - есть: под окнами :)

це 1-й клас, третій тиждень навчання, школа державна, конкурсбу в нічогеньк ий, троє на місце

Фигасе тяга к прекрасно му в Киеве.... Это в какой школе ??

Недавно була така сама дилема.
Зваживши всі за і проти (простеньк а Україна в селі де дочка ціле літо,недешевий рояль в іншій хаті в селі + ціла студія в діда ) в квартиру  купили клавішу Ямаха .
Не за штуку баксів.
https://jam.ua/sintezator-yamaha-psre363
Грати буде на всьому, я впевнений .
Вдалась в мою родину, позаймавш ись 1,5 місяця вже в дві руки валить  на ф-но без нот(по нотах також грає).
Жінка каже, що коли  сама ходила в муз школу перший рік тільки ноти вчила  :laugh: .
Ну а я просто розпіздяй, слух є і заграти можу потренува вшись, а грамоті музичній не навчивсь. Витримав тільки до першого сольфеджі о.
Дочку віддали не в школу а до знайомої вчительки  ф-но,щоб не відбити бажання як у мене.
Тепер і сам щось сиджу шпортаю.
От навушники вибираю.

Там на ф-но окрім клавіш ще педалі є

І все ж,  я б радив задуматис ь над хорошою мідіклаво ю, її до компа,  а там вже можна що завгодно. Плюс такого підходу в тому,  що за ті самі гроші можна мати якіснішу механіку.

Шановний ТС, з вірогідні стю 99,999% заняття музикою НЕ дадуть Вашій доньці шматок хліба в майбутньо му.
Отож, переймати ся якістю і вартістю музичного інструмен ту - не варто.
А якщо вже так аж сильно хочеться їй грати - хай грає лотерею Green Card - там більше шансів. :)

Там на ф-но окрім клавіш ще педалі є
На клавішах теж є

На клавішах теж є

На ровері - теж. :D

РОзкажу і нашу історію, мо згодиться ... СИн навчався на гітарі з другого класу звичайної школи в 3-й київській музичній школі на вул. Володимир ській. Загалом школа з гарними традиціям и, тож було цікаво та не муторно :) Ф-но, як при совку не було обов"язковим другим інструмен том, тож і не купляли. Десь на 2-й рік попрохав маленький синтезато р й отримав на Новаий рік "Касіо". Трохи бавився з ним, але не багато... Десь на 3 рік зайнявся ще й композиці єю, а там ф-но було вже обов"язковим. Прийшлося купувати. Зрештою придбали Україну, але не чорну, а світлу шпоновану з покращани ми характери стиками. Навіть в самій музичній школі таких було небагато. Настроюва ли раз на рік на початку навчально го року і цього вистачало . Те ф-но й досі працює та тримає стрій дуже впевнено. А більш серйозний синтезато р отримав пізніше, коли вже у Глієра навчався. .. Зараз більшіть фортепіан них партій записує саме на ньому, бо простіше та є варіанти тембрів. Так що, як вам треба навчити дівчинку ГРІ на фортепіан о, то без нього важкувато . А така шпонована Україна зі "знаком якості" ще й за розмірами трохи менша. Подивітьс я, може вам то й підійде.. .

Ще на додаток по неможливі сть відрізнит и справжній механізм від псевдо. Перед всіма виступами у залах філармоні ї, шкільноиу та інших на нових НЕВІДОМИХ до цього інструмен тах завжди дають їх спробуват и, або провести репетицію, бо всі вони між собою теж відрізняю ться віддачею та силою натисканн я. Отож...

Прочитайте, что написал Nik021219 71 . Он прав.

Или, возможно,  отдайте девочку на скрипку. Там инструмен т поменьше. Или на гитару. Она Вам потом спасибо скажет. :)
там всеодно є уроки з обовязков ого фортепіан о.Бо це база всіх інструмен тів

Фигасе тяга к прекрасно му в Киеве.... Это в какой школе ??
це у батьків а не дітей тяга...зр обити з чада другого ванклібер на.Щось подібне як у спортивні й секції батьки пробують робити мессі чи роналдів. Один з тисячі.як що не бульше,а решта на то ходять як на каторгу.. ....якщо дитина не хоче-не ведіть,бо пожалієте .Вбєте у дитини любов до того взагалі,але якщо є ОСОБИСТИЙ(а це легко перевірит и) інтерес-то ведіить і ВИКЛАДАЙТ Е бабки.Сво ї хотілки,або дружини залишіть при собі.З власного досвіду говорю. :( .

У меня пианино стояло в 8-метровой комнате. Ниче . Не страдала. Пилила.

це у батьків а не дітей тяга...зр обити з чада другого ванклібер на.Щось подібне як у спортивні й секції батьки пробують робити мессі чи роналдів. Один з тисячі.як що не бульше,а решта на то ходять як на каторгу.. ....якщо дитина не хоче-не ведіть,бо пожалієте .Вбєте у дитини любов до того взагалі,але якщо є ОСОБИСТИЙ(а це легко перевірит и) інтерес-то ведіить і ВИКЛАДАЙТ Е бабки.Сво ї хотілки,або дружини залишіть при собі.З власного досвіду говорю. :( .
я не особо любила муз школу. Но как то закончила . Не жалею.
Со временем я поняла что обожаю классичес кую музыку. Я не могу ходить в филармони ю, например. ( правда мне и некуда ходить в зажопье).  Я начинаю плакать от первых звуков. Настолько эмоционал ьно я восприним аю классику. Пригодило сь ли мне это в жизни? Нет

Так. Це, в основному, люди, котрі роблять з дітей
машини для читання нот. І все!
Я б цих сук розстрілю вав цілими прайдами.

В кои-то веки я с Вами согласен.

Только с одной оговоркой . Профессио нал - это тот, кто зарабатыв ает своей специальн остью.

Учитель музыкальн ой школы не специализ ируется на том, чтобы дети любили музыку.

Его задача - выполнить план подготовк и учащихся, то есть именно сделать человека машиной по звукоизвл ечению.

я не особо любила муз школу. Но как то закончила . Не жалею.
Со временем я поняла что обожаю классичес кую музыку. Я не могу ходить в филармони ю, например. ( правда мне и некуда ходить в зажопье).  Я начинаю плакать от первых звуков. Настолько эмоционал ьно я восприним аю классику. Пригодило сь ли мне это в жизни? Нет

Пригодило сь.

Занятия музыкой формируют особенные нейронные связи в головном мозге, что уже замечател ьно.

В кои-то веки я с Вами согласен.

Только с одной оговоркой . Профессио нал - это тот, кто зарабатыв ает своей специальн остью.

Учитель музыкальн ой школы не специализ ируется на том, чтобы дети любили музыку.

Его задача - выполнить план подготовк и учащихся, то есть именно сделать человека машиной по звукоизвл ечению.
не пиши херни.

Пригодилось.

Занятия музыкой формируют особенные нейронные связи в головном мозге, что уже замечател ьно.
мешают в жизни эти нейронные связи. Слишком я неземная)

Кстати. Или некстати. Если в первом классе я посещала вполне приличную муз школу. То потом мои родители поехали на всесоюзну ю стройку и моя муз школа располага лась на первом этаже в четырех обычных квартирах . А выпускной экзамен был уже в другой хате в другом микрорайо не. И пианино везли за 6 тыс км  ;o

И пианино везли за 6 тыс км  ;o
этож страшно подумать на чем вы учились играть  :laugh:

якщо в дитини немає слуху то вона трохи пограєтьс я, а потім це буде мука для неї
тоді краще танцювати- і спорт і красиво

Не. У нас так получилос ь - что тупо нет длинной стенки, а для клавиатур ы только - есть: под окнами :)

:weep:

в тесноте, да не в обиде

Раст, не слушай ламеров. Слушай здесь.

Конечно, звучит акустичес кий инструмен т лучше. Но только при соблюдени и целой кучи условий, которые не "соблюдутс я" никогда. Дело даже не в колебания х температу ры и влажности, от которых строй уходит (а вслед за ним и слух). И неправы те, кто пеняет на механику клавиш, мол у акустики она лучше. Фиг она лучше на раздолбан ных б/у-шных пианино и даже на новых ширпотреб овских. Когда передо мной встал такой же вопрос (10 лет назад), я купил Orla Stage Player и до сих пор не пожалел. Это не синтезато р, а просто клавиатур а с минимумом голосов. Но это такая клавиатур а, которая по тактильны м ощущениям не уступает роялю за $50K. Поэтому с моторикой пальцев точно проблем не будет. Проблемы появятся на раздолбан ных ф-но. Но  разве это повод учиться на раздолбай ке?

А бабки в ДМШ по-прежнему в плену предрассу дков. Сравниваю т с Вермоной времён своей молодости . Но с тех пор техника очень сильно шагнула.. .  Никто не заставляе т брать Курцвайль, механика Орлы ничем не хуже. А вот Ямаха - это всё-таки несколько другая парадигма .

Ничего плохого не будет в том, что ребёнок с самого начала привыкнет к хорошей клавиатур е.  :-B

Конечно, звучит акустичес кий инструмен т лучше. Но только при соблюдени и целой кучи условий, которые не "соблюдутс я" никогда. Дело даже не в колебания х температу ры и влажности, от которых строй уходит (а вслед за ним и слух). И неправы те, кто пеняет на механику клавиш, мол у акустики она лучше. Фиг она лучше на раздолбан ных б/у-шных пианино и даже на новых ширпотреб овских. Когда передо мной встал такой же вопрос (10 лет назад), я купил Orla Stage Player и до сих пор не пожалел. Это не синтезато р, а просто клавиатур а с минимумом голосов. Но это такая клавиатур а, которая по тактильны м ощущениям не уступает роялю за $50K. Поэтому с моторикой пальцев точно проблем не будет. Проблемы появятся на раздолбан ных ф-но. Но  разве это повод учиться на раздолбай ке?

А бабки в ДМШ по-прежнему в плену предрассу дков. Сравниваю т с Вермоной времён своей молодости . Но с тех пор техника очень сильно шагнула.. .  Никто не заставляе т брать Курцвайль, механика Орлы ничем не хуже. А вот Ямаха - это всё-таки несколько другая парадигма .

Ничего плохого не будет в том, что ребёнок с самого начала привыкнет к хорошей клавиатур е.  :-B

https://youtu.be/a0YnPtqjLJI
я от вчора таку ж Yamaha P45 мучив
реально з піаніною тактильно різниці ніякої взагалі
певне її і братиму

реально з піаніною тактильно різниці ніякої взагалі

Разница должна быть, но в лучшую сторону. У нас в ДМШ все инструмен ты раздолбан ные в хлам. Единствен ное - их настраива ют, конечно, идеально и вовремя. Но механика. .. 50 лет зверской эксплуата ции все эти деревяшеч ки с войлоком не выдержива ют. А войлок моль жрёт. Бывает, продают инструмен т нульцевый на вид, а войлок внутри испорчен молью безнадёжн о.

Потом пальцы уже сами запоминаю т, где у них клавиша западает, а где надо чуток резче нажать.. И всё это не способств ует..

А клаву можно в машину кинуть и на дачу летом взять... И чего греха таить, в школу можно привезти на утренник или праздничн ый концерт, дать сольный номер. Это сразу повышает статус дитяти в социуме. Но в школу лучше уже Ямаху 4ХХ - 6ХХ взять и отмочить конкретно шо-нить.  (tu)

:weep:

в тесноте, да не в обиде

Именно так. У нас домик небольшой . Второй строится побольше. В квартире стоит настоящий Бехштейн. А вообще тебя это ипет ?
проходи, дедуля: it`s time тебе портянку свою нюхать :))

Глубоко убеждена: музыке нужно учить ВСЕХ детей ! Это также маст хев как обучение языкам и спорт.
Нам очень повезло с учительни цей - она просто ангел и сын под её руководст вом оч. развился за 3 года обучения.
Но не всем так везет, конечно.. ...потому дети и ненавидят музыку...:-(

А вообще тебя это ипет ?

Чё ты так возбудила сь-то?

В квартире стоит настоящий Бехштейн.

Зачем??  :rotate:

Если учиться играть на синтезато ре, то потом девочка не сможет играть на пианино.
Сопротивл ение клавиш на синтезато ре и на пианино разные.
Те, кто играют на ф-но, смогут играть на любых клавишных .
Те, кто играют только на синтезато ре - не смогут играть на ф-но.

+100500

P.S.

Дочь учится в консерват ории

Останнє редагування: 24 вересня 2018 19:16:15 від Fisher

В мене є якась мідіклава бюджетна, вона реагує на силу натисканн я, але в порівнянн і з справжнім механічни м піаніно не те, у батьків дружини стоїть якесь старе, кайф.

Берите любую Ямаху, что дороже штуки евро. Это будет гораааааа аздо лучше фанерной раздолбая ки черниговс кой мебельной фабрики  :D
А так - посоветов ала бы, конечно, нормально е ф-но, но оно еще дороже...
Чем хороша Ямаха - идеально чисто, не расстраив ается. На нормальны х моделях с динамичес кой клавой разницы с ф-но почти нет, даже есть двойная репетиция .

У нас також Ямаха(Clavinova) була для цієї справи куплена,  все пройшло нормально, не дивлячись на застереже ння  російсько мовної  вчительки єврейки ... 
пізніше купили рояль, коли переконал ись, що  це діло дитині по душі

Прослухал а кілька секунд хваленої Орли. Більше не захотіла. В електр. піаніно моєї внучки звук набагато природніш ий і то я не задоволен а. Сьогодні власне трохи пограла - деякі звуки просто вистрілюю ть.
А в ролику такі штучні звуки, що відразу можна слух зіпсути. Це ж дитина! У неї слух формуєтьс я і не тільки музичний. Це все одно, що годувати дитя лише штучними продуктам и, навіть зі знаком якості. Виросте якось.
Моя внучка хоч 4 роки (половина школи) пограла на моєму акустично му ф-но. Буду обов'язково забирати  раз-два в тиждень до себе, щоб слухала природній звук.

Останнє редагування: 24 вересня 2018 19:43:21 від ЛАРТА

Повна версія