Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Правила ФУП - оновлена та актуалізована редакція B-)

Долбоеб кремлемвский.
Волю не спинити (с)
Свобода - єто не долбоебизм. А то что ты написал - долбоебизм. Долбоебам - не бывает свободы.
Кожен хто інший заберемо можливість голосувати, а Гітлер всьоголиш Євреїв вважав не повноцінними громадянами...

і чому блокувати саме до відновлення територіальної цілісності?
а після відновлення знову можна дати їм можливість щасливо серти українцям на голову?

не зможуть. Вони будуть тоді самі обісрані по вуха.... :K

що писати про успіхи кримчан, їх невдачі?
радіти? так це тоді глум над жертвами окупації (чомусь ті хто радіють, там же, в сусідніх гілках вимагають повернути їх, і щоб вони голосували і обирали владу в Україні)
сумувати? так це означає співчувати агресору і солідаризуватися з ним

всі ці питання будуть стояти поки не назвуть речі нарешті своїми іменами
там не просто окупація, там масова зрада і колабораціонізм

Останнє редагування: 1 серпня 2018 23:52:52 від рино

Ну якщо замутять таку фішку, тоді побачимо. Зараз мені пох. Я свою (негативну) думку з приводу того "нововведення" висловив вже давно.
Ідея непогана, але дискримінація за місцем проживання детектед. Тим паче що наразі у багатьох українців у кишені є й кацапський паспорт, про що ми й не взнаємо, поки вони самі не скажуть.
Тебе почули, в принципі нагадує роботу нашого Уряду і роботу Радянської вчительки української мови Гриневич, яку назначили міністром Вишиванок.

пропоную додати заборону цитувати російські джерела

і чому блокувати саме до відновлення територіальної цілісності?
а після відновлення знову можна дати їм можливість щасливо серти українцям на голову?
Коли  повернемо території, тоді до цього питання повернемось. Правила завжди можна змінити.

що писати про успіхи кримчан, їх невдачі?
радіти? так це тоді глум над жертвами окупації
Нема там ніякого глуму. Тим паче що вони не жертви окупації, а анексії.
А тезу про "глум" взагалі потрібно прибрати з Правил, бо суттєво  розширений перелік  пункту за флейм.

пропоную додати заборону цитувати російські джерела
Оскільки є  така тема:
Цитувати
регулярне та послідовне висвітлення будь-яких подій, у ключі формування позитивного іміджу РФ та окупаційних органів влади, може бути розцінено як допомога в інформаційній війні на боці агресора.
То,  з яких джерел воно цитується - пофуй.  Адже формально "українські"  інтер та ньюсван  накидують іноді так само, як кацапські джерела. Тоді  доведеться й їх забороняти.

Коли  повернемо території, тоді до цього питання повернемось. Правила завжди можна змінити.

Нема там ніякого глуму. Тим паче що вони не жертви окупації, а анексії.
А тезу про "глум" взагалі потрібно прибрати з Правил, бо суттєво  розширений перелік  пункту за флейм.

це звучить як, до повернення окупованих територій, давайте будемо жити як люди
а там побачимо

звучить трошки дивнувато я б сказав

це звучить як, до повернення окупованих територій, давайте будемо жити як люди
а там побачимо
звучить трошки дивнувато я б сказав

Ні не дивнувато. Якщо кацапи повернуть території, тоді  у їх пропагандонів не буде сенсу строчити 100500  прокацапських постів. Наскільки це питання втратить актуальність - буде видно після повернення території.

Ні не дивнувато. Якщо кацапи повернуть території, тоді  у їх пропагандонів не буде сенсу строчити 100500  прокацапських постів. Наскільки це питання втратить актуальність - буде видно після повернення території.

це правильна річ, заборонити їм серти тут, незалежно від того чи є в них таке бажання чи нема
це просто правильно в будь-якому випадку, від того ти не програєш ніяк

Правила ФУП - оновлена та актуалізована редакція
Шо за х-ня...
Шо это за самодеятельность...
 8-:

Не забудь добавити пункт, список кому дали право редагувати свої гілки, щоб територію цензури можна було обходити стороною і забити всіх в списоко ігнора...

Читати тексти нарцисів... Те що пропонується роблять ЛОМИ усіх мастей на ФБ редагують свою гілку від незручного... А їх в там обхожу так це щей сюди притащать.  :facepalm:

Територія цензури.

Попередній дозвіл не потрібен, якщо відповідна інформація вже була раніше опублікована на ФУПі або на інших публічних інтернет-ресурсах. У такому випадку, дописувач повинен навести посилання на публічне джерело цієї інформації, інакше це буде вважатись порушенням.

Нафиг этот пункт  - если на каком - либо публичном ресурсе размещена информация обо мне, но я не желаю, чтобы я был идентифицирован на ФУПе, то никто не имеет права выкладывать. 
Ну и что, что кто-то выложил...

Запрет - и точка!

Re:  Правила ФУП - оновлена та актуалізована редакція B-)
smx

я бы тоже убрал ограничения по фоткам ну или сделал более щадящими там FullHd/4К сейчас фактически стандарт что на мониторы что на телефоны и размер там у меня например до 13 Мб, а то в 2018 году смотреть 640х480 1Мегабайт ну совсем не интересно

4.10 - сделать исключения для веток помеченных как Пятница (постить без спойлера)

еще я бы как-то ограничил провладную агитацию, чтоб больше не было тут филиала администрации президента по агитации. Но тут с критериями сложновато. Типа не приветсвуется черезмерная провластная агитация ( т.е. когда петя - то порохоботы, когда там през например юлька - то юльки). Сложно формализовать такое, и кста тоже самое на пророссийскую/путинскую агитацию.

це просто правильно в будь-якому випадку, від того ти не програєш ніяк
А ти десь бачив у запропонованому варіанті саме про кацапів? Там йдеться про будь-кого, хто мутить прокацапську пропаганду.
Шо это за самодеятельность...
Шо конкретно не влаштовує?

Вижу, все сильно заинтересовались )))))
pravda, там вам добавляют геморроя и отчетности перед почтеннейшей публикой.
Вы уверены, что вам до сих пор нравятся вопли "незаслуженно обиженных одменистрацией"?..
Вы уверены, что вам понравилось объясняться с "разочарованными"?

smx

а 4.11 уже есть, но звучит очень стремно, это если будет кто-то аля слау то тоже сможет всех подряд блокировать кто хоть в чем-то не согласен с позицией власти

либо публичном ресурсе размещена информация обо мне, но я не желаю, чтобы я был идентифицирован на ФУПе, то никто не имеет права выкладывать. 

Ти ж доросла людина, розумієш, що якщо хтось захоче викласти пруф на публічний ресурс з твоїм фейсом, то хоч дай ти йому повну заборону - створить інший одноразовий нік та викладе.
Тим паче, що палєво буде лише у тому випадку, коли ти сам підтвердиш, що викладена інфа, то саме про тебе. А так "я не я и морда не моя"

Воплів буде на порядок менше, аніж  через те що банять по 4.9. чи позбавляють право створювати теми фуйзна на скільки часу.

а 4.11 уже есть, но звучит очень стремно, это если будет кто-то аля слау то тоже сможет всех подряд блокировать кто хоть в чем-то не согласен с позицией власти
Там написано саме про інфу, яка "позитивує" кацапів та РФ. Банити Дідуся, як це робив Слав, по цьому пункту не вийде.

Останнє редагування: 2 серпня 2018 00:17:39 від птах Сорока

Я не поняла, ТС сможет в "своей" ветке редактировать только свои посты? Но как он сможет отредактировать например, если его кто то процитирует? А если ТС сможет редактировать и чужие посты, то это полная хрень, уже был такой эксперимент, пишешь, а оно все вникуда, тоесть говорить с собеседником с завязанным ртом.

Вы уверены, что вам до сих пор нравятся вопли "незаслуженно обиженных одменистрацией"?..
Вы уверены, что вам понравилось объясняться с "разочарованными"?

Нет, не нравятся, не понравилось  :suicide2:
Но разве есть иной выход?
Я прочитала внимательно   :umnik2:

smx

ну и еще 5 тем это много или мало? иногда норм, иногда может быть и мало с учетом что фактически это 2.5 темы в день, то звучит мало, может сделать там 7-8 например

Я не поняла, ТС сможет в "своей" ветке редактировать только свои посты? Но как он сможет отредактировать например, если его кто то процитирует? А если ТС сможет редактировать и чужие посты, то это полная хрень, уже был такой эксперимент, пишешь, а оно все вникуда, тоесть говорить с собеседником с завязанным ртом.

Тот, кто пишет по сути, не рискует "говорить с завязанным ртом".

smx

получается если за день создашь 3 темы то уже нарушил

тільки обрані юзери зможуть редагувати/модерувати свої гілки.

Немає.

Рано чи  пізно Вам доведеться таки призначити додаткових модераторів.
Якщо вони знову будуть працювати за наявними  правилами, то буде "наша пісня гарна знову"
Хтось буде банити по 4.9. кацапів, а хтось  - просто за те що його послали нафуй.

получается если за день создашь 3 темы то уже нарушил
Там  не 3, а  5  тем. Тобі реально потрібно більше?

:facepalm: подсудимые пишут уголовный кодекс. это что то новое в юриспруденции.  :weep:

Ти ж доросла людина, розумієш, що якщо хтось захоче викласти пруф на публічний ресурс з твоїм фейсом, то хоч дай ти йому повну заборону - створить інший одноразовий нік та викладе.
Тим паче, що палєво буде лише у тому випадку, коли ти сам підтвердиш, що викладена інфа, то саме про тебе. А так "я не я и морда не моя"
Вот  давай не надо, рисковать чужой жизнью и здоровьем, не тебе решать.
Вот если кто-то выложит, немедленно его, сомнєвающєгося, и замочить назавжды.
Вот так всех вариант устроит.

Цитувати
Воплів буде на порядок менше, аніж  через те що банять по 4.9. чи позбавляють право створювати теми фуйзна на скільки часу.

Вопли, если их игнорировать, замолкают.
Иначе ты провоцируешь ежедневный повторяющийся срач в админке в исполнении дежурных психов. Это ещё одна из разновидностей фуповских развлечений.

Вспомни, стоило Славу из вежливости один раз ответить на административные темы, и тут же понеслась по кочкам...

smx

:facepalm: подсудимые пишут уголовный кодекс. это что то новое в юриспруденции.  :weep:

это называется демократия, но для таких прожженых ватников типа тебя это наверное ругательное слово

тільки обрані юзери зможуть редагувати/модерувати свої гілки.

Список выбранных товарищей хотелось бы увидеть(тут без иронии). Ну в смысле, кто первый попадет в экперимент?

подсудимые пишут уголовный кодекс. это что то новое в юриспруденции.
А я не "подсудімий". Мене по правилам ніколи не банили...  B-)

Нафиг этот пункт  - если на каком - либо публичном ресурсе размещена информация обо мне, но я не желаю, чтобы я был идентифицирован на ФУПе, то никто не имеет права выкладывать. 

Запрет - и точка!

Я тоже за жесткий запрет.

Список выбранных товарищей хотелось бы увидеть(тут без иронии). Ну в смысле, кто первый попадет в экперимент?

Когда наступит время, все узнают.

На адмінфорумі вже відкрили гілку з проханням, побачимо чи внємлят гласу вопіющего в пустелі :D

Когда наступит время, все узнают.

Ну это будут новые юзеры, или старые или через рулетку?

это называется демократия, но для таких прожженых ватников типа тебя это наверное ругательное слово

какая демократия в условиях частного ресурса. правила форума это правило собственника, что он считает можно на его форуме делать, а что нельзя и за что он выгоняет с частной территории. поселяясь в гостиницу ты же не начинаешь с того что правишь правила пребывания в ней. ты или соглашаешься на них или ищешь другую гостиницу.  :facepalm: ферштейн?

smx

Немає.

Рано чи  пізно Вам доведеться таки призначити додаткових модераторів.
Якщо вони знову будуть працювати за наявними  правилами, то буде "наша пісня гарна знову"
Хтось буде банити по 4.9. кацапів, а хтось  - просто за те що його послали нафуй.

Там  не 3, а  5  тем. Тобі реально потрібно більше?

там написано за добу, доба это 24 часа, т.е. если ты например сегодня после обеда создал 3 темы, потом на следующий день утром создал еще 3 темы - ты уже нарушитель, я очень редко больше тем создаю, но на всяк случай думаю 7-8 было бы комфортнее... а то не больше 3х это в какой-то мере может сдерживать общение

кто девушку ужинает, тот ее и танцует :laugh:

старі перевірені звиздуняри з вітієватим слогом з якими цікаво вести дискусію коли в них хороший настрій :weep:

Нет, не нравятся, не понравилось  :suicide2:
Я прочитала внимательно   :umnik2:

pravda, вы должны оставить себе ту же свободу действий и ответственность, какие имеются у бога (не побоюсь этого слова, поймите меня правильно) - всё определяется исключительно вашими личными качествами.
Иначе вас попытаются опустить до собственного уровня, а затем победить наработанным опытом.

Выход - иметь  всю полноты свободы честного и порядочного человека, вольного игнорировать манипуляции.

Это ваш частный ресурс.
Иначе масса народа будет использовать ваши же правила против вас.

Право банить по личному усмотрению и без обязательного отчета почтеннейшей публике - самое важное правило этого ресурса.

Вот если кто-то выложит, немедленно его, сомнєвающєгося, и замочить назавжды.
Вот так всех вариант устроит.

Я тоже за жесткий запрет.
Це інші крайнощі. Тоді, якщо хтось викладе пруф на статтю Ксенофілософа у блозі на УП, то його  доведеться банити. Як запобігти цьому?
Ну, не працює повна заборона в 21-у сторіччі в інтернеті

какая демократия в условиях частного ресурса. правила форума это правило собственника,
А  з чого ти узяв, що ці правила розроблені з "демократичних" міркувань?  B-)

Иначе масса народа будет использовать ваши же правила против вас.
Конкретно, як?
Право банить по личному усмотрению и без обязательного отчета почтеннейшей публике - самое важное правило этого ресурса.
Пекельний троляко детектед... :lol:  :weep:
Вже проходили ситуацію з Йожом, яка тут керувала як на власному ресурсі.

Останнє редагування: 2 серпня 2018 00:37:49 від птах Сорока

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія