Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Правила ФУП - оновлена та актуалізована редакція B-)

Отже, викладаю варіант кардинального оновлення Правил ФУПу.

Основні зміни:

1. Прибрано пункти "в окремих випадках" та  майже прибрано "на розсуд модератора".
2. Кардинально зменшена кількість пунктів, за які можна банити в "ніколи".
3. Додано пункт про бан акаунтів, які займаються відверто проросійською пропагандою.
4. Конкретизовані та розширені поняття про флуд та флейм.
+ багато іншого.

Зрозуміло, що вони не сподобаються нікому на 100%, але це максимально компромісний варіант.
З одного боку, модератори  будуть мати можливість банити, не виходячи за  межі правил. А з іншого боку, прибрано можливості для відвертого "модеросвавілля".   

Прошу висловлювати конструктивні пропозиції щодо додаткового удосконалення чи питання, якщо щось незрозуміло. Але це ще не означає, що усі пропозиції  на 100% буде прийнято до уваги. :gigi:

Є величезний шанс, що після обговорення саме цей варіант Правил буде   введено в дію. B-)

P.S. До речі, в одному з пунктів є  вимога про спойлер  щодо контенту "18+", я пізніше напишу, як тут мутити спойлер, адже окремої кнопки на спойлер нема.


Останнє редагування: 1 серпня 2018 16:39:09 від птах Сорока
   
Поїхали:

ПРАВИЛА ФУП

1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією; інших тем, які пов'язані з загальною тематикою ресурсу «Українська Правда» та перебувають у руслі редакційної політики порталу.

2. Ці Правила є продуктом спільної згоди зареєстрованих дописувачів ФУПу та власника ресурсу. Правила можуть доповнюватися або змінюватися, якщо в цьому виникне потреба.


3. Реєстрація

3.1. Через діючий E-mail з підтвердженням від адміністрації Форуму або через наявні акаунти у соцмережах (FB, Twitter, Google+).

3.2. Одразу після реєстрації користувач не може створювати нові теми у будь-якому розділі ФУПу. При цьому інші види спілкування – відповіді в цікавих темах, приватне листування тощо – надається у повному обсязі. Обмеження на створення тем знімається модератором через деякий час, після подання заявки користувачем у спеціальній темі в Адмінфорумі та ознайомленням з його повідомленнями.

3.3. Якщо модератор виносить негативне рішення щодо подальшого знаходження користувача на ФУПі, його переводять у "Передбанник" – спеціальний закритий розділ для злісних порушників, де вони мають змогу зробити висновки та переглянути власну поведінку і способи спілкування на Форумі.

3.4. В випадках порушення Правил згідно п.4.1,4.2,4.6,4.7,4.9, 4.11, модератор може одразу винести рішення про недоцільність перебування новоприбулого користувача на Форумі, оминаючи Передбанник, або відмовивши у реєстрації.

   
4. Заборони і порушення

4.1. Заборонено використовувати для реєстрації ніки, назва яких становить беззмістовний набір символів (напр. erwrt4521wfe), або містить у собі лайливі чи образливі висловлювання, або дуже схожа на ніки раніше зареєстрованих дописувачів, чи містить слова на кшталт: адмін, admin, УП, модератор, тощо.

4.2. Заборонено мати 2 та більше ніки, зокрема писати на форумі під іншим ніком під час бану. У разі виявлення даного порушення, додаткові акаунти будуть заблоковані.

Використання для реєстрації публічних проксі-серверів, VPN, анонімайзерів або інших засобів для приховування реальної IP-адреси, може бути (але не обов’язково) розцінено, як намагання створити ще один нік. За наявності інших додаткових факторів, це може призвести до блокування новоствореного акаунту в майбутньому.

4.3. Пам'ятайте, що форум належить ресурсу «Українська правда» (далі «УП»), тому заборонені образливі висловлювання на адресу власників ресурсу та необґрунтована критика співробітників  УП з приводу їх професійної діяльності.

4.4. Заборонений флейм, зокрема: агресивні погрози та особистісні образи будь-кому з учасників ФУПу. Неприпустимі: брудна лайка, намагання перенести форумні суперечки в реал, образа чи приниження близьких членів родини дописувача. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, місцем проживання, зовнішнім виглядом та соціальним статусом.

4.5. Заборонений зловмисний флуд в розділі «Клуб ФУП», зокрема розміщення великої кількості однорідної інформації (в т.ч. зображень великого розміру), яка або не відповідає тематиці обговорення, або суттєво ускладнює спілкування чи дискусії. Також до флуду відноситься зловживання розміщенням агітаційних чи пропагандистських матеріалів на користь будь-якої політичної сили.

Заборонено створення одним дописувачем більше 5-и гілок за добу в розділі «Клуб ФУП». Порушення цього правила розглядається, як спроба засмітити верхню сторінку головного розділу з метою відтіснити вниз «незручні» гілки, та може бути розцінене як свідчення роботи партійних «ботів» або зловмисний флуд.

4.6. Рекламний спам заборонений у будь-яких розділах ФУПу.

4.7. Заборонено розголошення, без попереднього дозволу, змісту приватного листування на ФУПі з іншими учасниками чи будь-яких інших даних, які можуть допомогти ідентифікувати дописувача в реалі.

Попередній дозвіл не потрібен, якщо відповідна інформація вже була раніше опублікована на ФУПі або на інших публічних інтернет-ресурсах. У такому випадку, дописувач повинен навести посилання на публічне джерело цієї інформації, інакше це буде вважатись порушенням.

4.8. Заборонені провокування ксенофобії, антисемітизму, расової, релігійної та інших форм нетерпимості. Також заборонені образи на етнічному ґрунті, беззмістовне навішування ярликів «антисеміт», «нацист», «фашист» тощо.

4.9. Категорично заборонені спроби приниження національних символів України, її суверенітету та державних атрибутів  (герб, гімн, державна мова), підтримка сепаратизму та тероризму. Заборонена пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, крім винятків, які визначені Законом України № 317-VIII від 09.04.2015.

4.10. Заборонено розміщення шокуючого контенту та порнографії. В окремих випадках, коли така інформація є необхідною частиною теми обговорення, її необхідно ховати під спойлер з позначкою «18+».

4.11. У зв’язку з анексією АР Крим та окупацією Російською Федерацією (далі «РФ») частини території України, регулярне та послідовне висвітлення будь-яких подій, у ключі формування позитивного іміджу РФ та окупаційних органів влади, може бути розцінено як допомога в інформаційній війні на боці агресора.  Крім того, не допускається узагальнене (без наведення конкретних фактів) паплюження іміджу військових чи інших представників силових структур, у контексті безпосереднього виконання ними обов'язків для протидії агресії. Тому, до моменту відновлення територіальної цілісності України, адміністрація залишає за собою право блокування відповідних акаунтів.

4.12. Питання, побажання, або пропозиції до модератора та адміністрації розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора чи адміністратора в інших форумах заборонено, а відповідні теми будуть перенесені до Адмінфоруму.Останнє редагування: 17 серпня 2018 22:57:48 від птах Сорока
   
5. Покарання

5.1. Кожне покарання (на будь-який строк) відображається у Банлисті з зазначенням виду порушення та посилання на відповідний допис.
У випадку порушення за п. 4.2 та 4.6, посилання на конкретний допис не ставиться.

5.2. Термін покарання може становити від 1 до 180 діб, крім випадків, зазначених далі. Практика строків покарання здійснюється за схемою (кількість діб бану): 1-3-5-10-30-60-180.

5.3. Довічно блокуються акаунти, які створені як додатковий нік (п.4.2), або порушують п 4.6. У виключних випадках, довічно можуть бути заблоковані злісні та невиправні порушники п.4.3, 4.7, 4.9, 4.11.

5.4. В випадку порушення п.4.5, модератор може винести покарання у вигляді тимчасової заборони на створення власних гілок – за зловживання однотипними темами. Таке покарання не заноситься у Банлист та діє строком від 1 до 10 діб, на розсуд модератора.

5.5. Модератор не моніторить усі теми та дописи. Для повідомлення про порушення Правил існує кнопка «Доповідь». У випадку незначного порушення, модератор може, але не зобов’язаний, винести відповідне попередження та дати час на виправлення до 1 години, перш ніж винести покарання.Останнє редагування: 1 серпня 2018 16:53:10 від птах Сорока
   
Вижу, все сильно заинтересовались )))))
   
Вижу, все сильно заинтересовались )))))

Людям простіше потовкти воду у ступі на 2 сторінки, наприклад, ось тут:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011881.msg21449198#msg21449198
Останнє редагування: 2 серпня 2018 01:26:11 від птах Сорока
   
Вижу, все сильно заинтересовались )))))
Звичайно зацікавились...Я відслідковую в адмінці, що нове пропонують заборонити...))))

Голова болить, тому і не активний сьогодні...  :(
   
Вижу, все сильно заинтересовались )))))

Я читала, правила прекрасные, и те правила, которые есть они достойно могут держать форум, но если на эти правила ложить не обращать внимание, то какой толк вообще в правилах.
   
но если на эти правила ложить не обращать внимание

А наразі ніхто й не "ложить" на  існуючі правила. 
Адже вони написані так, що можна мутити  шо хош. Чим Славо-Йож й користувалися. :gigi:

Тому й було переписано, щоб з одного боку формалізувати модерації, а з іншого - обмежити дії "на власний розсуд" модератора.Останнє редагування: 1 серпня 2018 21:51:00 від птах Сорока
   
А наразі ніхто й не "ложить" на  існуючі правила. 
Адже вони написані так, що можна мутити  шо хош. Чим Славо-Йож й користувалися. :gigi:

Тому й було переписано, щоб з одного боку формалізувати модерації, а з іншого - обмежити дії "на власний розсуд" модератора.
Не вбий є таке в Біблії правило, а потім куча винятків. ))))
   
Мы тут для того и общаемся, раздел же "админка", для того и было привлечено внимание владелицы форума. Надо менять правила, будем менять, ФУП далеко не глуп.
   
Не вбий є таке в Біблії правило, а потім куча винятків. ))))
У запропонованому варіанті немає "купи винятків". є лише 4  "у виключних випадках" щодо найупоротіших. Максимальний термін бану скорочено. Максимальна заборона на створення тем - 10 діб.
Порівняно з наявним п. 4.9. - взагалі свобода та толерантність. B-)

Надо менять правила, будем менять, ФУП далеко не глуп.
Ну то ж у наявних правилах написано:
Цитувати
2. Ці Правила є продуктом спільної згоди зареєстрованих дописувачів ФУПу та власника ресурсу. Правила можуть доповнюватися або змінюватися, якщо в цьому виникне потреба.

До речі, може й було  б краще цю тему закинути у Клуб, а не у адмінку, бо її  мало хто читає.

Останнє редагування: 1 серпня 2018 22:13:02 від птах Сорока
   
У запропонованому варіанті немає "купи винятків". є лише 4  "у виключних випадках" щодо найупоротіших. Максимальний термін бану скорочено. Максимальна заборона на створення тем - 10 діб.

Порівняно з наявним п. 4.9. - взагалі свобода та толерантність. B-)

Ну то ж у наявних правилах написано:

БОГ написав всього 10 правил, і поклав Моісея судити ними народ. А потім тесть підказав Моісею, тиж не справляєшся, возьми десять з народу тямущих і їх навчи тиж судити. Ідея сподобалась і Моісею і Богу.
   
Re:  Правила ФУП - оновлена та актуалізована редакція B-)
VYR

п.4.5 "в точу числі зображень великого розміру".

Потрібно визначити що мається на увазі під "великим розміром".
Об'єм в мегабайтах, чи розмір в пікселях? Які цифри?
В наш час не користуються  модемами для зв'язку інтернет, тому поняття "великий розмір" дуже суб'єктивне.

Я би прибрав цю вимогу.
   
п.4.5 "в точу числі зображень великого розміру".

Потрібно визначити що мається на увазі під "великим розміром".
Об'єм в мегабайтах, чи розмір в пікселях? Які цифри?
В наш час не користуються  модемами для зв'язку інтернет, тому поняття "великий розмір" дуже суб'єктивне.

Я би прибрав цю вимогу.

Может обозначить максимальный вес фото?

я перенесу в Клуб
   
п.4.5 "в точу числі зображень великого розміру".

Потрібно визначити що мається на увазі під "великим розміром".
Об'єм в мегабайтах, чи розмір в пікселях? Які цифри?
В наш час не користуються  модемами для зв'язку інтернет, тому поняття "великий розмір" дуже суб'єктивне.

Я би прибрав цю вимогу.

Так вроде масштабируется фото. Давно уже.

Правила - норм.
   
Может обозначить максимальный вес фото?

я перенесу в Клуб
Стандартне фото з телефона зараз важить 5 метрів. Розмір 1200х720.
   
Что-то не видно уровня апелляции - золотого правила модераториала.
   
БОГ написав всього 10 правил, і поклав Моісея судити ними народ. А потім тесть підказав Моісею, тиж не справляєшся, возьми десять з народу тямущих і їх навчи тиж судити. Ідея сподобалась і Моісею і Богу.
Це взагалі про шо?
   
Отже, викладаю варіант кардинального оновлення Правил ФУПу.

Основні зміни:

1. Прибрано пункти "в окремих випадках" та  майже прибрано "на розсуд модератора".
2. Кардинально зменшена кількість пунктів, за які можна банити в "ніколи".
3. Додано пункт про бан акаунтів, які займаються відверто проросійською пропагандою.
4. Конкретизовані та розширені поняття про флуд та флейм.
+ багато іншого.

Зрозуміло, що вони не сподобаються нікому на 100%, але це максимально компромісний варіант.
З одного боку, модератори  будуть мати можливість банити, не виходячи за  межі правил. А з іншого боку, прибрано можливості для відвертого "модеросвавілля".  

Прошу висловлювати конструктивні пропозиції щодо додаткового удосконалення чи питання, якщо щось незрозуміло. Але це ще не означає, що усі пропозиції  на 100% буде прийнято до уваги. :gigi:

Є величезний шанс, що після обговорення саме цей варіант Правил буде   введено в дію. B-)

P.S. До речі, в одному з пунктів є  вимога про спойлер  щодо контенту "18+", я пізніше напишу, як тут мутити спойлер, адже окремої кнопки на спойлер нема.
проверяю: иди ты (x)!
   
Це взагалі про шо?

Твої правила немаю змісту, після того що тут скоро введуть завдяки Растічу... Ти правий що валиш з форуму... Тепер тут буде форум Туїв. Інетелігентного гівна яке під себе буде підгинати всю правду.


ДОбраніч.
   
"адміністрація залишає за собою право банить без пояснень"
а типу зараз такого права у адміністрації нема?
мабуть тому їх банять на 3 дні
просто прав не вистачає
   
4.8. Заборонені провокування ксенофобії, антисемітизму, расової, релігійної та інших форм нетерпимості. Також заборонені образи на етнічному ґрунті, беззмістовне навішування ярликів «антисеміт», «нацист», «фашист» тощо.

думаю, що під це правило не повинно підпадати терміни "кацап", "московит" і інші синоніми, які правильно позначають наших північних сусідів. Принаймі до повернення Криму Україні і встановлення миру. Також дозволеним повинен бути термін "хуйло".

А в цілому правили дійсно стали більш зрозумілі і простіші.
   
Туї , каменці, Боти від бют всетаки дожимають тут ідею як убити свободу слова.... Так що ці правила просто тролінг... Нічого не варті.
   
Вижу, все сильно заинтересовались )))))
нах кому нужны ваши "стандарты би-би-си", когда здесь сепарский шабаш. хоть вышиванкой вышейте. пока сдесь разгул сволочей - значит правила не работают.
адьйос.
   
Что-то не видно уровня апелляции - золотого правила модераториала.

Апеляції  нема й у наявних правилах.  Це мало бути у неіснуючому розділі 6. "Права та обов'язки учасників".
Відсутність  апеляції частково компенсується значним пом'якшенням покарань у запропонованому варіанті.

Коли  буде зрозуміло, як буде сформована команда модераторів - тоді й можна писати розділ про "права та обов'язки"
"адміністрація залишає за собою право банить без пояснень"
а типу зараз такого права у адміністрації нема?
Зараз є  таке безмежне право по 4.9. У запропонованому варіанті воно може бути застосоване лише у одному випадку. Ну в принципі, "без пояснень" можна прибрати, якщо  цю пропозицію підтримає більшість.

П.С. Шось конструктиву ніфуя не видно. Наразі народ переконаний, що у наявній ситуації будь-які правила працювати не будуть... B-)

Останнє редагування: 1 серпня 2018 23:41:13 від птах Сорока
   
нах кому нужны ваши "стандарты би-би-си", когда здесь сепарский шабаш. хоть вышиванкой вышейте. пока сдесь разгул сволочей - значит правила не работают.
адьйос.
Тепер сепарам хочуть дати право свої гілки підчищати і модерувати, буде зашибісь читання...

Це прям мрія Путіна і Порошенка і Тимошенко і Гриценка, Ляшка, всіх політиків....

Потім нам будуть розказувати і повчати про свободу слова.

Тут не буде вже свободи...
   
Апеляції  нема й у наявних правилах.  Це мало бути у неіснуючому розділі 6. "Права та обов'язки учасників".
Відсутність  апеляції частково компенсується значним пом'якшенням покарань у запропонованому варіанті.

Коли  буде зрозуміло, як буде сформована команда модераторів - тоді й можна писати розділ про "права та обов'язки"Зараз є  таке безмежне право по 4.9. У запропонованому варіанті воно може бути застосоване лише у одному випадку. Ну в принципі, "без пояснень" можна прибрати, якщо  цю пропозицію підтримає більшість.

це не є їх правом
це є їх обов'язком
вони повинні банити тих хто радить дітям встромляти пальці в розетку
   
після того що тут скоро введуть завдяки Растічу...
сепарам хочуть дати право свої гілки підчищати і модерувати

Так а шо, це вже точно таке замутиться? Растаман погодився? :-o
   
Це все немає змісту...

А рістічу, за виконання замовлення, анафема.
   
вони повинні банити тих хто радить дітям встромляти пальці в розетку
Конкретно який пункт правил потрібно додати/прибрати?  "встромляти пальці у розетку", це скоріше алегорія, адже малі діти ФУП не читають
   
Так а шо, це вже точно таке замутиться? Растаман погодився? :-o
Ти адмінку почитай, растіч уже все підготовив... Тут буде тепер форум Правельного Кандидата, а не зручні аргументи тількі ті які їм такими здаються...

Технічну сторону не розумію, то я викидую ці аргументи, буду фантазії сприймати за реальність... Бо в мене є рожева мрія про дискус Ватників самих з собою.
   
Именно это я и предполагала, когда предлагала, чтобы фупчики сами модерировали свою ветку. Ведь сейчас как? Ветка об атошниках, а пишут обо всем подряд, уже и забыли, о чем было начало.

Благодаря rastych, мы двигаемся по этому пути, пока у меня нет достаточно времени, чтобы разобраться, но очень скоро я предоставлю некоторым юзерам право редактировать свои ветки.

Опять же, благодарю rastych!! Он наладил процесс бана )))
Теперь все появляется в банлисте автоматом.

   
Так що всі твої правила до одного міста, ти був правий, вони тут не потрібні.
   
Громадянам РФ забороняється тут дописувати...

Ну в тому дусі. Що всі моральні заборони і забобни на громадян РФ не розповсюджуються. 
   
Громадянам РФ забороняється тут дописувати...

Ну в тому дусі. Що всі моральні заборони і забобни на громадян РФ не розповсюджуються. 
Вони стануть жителями Рівно з особливою думкою, тому формально громадянами РФ не будуть.
   
і чому блокувати саме до відновлення територіальної цілісності?
а після відновлення знову можна дати їм можливість щасливо серти українцям на голову?
   
Тепер сепарам хочуть дати право свої гілки підчищати і модерувати, буде зашибісь читання...

Це прям мрія Путіна і Порошенка і Тимошенко і Гриценка, Ляшка, всіх політиків....

Потім нам будуть розказувати і повчати про свободу слова.

Тут не буде вже свободи...
Долбоеб кремлемвский.
Волю не спинити (с)
Свобода - єто не долбоебизм. А то что ты написал - долбоебизм. Долбоебам - не бывает свободы.
   
Розстроїло мене що ФУП рішили по хоронити... Але вина Растіча більша, бо він розуміє питання і всерівно бере в цьому участь, Адміністрація не розуміє, а растіч розуміє, тому БОГ йому суддя.
   
растіч уже все підготовив..
Ну якщо замутять таку фішку, тоді побачимо. Зараз мені пох. Я свою (негативну) думку з приводу того "нововведення" висловив вже давно.
Громадянам РФ забороняється тут дописувати...
Ідея непогана, але дискримінація за місцем проживання детектед. Тим паче що наразі у багатьох українців у кишені є й кацапський паспорт, про що ми й не взнаємо, поки вони самі не скажуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія