Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гриценко - достойный кандидат в президенты

так як її вимірюють в усьому світі
індекс сприйняття корупції
https://www.transparency.org/news/feature/corruption_perceptions_index_2017

выкинь это нахрен
я 15 лет никому взяток не давал и не брал ))

а какие-то мудаки мне задвигают каждый божий день
про фуфло с которым я лично нииииикогда в реальной жизни не сталкиваюсь
и это важнее всего на свете ...
да нахрен этих мудаков ...
это как про постоянно падающие самолеты на аэродромах

Останнє редагування: 22 червня 2018 23:34:37 від elipse

Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

выкинь это нахрен
я 15 лет никому взяток не давал и не брал ))

а какие-то мудаки мне задвигают каждый божий день
про фуфло с которым я лично нииииикогда в реальной жизни не сталкиваюсь
и это важнее всего на свете ...
да нахрен этих мудаков ...
этот как про постоянно падающие самолеты на аэродромах

Не лише кацапонацист, а ще й з неабиякою манією величі.
Одноосібно визначає рівень корупції. Забудьте про рейтинги, спитайте мене  :facepalm1:

якби педрітто не грав в договорняки з кацапами з регіонів то ні о якому додоні не могло бути й мови
гарна "вклейка". але стара. давай, тепер розказуй шо за "договорняки". конкретніше, будь ласка.

Не лише кацапонацист, а ще й з неабиякою манією величі.
Одноосібно визначає рівень корупції. Забудьте про рейтинги, спитайте мене  :facepalm1:

да там целая мафия по выколачиванию денег на борьбу с коррупцией
это стало окончательно ясно когда декларации прикрывали местным борцунам
тупо и нагло ...

да там целая мафия по выколачиванию денег на борьбу с коррупцией
это стало окончательно ясно как декларации прикрывали местным борцунам
тупо и нагло ...

Тут я з тобою погоджуся, кацапонацисте.
Борцуни з корупцією - це частина феодального шапіто, яке демонтується виключно через масштабну лібералізацію. І Петро в цьому напрямку не зробив ніхуя, законсервував систему.

гарна "вклейка". але стара. давай, тепер розказуй шо за "договорняки". конкретніше, будь ласка.
ну то що розказувати
коли звичайні синячі рила що у 2014 волали за росію та сепарів зараз спокійно вештаються по києву та хіба не раді, то святий пьотр тут ні до чого. то правоохоронці мабуть погані попались, нереформовані, не бажають отими сепарами займатись.
або мабуть синячьйо то свої ж люди, треба їх зрозуміти та прийняти.

так як її вимірюють в усьому світі
індекс сприйняття корупції
https://www.transparency.org/news/feature/corruption_perceptions_index_2017

це індекс сприйняття. ви чудово розумієте що це не те саме що реальний рівень корупції. це те саме що рейтингу щасті вимірювати рівень життся. зараз Україна одна з найнещасніших країн світу (№132)
https://2plus2.ua/novyny/ukraina-u-triyci-nayneschaslivishih-krain-svitu
хоча при Януковичу була в середині рейтингу (№87). при чому в 2016-му Українці були значно щасливішими ніж в 2017-му. http://forbes.net.ua/ua/lifestyle/1412957-p-yat-najneshchaslivishih-krayin

чи ви теж вважаєте, що при Януковичу було менше корупції? ну і більше щасті, звичайно.

щодо Гриценка і корупції при ньому. вже те, що його заступника, якому Гриценко давав довіреність розпоряджатися державним майном, сасудили і посадили за корупці говорить про рівень корупції в міністерстві.
вже те, що Гриценко призначив ще одного шахрая своїм заступником, який крім всього ще й був під судом за шахрайство на момент призначення, говорить про "антикорупційність" Гриценка.

смішно

Тут я з тобою погоджуся, кацапонацисте.
Борцуни з корупцією - це частина феодального шапіто, яке демонтується виключно через масштабну лібералізацію. І Петро в цьому напрямку не зробив ніхуя, законсервував систему.

петро не святой
но сделал больше чем я ожидал от него
и чем любой поц тут в мирное время ))
и это железный факт

Ну так будь об'єктивним, додай сюди участь Петра в розбудові всієї олігархічної системи ще з Кучми, московський патріархат, міністерство у Овоча тощо.
Ше раз, не тримай інших за ідіотів з подачею однобокої пропаганди. Це має виключно зворотній ефект. Ти не просто нікого не переконаєш, навпаки, ти антогонізуєш аудиторію, граючи проьи самого Петра.

це якраз ти тримаєш всіх за ідіотів, займаючись пропагандою і однобокою подачею інформації розповідаючи, що Україна ледь не найгірша країна в світі. але ти мабуть про зворотній ефект не думаєш? я теж не буду. і поради свої прибережи для інших. поради від такої людини як ти точно мають зворотній ефект.

якщо ти бачиш навколо одне гівно то це не значить що всі інші люди так сприймають дійсніть. я бачу позитив, я вірю в Україну, я не бачу нікого кращого за Порошенка на посаду президента (на даний момент). от і все.

петро не святой
но сделал больше чем я ожидал от него
и чем любой поц тут в мирное время ))
и это железный факт

Бач, яке лишенько, те, що ти особисто думаєш, не має значення, українофобе.
Петро прийшов до влади через жертви на Майдані, але витер об них ноги, цинічно зливши в сортир розслідування і зцементувавши олігархічну систему.
Саме тому всі його тактичні досягнення втрачаються у ширшій картині обставин, які пережила та переживає країна.

це якраз ти тримаєш всіх за ідіотів, займаючись пропагандою і однобокою подачею інформації розповідаючи, що Україна ледь не найгірша країна в світі. але ти мабуть про зворотній ефект не думаєш? я теж не буду. і поради свої прибережи для інших. поради від такої людини як ти точно мають зворотній ефект.

якщо ти бачиш навколо одне гівно то це не значить що всі інші люди так сприймають дійсніть. я бачу позитив, я вірю в Україну, я не бачу нікого кращого за Порошенка на посаду президента (на даний момент). от і все.

Ой ні, це не так.

Ой ні, це не так.

та ну? а наведи будь-ласка пару своїх дописів на ФУПі де ти ділишся позитивом (або підкреслюєш позитив), який стосується стану справ в Україні.

Это так, частично. Каждый президент хорош для своего времени для решения каких-то задачь. Какие сейчас стоят задачи - борьба с коррупцией и остановить войну. Кто это может сделать, тот и должен стать президентом.
Для боротьби із корупцією, потрібно мати «яйця», у Гриценка їх немає.
Та і не тільки у нього, небачу я поки що такого політика, вони всі лізуть до корита бабло рубати...
Та і війну ніхто не зупине, поки буде московська імперія, доти і буде війна.
Вона може бути в різних формах, але вона буде поки ми або вони не будуть знищені...

пьотр то кучмівсько комсяцька відрижка (як і ворюля з регіонами) яка давно не відповідає вимогам які висуває час.

його перемога на виборах означатиме ще одне пятиріччя гройсманятіни решалова та продовження деградації з погіршенням відставання від навколишнього світу.

та ну? а наведи будь-ласка пару своїх дописів на ФУПі де ти ділишся позитивом (або підкреслюєш позитив), який стосується стану справ в Україні.

Шукай сам - в гілках про АТО/ООС.

це індекс сприйняття. ви чудово розумієте що це не те саме що реальний рівень корупції. це те саме що рейтингу щасті вимірювати рівень життся. зараз Україна одна з найнещасніших країн світу (№132)
https://2plus2.ua/novyny/ukraina-u-triyci-nayneschaslivishih-krain-svitu
хоча при Януковичу була в середині рейтингу (№87). при чому в 2016-му Українці були значно щасливішими ніж в 2017-му. http://forbes.net.ua/ua/lifestyle/1412957-p-yat-najneshchaslivishih-krayin

чи ви теж вважаєте, що при Януковичу було менше корупції? ну і більше щасті, звичайно.

щодо Гриценка і корупції при ньому. вже те, що його заступника, якому Гриценко давав довіреність розпоряджатися державним майном, сасудили і посадили за корупці говорить про рівень корупції в міністерстві.
вже те, що Гриценко призначив ще одного шахрая своїм заступником, який крім всього ще й був під судом за шахрайство на момент призначення, говорить про "антикорупційність" Гриценка.

не знаю що тут сказати
сприйняття корупції не відображає реальний рівень
всі такі дурні, що просто не розуміють, що корупції вже немає

сприйняття корупції = рівень корупції / рівень очікувань

тобто по вашому, в українців просто завищені стандарти в порівнянні з рештою світу
це просто смішно

нет
очень даже не дурные

коррупция - это тема постоянного шантажа
и метода воздействия извне
по гомосекам еще не так ...
а вот тут финансовая плетка с собственной убогостью и поданием ниц перед западом
отлично соединились.
и слава Богу что и внутри дурачков для этого хватает
им только намекни - и тяв тяв тяв хором - пендемия коррупции, и ничего больше их не интересует ...

не знаю що тут сказати
сприйняття корупції не відображає реальний рівень

сприйняття корупції = рівень корупції / рівень очікувань

тобто по вашому, в українців просто завищені стандарти в порівнянні з рештою світу
це просто смішно

просто смішно, це те що по рівню щастя українці на 132-му місці. при тому що у нас від голоду і спраги навіть бомжі не помирають (хіба з бодуна). при тому що в цілому рівень життя явно вищий ніж при союзі. при тому що рівень освіти і навіть медицини у нас досить пристойний, рівень соціальної допомоги високий, рівень свободи(і політичної і громадянської) дуже непоганий.
а тепер розкажіть мені про адекватність самосприйняття українців.

просто смішно, це те що по рівню щастя українці на 132-му місці. при тому що у нас від голоду і спраги навіть бомжі не помирають (хіба з бодуна). при тому що в цілому рівень життя явно вищий ніж при союзі. при тому що рівень освіти і навіть медицини у нас досить пристойний, рівень соціальної допомоги високий, рівень свободи(і політичної і громадянської) дуже непоганий.
а тепер розкажіть мені про адекватність самосприйняття українців.

адекватність нормальна в даному випадку (є нюанси але в даному випадку все ок)
рівень щастя = рівень життя / рівень очікувань

за часів радянщини, рівень очікувань був низьким, бо ніхто толком нічого не знав про те як живуть на Заході
тепер всі знають, і всі бачать наскільки Європа живе краще
і порівнюють
і приходять до невтішних висновків

нет
очень даже не дурные

коррупция - это тема постоянного шантажа
и метода воздействия извне
по гомосекам еще не так ...
а вот тут финансовая плетка с собственной убогостью и поданием ниц перед западом
отлично соединились.
и слава Богу что и внутри дурачков для этого хватает
им только намекни - и тяв тяв тяв хором - пендемия коррупции, и ничего больше их не интересует ...

це мені не треба розповідати
це ти своїм соплєменнікам, кацапам, розказуй
про вліяніє ізвнє, гомосєків та інше
мене ці теорії мало цікавить, це тобі до Путєна з цим

адекватність нормальна в даному випадку (є нюанси але в даному випадку все ок)
рівень щастя = рівень життя / рівень очікувань

за часів радянщини, рівень очікувань був низьким, бо ніхто толком нічого не знав про те як живуть на Заході
тепер всі знають, і всі бачать наскільки Європа живе краще
і порівнюють
і приходять до невтішних висновків

да? а чому при овочу було 87-ме місце? невже не знали як Європа живе?

да? а чому при овочу було 87-ме місце? невже не знали як Європа живе?

тому що воююча країна об'єктивно більш нещасна ніж невоююча
в даному випадку це безвідносно Порошенка
це об'єктивний факт

це об'єктивний факт

вибачте, але це фігня, а не об'єктивний факт. в 16-му українці були щасливіші ніж в 17-му. а в 15-му я так розумію (дані поки не шукав) більш щасливі ніж в 16-му.
тобто коли реально на фронті був капець українці були щасливішими.

причина просто - квітне зрадойопство. якщо з кожної праски кричати про зраду і корупцію, то звичайно і результати опитування про те - наскільки ви є щасливими, наскільки країна є корумпованою - будуть все гіршими і гіршими.
при тому що починаючи з 2016-го ми ростемо по всім економічним рейтингам.  а успіхи (системні успіхи) в боротьбі з корупцією не бачить тільтки сліпий.

це об'єктивний факт

нет
и до войны Украина впереди всех несчастных была
это уже ментальность лузерская какая-то постоянно скыглыть на все

нет
и до войны Украина впереди всех несчастных была
это уже ментальность лузерская какая-то постоянно скыглыть на все

ну так і до війни Україна була суперкорумпованою країною

ну так і до війни Україна була суперкорумпованою країною

иди лечись уже
а то вавка в голове уже от коррупции

иди лечись уже
а то вавка в голове уже от коррупции

ти мабуть просто не розумієш про що мова, і що таке корупція

ось вам про адекватність.

https://newizv.ru/news/society/14-02-2018/rossiyane-okazalis-bolee-schastlivy-chem-zhiteli-drugih-stran
В России доля счастливых жителей страны составила 55%, снизившись на один процентный пункт, а доля несчастных - 5%. 34% респондентов оказались равнодушными.
Таким образом, впервые за многие годы индекс счастья в России превысил общемировой уровень на два процентных пункта и составил 50 процентных пунктов.

нагадую:
41% населення, яке вважає своє життя нещасним, є найвищим серед пострадянських держав. Лише 9% українців процвітають (вважають своє життя щасливим).

тобто в Росії 55% щасливих проти 9% в Україні і 5% нещасних проти 41% в Україні.

і Ви будете далі розповідати про адекватність українців?

ось вам про адекватність.

https://newizv.ru/news/society/14-02-2018/rossiyane-okazalis-bolee-schastlivy-chem-zhiteli-drugih-stran
В России доля счастливых жителей страны составила 55%, снизившись на один процентный пункт, а доля несчастных - 5%. 34% респондентов оказались равнодушными.
Таким образом, впервые за многие годы индекс счастья в России превысил общемировой уровень на два процентных пункта и составил 50 процентных пунктов.

нагадую:
41% населення, яке вважає своє життя нещасним, є найвищим серед пострадянських держав. Лише 9% українців процвітають (вважають своє життя щасливим).

тобто в Росії 55% щасливих проти 9% в Україні і 5% нещасних проти 41% в Україні.

і Ви будете далі розповідати про адекватність українців?

в росії нема незалежних від влади ЗМІ
в Україні є
звичайно в цьому плані українці більш поінформовані

ти мабуть просто не розумієш про що мова, і що таке корупція

ja ja
это тут уже универсальная отмазка для любого урода и лузера - я вот бы что-то сделал ...но, ни хера не выйдет - коррупция

ja ja
это тут уже универсальная отмазка для любого урода и лузера - я вот бы что-то сделал ...но, ни хера не выйдет - коррупция

вибори все розставлять на свої місця

в росії нема незалежних від влади ЗМІ
в Україні є
звичайно в цьому плані українці більш поінформовані

різниця в тому, що росіян і нас кормлять різного роду лайном. їх солодним, нас гірким. у них: перемоги, досягнення, путін наш рулєвой, Росія найкраща в світі у нас: зрада, корупція, Порошенко шоколадний барига, Україна найгірша в світі.

тому ще раз, самосприйняття українців і сприйняття своєї держави дуже спотворене.

у нас прикрили корупційну лавочку в нафтогазі, зробили автоматичне повернення ПДВ, позакривали в основному економічними механізнами конверт-центри, ввели прозорро і т.п. але мабуть 90% манюпасів впевнен, що при Януковичу було менше корупції.

і наприклад премії в нафтогазі і підвищення цін 90% населення спрймає як корупцію, а не як боротьбу з корупцією. от буквально. я таких людей знаю, які вважають премію топ-менеджменту НАК за виграний мільярдний суд корупцією.

різниця в тому, що росіян і нас кормлять різного роду лайном. їх солодним, нас гірким. у них: перемоги, досягнення, путін наш рулєвой, Росія найкраща в світі у нас: зрада, корупція, Порошенко шоколадний барига, Україна найгірша в світі.

тому ще раз, самосприйняття українців і сприйняття своєї держави дуже спотворене.

у нас прикрили корупційну лавочку в нафтогазі, зробили автоматичне повернення ПДВ, позакривали в основному економічними механізнами конверт-центри, ввели прозорро і т.п. але мабуть 90% манюпасів впевнен, що при Януковичу було менше корупції.

і наприклад премії в нафтогазі і підвищення цін 90% населення спрймає як корупцію, а не як боротьбу з корупцією. от буквально. я таких людей знаю, які вважають премію топ-менеджменту НАК за виграний мільярдний суд корупцією.

ну з приводу премій і прозорро я можу погодитись
є неадекватність
але Україна об'єктивно - дуже корумпована країна

ну з приводу премій і прозорро я можу погодитись
є неадекватність
але Україна об'єктивно - дуже корумпована країна

щоб дійсно знизити корупцію потрібні такі важливі зміни:
ринок землі
ринкові ціни на газ
ринкові ціни на е/е
монетизація і відміна пільг

і т.п.

наш народ підтримає таку боротьбу з корупцією? Гриценко, як чесна людина, готовий запропонувати таку боротьбу?

щоб дійсно знизити корупцію потрібні такі важливі зміни:
ринок землі
ринкові ціни на газ
ринкові ціни на е/е
монетизація і відміна пільг

і т.п.

наш народ підтримає таку боротьбу з корупцією? Гриценко, як чесна людина, готовий запропонувати таку боротьбу?

ну це лише частина правди
інша частина це те що за корупцію треба саджати
не грозити, а звільняти і саджати

хочется деяких людей стукнути по голові і не один раз щоб спустилися з неба на землю

голосувати тре тік за Пороха або Юлю ібо інші не отримають більшість

ну це лише частина правди
інша частина це те що за корупцію треба саджати
не грозити, а звільняти і саджати

за свою бутність міністром Гриценко домігся (чи хоча б домагався) щоб когось посадили?
а то з усієї боротьби я чув тільки (і то зі слів Гриценка), як він викликав Крєдісова і той написав заяву на звільнення.

не сказав би що в цьому аспекті Гриценко сильніший Порошенка. заяви і зараз пишуть.

Першим моїм правителем був Хрущов,останній-Порошенко.І Петра Порошенка рахую найкращим Гетьманом з часів Ярослава Мудрого.І одним з найефективніших правителів на світовій арені сьогодні-не зрівняти з меркель чи Трампом.Трамп просто тупориле огидне чмо,яке для якихось ілюзорних цілей розвалило єдність Західного Світу,вперше за всю історію Америки.Ця тварюка ні слова не сказала проти путлєра і була під впливом Манафорта і Флінна-прамих агентів рашки.
Повторюю-мною керували десятки різних правителів,але лиш до Порошенка і частково Хрущова чую повагу.

Та це п***а.
А що було у Петра до травня 2014? Міністерство в уряді Овоча та трактор на Банковій7
Шо ж ти порівнюєш незрівнянне.
Гриценко мусить відсидіти один термін, аби робити порівняння.
Ну як можна вважати інших за ідіотів?

Задача такая

Повна версія