Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гриценко - достойный кандидат в президенты

Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Моє розуміння таке, що приорітет номер один - не допустити катастрофічного другого туру двох прокремлівських кандидатів: баба Юля - вишка Бойко.
А далі можливі варіанти, за кого голосувати.
Наразі маю фаворитом Гриценка, але він повинен вийти на інший рівень і припиити сприймати вибори як власну вендетту і запропонувати реалістичну програму трансформації.

Бо хороший хлопець – не професія.

https://tverezo.info/post/60392

Це так.
Але це жирний плюс.

Моє розуміння таке, що приорітет номер один - не допустити катастрофічного другого туру двох прокремлівських кандидатів: баба Юля - вишка Бойко.
А далі можливі варіанти, за кого голосувати.
Наразі маю фаворитом Гриценка, але він повинен вийти на інший рівень і припиити сприймати вибори як власну вендетту і запропонувати реалістичну програму трансформації.
Для этого надо уже в первом туре не голосовать за Порошенка, а за кого-то другого. Ну шоб косатая не прошла.

Стіві, а те що Порошенко постачав танки в Тайланд під час війни це тому що він хороший хлопець чи поганий?

Нахер гнати ВСЮ стару обойму.
Гриценко таке ж лайно, як і Гориничі, може лише язиком ляпати, а не робити революційні зміни.
Майдан те яскраво показав.

http://www.liga.net/politics/interview/otkuda-reyting-intervyu-s-analiem-gritsenko
– Скажите, чем вы лучше Порошенко?

– По крайней мере тем, что не улетаю в космос. Знаю проблемы нашей страны и умею их решать. Знаю мир и достойное место для Украины в нем...все черты Порошенко, которые вызывают негативные последствия для страны - у меня отсутствуют. Мы с ним антиподы по жизненным ценностям и устремлениям.

У меня нет мечты стать самым богатым в Украине. Нет оффшоров, слепых и полуслепых трастов.

Вы не знаете моих кумовьев, они не стали и не станут бизнес-партнерами президента. Зато вся страна знает таких людей Порошенко, ранее Януковича, Ющенко...

Ни я, ни кто-либо другой от моего имени не будет "обилечивать", требовать доли собственности у бизнесменов. Говорю об этом сейчас открыто, публично. Не исключаю, что могут появиться авантюристы вроде Остапа Бендера. Но, как только я о них узнаю – оторву голову. 

В кадровой политике мне привычно опираться на сильных людей. Да, они бывают колючими, но дело прежде всего. Я не терзаю людей микроменеджментом, вмешиваясь в их работу ежедневно. Даю участок работы, ставлю задачу, определяю временные рамки, ответственность - и оцениваю результат.

– Когда адмирала Игоря Тенюха назначили министром обороны, я инициативно, без полномочий, сел рядом с ним в кабинете и неделю помогал готовить решения. Иногда приходилось сдерживать от принятия необдуманных решений. Я знал сильные и слабые стороны Тенюха, он когда-то был моим подчиненным, и понимал, что ему трудно все охватить, в тч планировать операции на суше.
Когда я понял, что на высшем уровне, на уровне Турчинова, Крым сдают, тогда моя помощь в Минобороны утратила смысл.
– Турчинов относился к моему присутствию в Минобороны с большой ревностью, спрашивал у Тенюха: что там делает Гриценко? Это дикость и безответственность, в условиях агрессии. Я понял, что если буду и далее помогать Тенюху, они его из-за меня могут и с должности снять.

– Больше ничего не делали?

– Мы нашли специалистов и деньги, чтобы сделать военным современные топографические карты со спутников - и прямо из моего депутатского кабинета отправляли их на фронт. На тот момент военные имели устаревшие карты, они адекватно не отражали местность.

– Давайте представим, что вы избранный президент. Что будет с "Роттердам +"? Как вы будете строить отношения с самым богатым человеком страны?

– Олигархов в Украине не будет. Крупный бизнес будет, но он не будет лезть во власть и влиять на государственные решения. Эту тропинку мы перережем. Лоббизм? Пожалуйста! Я поддержу закон о лоббизме, но это не стоит путать с тем, что есть сейчас. Когда олигархи содержат парламентские фракции и министерства, а из коррупционных средств покупают себе преференции. Именно поэтому появляются Роттердам + или иные схемы.

Для этого надо уже в первом туре не голосовать за Порошенка, а за кого-то другого. Ну шоб косатая не прошла.

Зараз все вилами по воді писане.
Справа в тім, що у Петра буде дуже серйозний пакунок сюрпризів як стостовно власної агітації, так і інфо-бомб під інших кандидатів.

Гриценко це людина яка не має зобов'язань перед іншими гравцями
це саме те що дозволить йому зламати систему кругової поруки, яка панує в Україні

це саме те що треба
а не дєжурні розповіді про якісь проекти, які довели Україну до статусу найбільш корумпованої країни Європи

тоді де підтвердження хоч якихось Гриценкових компетенцій і потенцій?

за грицацуя могут топить только наивные мечтатели
это ноль как организатор и руководитель
чтобы это  не видеть, то хз кем надо быть

Останнє редагування: 22 червня 2018 22:51:33 від elipse

тоді де підтвердження хоч якихось Гриценкових компетенцій і потенцій?

підтверджень нема,
є підтвердження компетенцій Порошенка, його ручних генпрокурорів
є подання на зняття недоторканості з відеошоу в Раді в результаті яких ніхто не поніс відповідальності
тому коли постає питання за кого голосувати, за Гриценка без підтвердження, чи за Порошенка з таким підтвердженням яке він продемонстрував за ці роки
то я роблю вибір на користь Гриценка

ага, під цю веселу пісеньку ви обирал всі ці 28 років корупціонерів, які були прекрасними організаторами
і організували цю жопу, яка є зараз

ага, під цю веселу пісеньку ви обирал всі ці 28 років корупціонерів, які були прекрасними організаторами
і організували цю жопу, яка є зараз

ну выбери  тогда пустое место
это уничтожит коррупцию в момент ))

ну выбери  тогда пустое место
это уничтожит коррупцию в момент ))

я думаю президент-некорупціонер - це непоганий перший крок до знищення корупції
можливо принаймні корупція перестане бути інструментом влади, і все таки перейде в категорію злочинів

Лучше уж такое пустое как Гриць, чем такое полное, как Порох. :laugh:

можливо принаймні корупція перестане бути інструментом влади, і все таки перейде в категорію злочинів

бгггг
там просто прокуратура и набу по нему не работала еще как следует
как минимум это импотент и подельник твоих любимых коррупционеров
который не потому что сам не коррупционер, а просто импотент и идиот ))
что явно хуже для государства
бо будет давать другим воровать из убытков
а не из прибылей )

підтверджень нема,
є підтвердження компетенцій Порошенка, його ручних генпрокурорів
є подання на зняття недоторканості з відеошоу в Раді в результаті яких ніхто не поніс відповідальності
тому коли постає питання за кого голосувати, за Гриценка без підтвердження, чи за Порошенка з таким підтвердженням яке він продемонстрував за ці роки
то я роблю вибір на користь Гриценка

є підтвердження безвізу
є підтвердження євроасоціації
є підтвердження зростання економіки останні 3 роки фактично у стані війни
є купівельна спроможність громадян що фактично вийшла на довоєнний рівень
є справжнє відродження армії - нове озброєння (стугна, вільха), є новий одяг, нове харчування і т.д.
є севастопольський завод Порошенка, конфіскований окупантами, є липецька фабрика паралізована хуйлом і заморожена керівництвом рошена
є вирок про довічне увязнення винесений сепаратистами Порошенко
є корпорація рошен, створена Порошенком, яка зараз завойовує європейський ринок
і т.д. і т.п. наведу ще десятки пунктів, якщо захочете.
так, є помилки, так інколи є нерішучість і обережність у реформах, так,, іноді є конфлікти західними структурами.
але все це є, бо Порошенко дійсно щось робить.

а що є у Гриценка?

Бггг. Сейчас воруют с "прибылей".  :facepalm1:

Кацапонацисте, що стосується кадрової політики Петра, то не слід ходити далі генпрокурора.
Всі три його призначенці - це просто  :facepalm1:

бгггг
там просто прокуратура и набу по нему не работала еще как следует
как минимум это импотент и подельник твоих любимых коррупционеров
который не потому что сам не коррупционер, а просто импотент и идиот ))
что явно хуже для государства
бо будет давать другим воровать из убытков
а не из прибылей )

ааа, ну тепер хоч стало зрозуміло, що весь цей час - це були не імпотенти, які крали з прибутків
ну в принципі, так, все сходиться :weep:

розкажіть, наскільки успішно Гриценко боровся з корупцією в міністерстві оборони. не потрібно про те, що він сам не крав. наскільки менше стали красти в міністерстві при ньому?

Кацапонацисте, що стосується кадрової політики Петра, то не слід ходити далі генпрокурора.
Всі три його призначенці - це просто  :facepalm1:

иди в жопу ))
жертва феодализма

є підтвердження безвізу
є справжнє відродження армії - нове озброєння (стугна, вільха), є новий одяг, нове харчування і т.д.
є севастопольський завод Порошенка, конфіскований окупантами, є липецька фабрика паралізована хуйлом і заморожена керівництвом рошена
так, є помилки, так інколи є нерішучість і обережність у реформах, так,, іноді є конфлікти західними структурами.

а що є у Гриценка?

немає ніяких помилок
є нерозуміння того що корупція - не може слугувати інструментом управління
до Порошенко це ніяк не доходить
що корупцію не треба ставити собі на службу, з нею треба боротись і вибудувати цивілізовану систему управління

є підтвердження безвізу

а що є у Гриценка?

Та це п***а.
А що було у Петра до травня 2014? Міністерство в уряді Овоча та трактор на Банковій7
Шо ж ти порівнюєш незрівнянне.
Гриценко мусить відсидіти один термін, аби робити порівняння.
Ну як можна вважати інших за ідіотів?

иди в жопу ))
жертва феодализма

Кацапонацисте, найгірше, що є у Петра - це не його призначенці, а ви, упороті порохоботи, бо ви робити максимум аби втопити Петра власноруч.

розкажіть, наскільки успішно Гриценко боровся з корупцією в міністерстві оборони. не потрібно про те, що він сам не крав. наскільки менше стали красти в міністерстві при ньому?

класне питання
а як ви вимірюєте "наскільки стали менше красти"?

ну, если кацапорылая и ольгинская блядота топит не голосовать за Порошенко то таки надо за него голосовать.

Тіьки но Петро почав виглядати більш пристойно на тлі прокремлівської баби Юлі, порохоботи змішали його з лайном  :weep:

немає ніяких помилок
є нерозуміння того що корупція - не може слугувати інструментом управління
до Порошенко це ніяк не доходить
що корупцію не треба ставити собі на службу, з нею треба боротись і вибудувати цивілізовану систему управління

уже даже в ес
говорят что трындеж о коррупции
и коррупция  - разные вещи
и есть реальные успехи
но идиоты тут впали в раж и молотят постоянно что-то свое
из области своих фантазий ...

ну, если кацапорылая и ольгинская блядота топит не голосовать за Порошенко то таки надо за него голосовать.

українські корупціонери - це кровні вороги російських

уже даже в ес
и есть реальные успехи

ну я те саме скажу, що це просто триндьож
коли в Україні буде корупція на рівні ЄС

уже даже в ес
и есть реальные успехи
технология "молдавский вариант". нужен украинский Додон

ну то хіба ковбасники за пітра й мають голосувати
бо їм ні поросяча прокуратура ні вротердам ні зграйка підо бепепешників не загрожують 

Якби Петро відверто орієнувався на Майдан, а не на олігархат та чинуш-феодалів та поступився б принаймні частиною власного бізнесу в якості виконання обіцянки, то розмов про те, хто буде президентом наступного року, взагалі не було б. І не було б потреб в лякалках "додонами".

ну я те саме скажу, що це просто триндьож
коли в Україні буде корупція на рівні ЄС

ты болен херней ))
если тотально за всем надо следить и без звиздюлей как без пряников
то коррупция это уже как следствие
и если это не доходит как до тупого полена, то война с коррупцией это еще один бизнес
и бесполезна ...

Та це п***а.
А що було у Петра до травня 2014? Міністерство в уряді Овоча та трактор на Банковій7
Шо ж ти порівнюєш незрівнянне.
Гриценко мусить відсидіти один термін, аби робити порівняння.
Ну як можна вважати інших за ідіотів?

я нікого не вважаю ідіотом, і Ви теж будь-ласка не вважайте.

був створений 5-й канал, який відіграв дуже важливу роль в помаранчевій революції
була вже створена корпорація рошен, були "Богдани", була відроджена "Ленінська кузня"
було і є гарне володіння англійською
так, був трактор на банковій - теж вчинок. чи Ви думаєте, що Порошенко контролював усіх тих хлопців з ланцюгами?

за Порошенком були вчинки, реалізовані проекти, здобутки.
що є за Гриценком?

класне питання
а як ви вимірюєте "наскільки стали менше красти"?

ну а як Ви зараз корупцію при Порошенку вимірюєте?

ну то хіба ковбасники за пітра й мають голосувати
бо їм ні поросяча прокуратура ні вротердам ні зграйка підо бепепешників не загрожують 
ти звідки пишеш, нещастя? тобі загрожує прокуратура? чи пєдораси? ти де?

ну а як Ви зараз корупцію при Порошенку вимірюєте?

так як її вимірюють в усьому світі
індекс сприйняття корупції
https://www.transparency.org/news/feature/corruption_perceptions_index_2017

я нікого не вважаю ідіотом, і Ви теж будь-ласка не вважайте.

був створений 5-й канал, який відіграв дуже важливу роль в помаранчевій революції
була вже створена корпорація рошен, були "Богдани", була відроджена "Ленінська кузня"
було і є гарне володіння англійською
так, був трактор на банковій - теж вчинок. чи Ви думаєте, що Порошенко контролював усіх тих хлопців з ланцюгами?

за Порошенком були вчинки, реалізовані проекти, здобутки.
що є за Гриценком?

Ну так будь об'єктивним, додай сюди участь Петра в розбудові всієї олігархічної системи ще з Кучми, московський патріархат, міністерство у Овоча тощо.
Ше раз, не тримай інших за ідіотів з подачею однобокої пропаганди. Це має виключно зворотній ефект. Ти не просто нікого не переконаєш, навпаки, ти антогонізуєш аудиторію, граючи проьи самого Петра.

якби педрітто не грав в договорняки з кацапами з регіонів то ні о якому додоні не могло бути й мови

Повна версія