Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велосипедистам наглядний приклад

Велосипед истам наглядний приклад

Re: Велосипед истам наглядний приклад

пидзити ногами треба було того пуцьвірка .

Цю тему перегляда ють:
Vadym Noskoff
 B-)

По переходу верхи - довбойоб  :facepalm1:

Віде старе як світ.. Велосипед исти таку х.й.ю навіть не дивляться, це не життєва сиьтьуаці я це пригоди довбойоба .. Нуб другий раз виїхав на дорогу , його так чи інакше збили б.. Краще так.. І такі да,  його варто добити ногами і раму на шиї вузлом намотати.

Велосипед истам не можна перетинат и дорогу по пішохідно му переходу, так само як і розвертат ися на пішохідно му переході. У цьому випадку потрібно злізти з велосипед а й перейти дорогу як пішохід.(крапка)

Нахуя Вам це треба.. Ви ліниві тупі уєбні, Вам сраку з машини вийняти НЕ РЕАЛЬНО, нахуя Вам лізти в те в чому ви нулі? Хіба велосипед исти вчать Вас не їздити по полосі для ГТ, ?? Ні не вчать, от і Ви не лізьте, стійте в корку і і колупайте ся в носі

Нахуя Вам це треба.. Ви ліниві тупі уєбні, Вам сраку з машини вийняти НЕ РЕАЛЬНО, нахуя Вам лізти в те в чому ви нулі? Хіба велосипед исти вчать Вас не їздити по полосі для ГТ, ?? Ні не вчать, от і Ви не лізьте, стійте в корку і і колупайте ся в носі
слабенько сякось сьогодні
Цитувати
11.14. Рух по проїзній частині на велосипед ах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяєт ься лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконуєть ся об'їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяєт ься на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайно ї колії посередин і. Дозволяєт ься рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам .
ти коли їдеш на роботу скільки разів порушуєш?

Звісно з точки зору правил вілосипед ист не правий.
А от з іншої точки зору, він з такою ж швидкістю
по тому переходу міг бігти, або йти прискорен им кроком,
намагаючи сь завершити перехід. Чомусь той хто знімає
стоїть, бо червоний, а от тому з за повороту не терпляче,
хоча повинен пропустит и всіх хто є на зебрі.

Якщо чесно,  це правило,  котре напрягає найбільше .

Це розумне правило, бо швидкість пішохода і велосипед иста різні і водій автомобіл я може не встигнути зреагуват и.

Це розумне правило, бо швидкість пішохода і велосипед иста різні і водій автомобіл я може не встигнути зреагуват и.
А якщо переїжджа ти зі швидкістю пішохода? Ясне діло, про такий метод переїзду, як на відео, не йдеться.
Просто це певно єдине правило, котре я порушую (адже переїджат и великі перехрест я можна лише по переходах), ну і їзда по тротуару в критичній ситуації - коли інакше ніяк не об'їхати, а на дорозі анріал (бруківка крива).

Дуже сильно напрягає кожен раз злізати з ровера, просто нереально .

Останнє редагування: 7 червня 2018 03:51:41 від Matvik

Оно не может напрягать - это жизни спасает, ибо водители ожидают медленных пешеходов и контролир уют только переход, а не 20 м тротуара перед ним. По схожей причине (не ожидают) не замечают велосипед истов и мотоцикли стов в зеркала заднего вида.

Оно не может напрягать - это жизни спасает, ибо водители ожидают медленных пешеходов и контролир уют только переход, а не 20 м тротуара перед ним. По схожей причине (не ожидают) не замечают велосипед истов и мотоцикли стов в зеркала заднего вида.
так я ж кажу,  а якщо переїжджа ти на швидкості пішохідів?

Ага вчора зліз з вела.кочу через перехід.с права тупа п***а на сузукі ледь  по ногам не жметься.л іворуч особливо одарьонні пішоходи за 8 секунд до дозвільно го сигналу`зебру `топчуть` а ви кажете ПДР.все залежить від правильно і оцінки ситуаціі.

Ещё один момент. Велосипед ист на такой скорости мог нанести травму пешеходам .

Ага вчора зліз з вела.кочу через перехід.с права тупа п***а на сузукі

;o Йожа?

Ага вчора зліз з вела.кочу через перехід.с права тупа п***а на сузукі ледь  по ногам не жметься.л іворуч особливо одарьонні пішоходи за 8 секунд до дозвільно го сигналу`зебру `топчуть` а ви кажете ПДР.все залежить від правильно і оцінки ситуаціі.
ситуація ситуацією, а ПДР виконуват и треба.

Тому що велосипед ист,  який не спішуєтьс я на переходах  -  непередба чуван для водіїв і вкрай небезпечн о  змінює траєкторі ю перед самим капотом автівкі,  тіко  тому,   зо йому  заманулос ь тут терміново повернути
    Бува ще з подвиподв ертом,  демонстру ючи свою  круть,   а бува ще разложить ся перед  носом.  І є півтори секунди,   вирішити що робити -   давити  уєбана,   чи бити своє і чужи авта,  обходячи  цього переверну того на спину краба.

Особливо окуєнно,  якщо ти  при цьому їдеш не автом,  а мотом,  і об'їхати  краба це гарна можливіст ь разложити сь самому і побити мот.

Такі чувачки  завжди намагають ся з'їбатись з місця,  якщо наворотил и справ.   А чо,  він же поза правилами .

Хочу - " Я повноцінн ий учасник руху,  поважайте бля!"
 Хуяк- перехід.  "  Я пішохід,  поважайте , бля!".

Особо акуєнно,  коли   таке грамотне на  дорозі в три смуги у кожну сторону    повертає ліворуч,  махнув  коротеньк о лапкой. " Ашотакоє??".

Сам велом проїджою частиної не їджу давно. 
  Коли фура зажимає на коряву обочину,  так що локоть счесує,  і ти розумієшь,  - якщо впаду зараз-  то торба....  Або  пролетає у десяти сантімах зліва болідолек сус...

А вот интересно, пешеход на тротуаре сбивает кулаком (плечом, локтем, ногой) несущегос я по тому же тротуару на него велодроче ра
Пешеход прав по-любому?

Останнє редагування: 7 червня 2018 07:30:26 від ПатриоТТ

Київські велодроче ри це  прибацані створіння, начеплять свої клоунські шльоми безсмертя і гайда між фурами

Слав, вночі треба спати. А не на фупі сидіти. Краще для здоров'я.
Скільки можна тягати затаскані баяни?

Не звертай уваги!
Вали на швидкості через перехід!
Впірйод!

так я ж кажу,  а якщо переїжджа ти на швидкості пішохідів?

А якщо потихеньк у на червоний автомобіл істам їхати? Або ТРІШКИ хильнути перед виїздом? Є правила,які необхідно виконуват и. Крапка

Была почти такая же ситуация в 14 году, писал тут про неё. Только стоял перед переходом перед светофоро м. У меня загораетс я зелёный, я трогаюсь, и тут перед машиной буквально в сантиметр ах тварь на велике пролетает

Розмітка 1.15 позначає місце, де велосипед на доріжка перетинає проїзну частину.
https://vodiy.ua/rozmitka/1/1.15/

Велосипед исти можуть їхати, якщо є розмітка 1.15.
Її наносять поруч з пішохідни м переходом . (Маю таку думку, що 1.15 треба наносити з боку переходу протилежн ому тому, де нанесена стоп-лінія. Це якщо є острівець посередин і.)
Тобто утворюєть ся велопішох ідний перехід/переїзд.
Може бути обладнани й світлофор ом.

Спеціальн о для Слава - де подивитис ь.
Днями у Тернополі з'явилося декілька велопереї здів по вул.Білец ька та на переході біля Надставно ї церкви.
02.08.201 7 12:13   Джерело: Терен
https://www.tenews.org.ua/post/view/1501665206-u-ternopoli-oblashtuvali-kilka-velopereizdiv

У Львові таких переходів з розміткою 1.15 вже є багато.

Останнє редагування: 7 червня 2018 08:54:36 від com1

Не звертай уваги!
Вали на швидкості через перехід!
Впірйод!
(tu)

Розмітка 1.15 позначає місце, де велосипед на доріжка перетинає проїзну частину.
У Львові таких переходів з розміткою 1.15 вже є багато.
Їхати можна але перевага у автомобіл ів.

6.5. Якщо велосипед на доріжка перетинає дорогу поза перехрест ям, велосипед исти зобов'язані дати дорогу іншим транспорт ним засобам, що рухаються по дорозі.

Думаю, що майже всі пішохідні переходи та переїзди з розміткою 1.15 вважаютьс я частиною перехрест я. Це в більшості стосуєтьс я нерегульо ваних переходів . Там, де встановле ні світлофор и - рух регулюєть ся ними.

А что он вобще делал на тротуаре?

6.6 Велосипед исту забороняє ться:
в) рухатися по тротуарах і пішохідни х доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипед ах під наглядом дорослих)

Ему кажется больше 7 лет.

А что он вобще делал на тротуаре?

6.6 Велосипед исту забороняє ться:
в) рухатися по тротуарах і пішохідни х доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипед ах під наглядом дорослих)

Ему кажется больше 7 лет.
Я б додав до 6.6 в) Якщо поруч є велосипед на доріжка.

Тому що велодоріж ок мало. Велосипед на дорозі може становити небезпеку як самому велосипед исту, так і водіям, які там рухаються .

Годний срач, який ще раз підверджу є, що   длЯ того щоб розуміти поведінку велосипед иста, треба сісти і поіхати самом.. Правий не той хто зміг проіхати більше без порушень, а той хто живий..

А якщо потихеньк у на червоний автомобіл істам їхати? Або ТРІШКИ хильнути перед виїздом? Є правила,які необхідно виконуват и. Крапка
я до того,  що може б поміняти дане правило.

Їхати можна але перевага у автомобіл ів.

6.5. Якщо велосипед на доріжка перетинає дорогу поза перехрест ям, велосипед исти зобов'язані дати дорогу іншим транспорт ним засобам, що рухаються по дорозі.
у автомобіл ів перевага,  якщо то не на перехрест і,  от у нас я такого випадку не зустрічав,  крім Стуса хіба

Подібного можна надивитис ь а виїзді з Ніберіжно ї на Південний міст на Героїв Сталінгра ду де уйобки-хрусти мало того несуться крізь зупинку громадськ ого транспорт у,  так щей намагають ся перетнути дорогу не злазячи з біциклєті в. 

Баран на авто і джигіт на велосипед і  :buba:

Думаю, що майже всі пішохідні переходи та переїзди з розміткою 1.15 вважаються частиною перехрест я.
Знову мімо.
Цитувати
1.10. Терміни, що наведені у цих Правилах, мають таке значення:
перехрест я - місце перехреще ння, приляганн я або розгалуже ння доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокругле нь країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважаєтьс я перехрест ям місце приляганн я до дороги виїзду з прилеглої території
;
це раз.
По друге навіть якщо це було б так(велосипід орні доріжки належали до перехрест я) це нічого не міняє, переваги велосипед іст не  має.
Звісно якщо ви знаєте ПДР.Бо на перехрест і велосипід ор керується загальним и правилами проїзду перехрест ь(як звичайний  водій ТЗ)
Нігде у ПДР немає ні слова про те що на перетині велодоріж ок з проїздною частиною перевагу має велосипед ист.
Секта заднєприв одних просто не знає ПДР ,тому у них з'являються такі сентенції .

Але якщо маємо випадок,  коли є велопереї зд,  і є прилегла, то велопереї зд рахується частиною головної дороги,  так само,  як і тротуар,  тому автомобіл ь,  виїжджаюч и з прилеглої,  повинен пропустит и всіх, а вже тоді повертати .

Взагалі,  правила просто треба доповнити формулюва нням - дозволяєт ься рух велосипед ом по тротуару і переходу,  якщо він здійснює проїзд перехрест я,  котре не має права проїхати по дорозі,  але зі швидкістю не більшою,  наприклад,  ніж 7 км/год (швидкість пішохода),  і питання буде вичерпане .

Тобто це аналогічн о до пішохода - він має пріоритет,  якщо рухається по головній по тротуару.

Якщо хочете, я сформулюю правило, якого в правилах явно немає.

В межах нерегульо ваного перехрест я (без світлофор а) під час руху по розмітці 1.15 велосипед исти мають пріоритет, перевагу.
Але так само як і пішоходи - перед маневром велосипед ист має впевнитис ь в безпечнос ті маневру. В тому, що його бачать та пропускаю ть всі учасники руху (а не тільки в одній смузі).

Хто не згодний (з таким формулюва нням) - може звернутис ь за роз'ясненнями до поліції, Кабінету міністрів, суду. Можете проконсул ьтуватись з адвокатам и - що вам буде, якщо зіб'єте велосипед на розмітці 1.15.

Це Тернопіль? Не впізнаю. Велопереї зд на відео впираєтьс я в бордюр - в кінці відео.

Останнє редагування: 7 червня 2018 11:46:12 від com1

Повна версія