Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Вот мне интересно - куда вы стучали?

в штаб на Туровській  B-)

Викид в паблік запису розмов і також скрінів мною стався після цієї теми і посту . яка була явною брехливою маніпуляцією
я згоден може це довести та й думаю амід цього не буде заперечувати
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1003094.msg21110471#msg21110471
Показати зображення...

З цього скріна можна зробити два висновки:

1) якийсь комерційний директор в курсі можливого "продажу ФУП-у". Цікаво, його хтось уповноважив на консультації з цього приводу?

2) Свєта  негативно ставиться до можливості продажу хворуму. При цьому підтверджує факт торгів, але по тону видно, що не сторгувалися.  :rotate:

В той же час із "плівок Мельниченка Слава" видно (і чути), що Слав просто не прийняв комерційну попозицію. І більше нічого.

Якщо Свєті викручували руки, вивозили у ліс, катували з вимогою продати ФУП, то мають бути якісь докази? Вони існують?

Якщо не відповісти на ці питання, то звинувачення на адресу Слава будуть грунтуватися на домислах та припущеннях, а не на фактах.

Это вопрос к йоже и Славу. У них разные версии. В этой ситуации я клонна верить Славу.

О!  ;o

чи потрібні москалі і ватнікі на фупі? (з цього почався конфлікт)

Смотря кого называть москалями и ватниками. Вы же можете ошибаться в оценке людей.

Я - против пропаганды. Против того, чтобы люди из ближнего зарубежья, чувствовали себя у нас как дома, специально разжигали распри.
Но я за здоровую дискуссию, умение убеждать, умение слушать и слышать.

И я точно против автоматических ярлыков. 

чи потрібні москалі і ватнікі на фупі? (з цього почався конфлікт)
На свільки я розумію, причина конфлікту лежала значно глибше.

Стосовно москалів питання трохи коряво сформульовано. Якби власник ресурсу нічого іншого на нього відповісти не може, крім банально очевидної формули: на форумі заборонено розпалювати расову та національну ворожнечу.

Re: Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Я згоден з дописувачем. Найбільшої шкоди форуму завдала саме Бикова, і все що він (чи вона) сказав, правда.
І я згодна.
Бикова створила нестерпну атмосферу на форумі.
Хамство, лайка, мати, образі, погрози, підкріпленні кнопкою бану -це стиль спілкування Бикової з юзерами.
І як результат - багато юзерів просто пішли з форуму.

Останнє редагування: 16 травня 2018 21:25:53 від эЛКа

Смотря кого называть москалями и ватниками. Вы же можете ошибаться в оценке людей.

Я - против пропаганды. Против того, чтобы люди из ближнего зарубежья, чувствовали себя у нас как дома, специально разжигали распри.

"Россия - центр мира, а поляки - отребье."

Це із свіжого ФУПу.....

Отака дискусія.

І не забуваймо що йде війна. І в інфопросторі теж. І саме там і світ і ми в Україні програєм рашапропагандонам.

Тому дотримання певних правил, що дозволять тримати ФУП чистими від пропаганди ворога, часто дуже підступної і професійної, дуже важливо

Воплі ворожих агентів про утиски свободи для їх роботи на наших ресурсах, хай не турбують нікого

стопроцентово підтримую. Московитські пропагандисти повинні нещадно банитись на цьому форумі. Без всяких сопель про "свободу слова".

Звичайно є і будуть помилки, але вони колись розгребуться.....

Чому не діє п.4.7 правил ФУПу?

Это вопрос к йоже и Славу. У них разные версии. В этой ситуации я клонна верить Славу.

Версия Слава понятна. Он неоднократно озвучивал её.
Версия Йожа известна, думаю, далеко не всем форумчанам. По крайней мере она сама вроде как на форуме свою версию по поводу денег не озвучивала. Или может я пропустил...

В любом случае Ваша позиция ясна.

Спасибо за ответ.

Щось зрозуміло ,  а  щось -  ні  . Категорично  проти банів  проукраїнських  дописувачів ,  навічно  .

Опять же - кто определят "проукраинскость" дописувачей? Но меня тоже сильно коробит бан навсегда.

Якісь дивні два з трьох перших дописи в гілці. . В 20-28 перший , в 20-30 другий , в 20-31 третій .такі простині ні за дві ні за три  хвилини не напишеш. Тобто то заготовки?  Тіпа дві точки зору для тих що не в курсі?

Якісь дивні два з трьох перших дописи в гілці. . В 20-28 перший , в 20-30 другий , в 20-31 третій .такі простині ні за дві ні за три  хвилини не напишеш. Тобто то заготовки?  Тіпа дві точки зору для тих що не в курсі?

я перепостив з попередьої теми

а кацапський бот мав заготовлено . чому мав ? це питання

Пані Олено. Прошу Вас дослухатися до загальної лінії Слава, він має природню інтуіцію справедливості,

хоча інколи "заганяється", перепрошую.  Абідки партійних ботиків то таке, їм за це гроші платять. Дякую.

Опять же - кто определят "проукраинскость" дописувачей? Но меня тоже сильно коробит бан навсегда.

звичайно  границя дуже розмита . 

Сомневаюсь, что так было. Это нелогично. Продать можно то, чем владеешь.

Выскажу опять свое мнение.

Не может и не должен модератор учавствовать в спорах (срачах проще)

Ибо на 90% личные амбиции призывают хвататься за кнопку

Поэтому категорически против чтобы модерами были активные участники дискуссий - в частности Слав.

Выборы судей и модеров - юридически очень сложная процедура и опять будет вой.

Амида считаю достойным модератором.

Но увы ФУП на 90% превратился в срачи порохоботов и зрадофилов.

Чего ты всем ярлыки вешаешь

Ти свої дописи почитай. Навіть, в цій гілці. В тебе ж той, хто не згоден з твоїми поглядами, має ярлик.

І не забуваймо що йде війна. І в інфопросторі теж. І саме там і світ і ми в Україні програєм рашапропагандонам.

Тому дотримання певних правил, що дозволять тримати ФУП чистими від пропаганди ворога, часто дуже підступної і професійної, дуже важливо

Воплі ворожих агентів про утиски свободи для їх роботи на наших ресурсах, хай не турбують нікого

(tu)

Пані Олено. Прошу Вас дослухатися до загальної лінії Слава, він має природню інтуіцію справедливості
+1

Выскажу опять свое мнение.

Не может и не должен модератор учавствовать в спорах (срачах проще)

Ибо на 90% личные амбиции призывают хвататься за кнопку

Поэтому категорически против чтобы модерами были активные участники дискуссий - в частности Слав.

Выборы судей и модеров - юридически очень сложная процедура и опять будет вой.

Амида считаю достойным модератором.

Но увы ФУП на 90% превратился в срачи порохоботов и зрадофилов.
люди, котрі не живуть ФУПом, тобто не дописують тут, задарма модерувати не будуть!
Отже стане питання оплати .

Дописувачам з рф тут взагалі не місце, за останні роки жодного адекватного не було.
Дописувачів, які топлять за рашку, або все Українське їм муляє, теж треба гнати в заший. Вони і є ватани.

Шановні дописувачі, у мене прохання- постарайтеся максимально результативно скористатися моментом для того, щоб налагодити роботу форуму. Цей шанс- це щасливий випадок, його могло і не бути. Не займайтеся дурницями і не зафлуджуйте гілку.
Шановні (ий) модератори. Настійне прохання автоматично банити флудерів у цій гілці.
Дякую.

це пані  Вершина юльковський бот . вилила не одне відро помиїв на УП і фуп на дурдомі
але при такій дикій узурпації на ФУПі чомусь вона тут пише доволі успішно  :)  і ніхто її не банить і дають регіструвати наові ніки поки регістрація була відкрита
ну то таке ремарка .

зараз в цій темі самими активними будуть якраз ображені юльки і зрадофіли

Адепти наступного Президента України ,доречі)

Олено Юріївно, кого Ви бачите представником УП, а саме адміністратором ФУПу?
Дякую.
продублюю

Ти свої дописи почитай. Навіть, в цій гілці. В тебе ж той, хто не згоден з твоїми поглядами, має ярлик.
Я критикую только власть ( а иначе зачем нужен полит форум)
на личности в отличии от вас педроботов я никогда не перехожу

Сомневаюсь, что так было. Это нелогично. Продать можно то, чем владеешь.
Послушайте запись разговора.
Там черным по белому звонким голосом в диалоге все достаточно четко оглашено.
Какие еще вам доказательства вымогания денег за право администрировать ФУП нужны?

+1000

твої б слова Альоні в вуха.
а то вона стала дезертиром або "моя хата з краю"...

а ще недавно Альона писала в своєму блозі.

>>За время существования блогов на "Украинской правде" более 200 украинских политиков, журналистов, артистов, спортсменов и общественных деятелей стали нашими авторами. Наш принцип таков – редакция предоставляет право вести блог, как бы приглашая в гости самых интересных собеседников, людей, способных рождать смыслы, вести дискуссию, давать разумные советы.

Со временем в блогах появились разные люди. Меня воротило, но мы предоставляли слово и регионалам и идиотам - потому что верим в демократию, потому что считаем, что читатель должен получать всю полноту информации для принятия верных решений.

С запозданием прошу прощения у тех, кого тошнило от отдельных писателей в блогах УП. Лучше поздно, чем никогда. 

Не может и не должен модератор учавствовать в спорах
Для того він модератор, щоб втручатися в дискусії, направляти тему в правильне русло

стопроцентово підтримую. Московитські пропагандисти повинні нещадно банитись на цьому форумі. Без всяких сопель про "свободу слова".

Звичайно є і будуть помилки, але вони колись розгребуться.....
Тут питання дуже непросте, бо смішно думати, що кремлівські пропагандисти будуть себе обов'язково видавати ольгінським айпі та московським акцентом. От в мене останнім часом є великі підозри, що деякі з них пишуть бездоганною українською зі Львова та з ультранаціоналістичних позицій. Але довести таке в принципі не можливо, принаймні без слідчих СБУ в реалі.

ну окей. Будут выборы модеров. А как это будет выглядеть?

Ідея з судом , де судді роглядають справу, але не мають кнопки не погана. кнопка у модераторів, мілкі справи вони рішають більш доші бани рішають судді.. Один з судей має бути публічним, щоб пояснити рішення....

З часом все устаканиться...  :shuffle:

Прекрасна позиція! Але форумчани вважали, що все навпаки. Оскільки на форумі процвітало беззаконня і мерзотне навішування ярликів. І вас, Олено Юріївно, через поведінку Бикової і в деякій мірі Слава, вважали провладною маріонеткою. Бо думали, що це така редакційна політика. А якщо це припущення озвучувалось, то був миттєвий бан.
 Це якраз той момент, коли справедлива приказка "Поведись з дурнем - сам дурнем станеш".

Щось мені здається ФУП не здатен на самоорганізацію. :(

Пані Олено.
Хотілось би почути ваше бачення механізму втілення редакційної політики на цьому майданчику.
Дякую.

Боюсь, что редакционная политика - это не про ФУП.
У вас здесь свои правила - вы же не проверяете информацию, не нужна вам вторая точка зрения ))

Мое видение - вы выбираете модераторов. Судьи у вас уже выбраны? Сами определяете схему своего собственного самоуправления; Я читала, что Слав хочет внедрить наблюдательный совет - почему нет? Вы сами решаете как управляется ФУП.
Нынешнюю ситуацию, когда существует мнение, что кто-то перебрал на себя контроль над форумом, надо исправить.
Нужен некий независимый арбитр.

я перепостив з попередьої теми

а кацапський бот мав заготовлено . чому мав ? це питання

Це розумно - викласти протилежну точку зору через явного кацапського бота. Дуже розумно.

ну окей. Будут выборы модеров. А как это будет выглядеть?
Які вибори? Це буде 3.14здєц!

моей версии вы не спрашивали и не слышали.

Алена, пожалуйста опубликуйте общую сумму рекламных денег, которые я получила у вас (у андрея клименко) в первый раз в 2016 году, и далее за 2017й и 3 месяца 2018-го. У меня всё.

Потому что мои предъявления расчетов от Андрея никак не устроили ни Слвика (Амид свидетель), ни остальных юзеров. Именно этот вопрос наиболее активно муссируется всеми.
Под раздачу попал даже новый админ Амид - его личные объяснения тоже были просто проигнорированы.
А наблюдать постоянное втирание гнилой селедки про крысила-рубилакассу-приватизировала-греблабабло (с) юзер слав - у меня нет ни сил, ни желания.

Буду очень благодарна.

Я хотела уйти с УП - и вы про это знали с августа-17 - и я наконец ушла в конце декабря.
Я точно так же хотела уйти и с форума - совсем уйти, у меня просто поменялись жизненные приоритеты - и я ушла. Если нужно было, чтобы такой ценой - то значит так уже и будет. В конце концов, с людьми, которые за считанные дни способны создать ветку на 100 страниц с втиранием гнилой селедки в кого угодно неугодного им, и тщательно лелеять её  - как, напр, "квартирная" ветка про нардепа Лещенко - мне не потягаться :)
Вотрут какую угодно селедку, нагромождая ложь за ложью. Объяснить кому-то что-то бесполезно, а тем более переубеждать.

Щось мені здається ФУП не здатен на самоорганізацію. :(
Здатен!!! :dopovid:

Я как то говорил уже. Даже голосовалку делал.
Итог голосования?
1. Срач никому не нужен.
2. Форум Украинской правды нужен для того, чтобы :
 - сделать лучше Украину
 - сделать лучше УП
 - сделать лучше свою жизнь

Вот так . Все просто.
Думаю , что администратор ФУПа - привилегия администрации УП
Все остальное - в общем дело форумчан.
И да. Почему то очень много разговоров о банах - так называемых.
Неужели это главное на форуме?
Если так - очень плохо.
Совершенно точно главное - это собственные мысли форумчан прежде всего о публикациях УП , ну и коррелируемых с ними темах.
Не знаю. Меня НИКОГДА здесь не банили.
Не знаю почему.
Может быть поэтому меня это не интересует.
Я вообще против банов. Как таковых.
Но если это необходимо - то грань одна и одна простая - законодательство Украины.
А модеру необходимо знание этого законодательства и здравый смысл. Все просто.
А вообще - мне ФУП нравится.  B-)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія