Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Re: Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Ти забув додати - Я особисто вас прошу!

разумеется..

поясню..
для меня все эти ники спортсмены, атасы, vvv, мавки, таги, светы, мульбионы, чегевары и многие ушедшие
часть истории
мне жаль
я многих то и терпеть не мог, но уж лучше пусть бы были
привык просто..

новых много, я их не знаю, не то что в реале, и виртуально.. просто новые ники, и я как бы и чужой

:(

Меня устраивает нынешнее положение дел а  так же устраивает Амид как администратор ФУПа ( очень достойный как по мне человек для этой работы )
Мне так же трудно понять чего добивается Слав
Ситуация нормализовалась на форум возвращаются старые пользователи
мне крайне не хочется возвращения порядков сформированных этими тремя типами Слав Турч и Света
Мне не нравится что ФУП ( за последние три года руководства форумом этими людьми ) превратился педроботовскую скотобазу огороженную забором
Сейчас при новом администраторе ситуация стала меняться в лучшую сторону чему пытается воспрепятствовать Слава
--------------------

Козёл, ты как о нашем Президенте тока шо? Хочешь ФУП и АЮ под цугундер?

Олено Юріївно! Ви повинні знати, що Світлана Бикова тут ображала, принижувала, матюкалася, несправедливо банила, терла пости юзерів, маніпулювала і т.д. До Вас давно намагалися достукатися, але ви дуже довіряли Биковій і Славу.  Розумні люди ще два роки тому кричали, що ці двоє, особливо Бикова, доведуть форум до ручки. А ви не чули. Отож, або закрити його, або жорсткий контроль.

Potato, я отвечала Славу. Но мой ответ адресован тем, кого волнует судьба ФУПа.

модератори не повинні писати на форумі
бо почнуть гнобити за думки відмінні від власних
але стороннім доведеться платити

Формально ФУП принадлежит мне. Но фактически, согласитесь, я очень давно вообще никак не вмешиваюсь в вашу жизнь. Дала вам полную свободу.

Альона.

ну з ФУПом все ясно, 100-200 юзерів, 1000 гостей в день, тут грошей не зробиш.
А що ти зробила з блогами ?
було 35 тисяч гостей в день.
200- 300 каментів на кожний блог
гроші текли рікою.
а ти поставила нового модератора.
він забанив всіх українцв і патріотів.
лишилися 2 юльки, один шизік, другий з туровської і пару порохоботів.
каментів стало в середньому 2-5 на блог
ти зарізала курку яка несла золоті яйця
так дєржать... :(

НМД, основною проблемою фупу останніх років стала політика банів, тобто бани призначались не відповідно правилам, а по своїм симпатіям. Он вище комарік пише, що юльків прорідили, так їх не прорідили, а видавили з фупу, в тому числі й такими банами.Не заперечую скорочення юзерів з сусідньої країни, але, наприклад, юльки учасники таки українського політичного життя.
Неупереджена модерація згідно правил. Інших рецептів і не треба  :)
Остальноє всьо пріложится

Олено Юріївно! Ви повинні знати, що Світлана Бикова тут ображала, принижувала, матюкалася, несправедливо банила, терла пости юзерів, маніпулювала і т.д. До Вас давно намагалися достукатися, але ви дуже довіряли Биковій і Славу.  Розумні люди ще два роки тому кричали, що ці двоє, особливо Бикова, доведуть форум до ручки. А ви не чули. Отож, або закрити його, або жорсткий контроль.

Вот мне интересно - куда вы стучали?

Олено Юріївно, кого Ви бачите представником УП, а саме адміністратором ФУПу?
Дякую.

Не продається ФУП і добре

Не давати тут вільно працювати скоординованим штабним писакам - теж було б корисно

Я категорически против того, чтобы на ФУПе заседали сплошные партийные писаки. Это убъет форум быстрее, чем все остальное.

Олено Юріївно, кого Ви бачите представником УП, а саме адміністратором ФУПу?
Дякую.
Он уже как я понимаю есть
Это Амид
и этот человек как раз на своем месте

НМД, основною проблемою фупу останніх років стала політика банів, тобто бани призначались не відповідно правилам, а по своїм симпатіям. Он вище комарік пише, що юльків прорідили, так їх не прорідили, а видавили з фупу, в тому числі й такими банами.Не заперечую скорочення юзерів з сусідньої країни, але, наприклад, юльки учасники таки українського політичного життя.

Думаю, что такого понятия, как выдавливать кого то по политвзглядам даже и не должно быть, или тогда зачем вообще выборы, если все, кроме.....кого то там, не достойны высказываться в том числе и на этом форуме.

це пані  Вершина юльковський бот . вилила не одне відро помиїв на УП і фуп на дурдомі
але при такій дикій узурпації на ФУПі чомусь вона тут пише доволі успішно  :)  і ніхто її не банить і дають регіструвати наові ніки поки регістрація була відкрита
ну то таке ремарка .

зараз в цій темі самими активними будуть якраз ображені юльки і зрадофіли

модератори не повинні писати на форумі
бо почнуть гнобити за думки відмінні від власних
але стороннім доведеться платити

Модератор должен присутствовать на форуме от своего лица ОБЯЗАТЕЛЬНО.

Но он должен быть МОДЕРАТОРОМ  а не злопамятной тряпкой с кнопкой.

це пані  Вершина юльковський бот . вилила не одне відро помиїв на УП і фуп на дурдомі
але при такій дикій узурпації на ФУПі чомусь вона тут пише доволі успішно  :)  і ніхто її не банить і дають регіструвати наові ніки поки регістрація була відкрита
ну то таке ремарка .

Чего ты всем ярлыки вешаешь

Ми не стукали. Це образно. В основному зверталися до вас у коментах. За що швидко вилітали в бан. Просили Бикову не матюкатися, за що швидко вилітали в бан ( обговорення співробітників УП). Тут був повний безлад. Найкращі юзери йшли з форуму або банились навіки.
Неодноразово тут хтось писав, що як би повідомити то все Притулі, бо доб"ють же форум.

Чего ты всем ярлыки вешаешь

я говорю факти

Надеюсь, что вы не позорите УП - и форум НЕ провладный.
Точно не я определяю свободу вашего общения. Всегда была и есть против каких-бы то ни было ограничений.

Альона.

повторяю, наведи порядок з блогами.
скоро вибори, і вплив блогерів буде достатньо значним на результати.
це якщо тобі не все пофіг, як багато хто каже.. :(

Щось ви, юльки штабні, не бачили нічого поганого в повному вашому домінуванні на ФУПі з 2004 по 2014.  Своє не смердить?

Модератор может просто писать под ником "модератор". Например зайти в ветку и указать на недопустимость оскорблений или прочего.

Взагалі то, ФУП - український форум, тому й повинен відображати політичні погляди ВСІХ українців.
Тому вважаю, що не можна банити дописувачів просто за те, що вони юльки, порошки, противсіхи і т. д.
Звісно, крім промосковських, прихильників ригоаналів (які повинні взагалі бути заборонені, як і комуністи в Україні).

А то ФУП при Славі та Биковій перетворився на таке собі провладне болотце.
Яке зовсім не віддзеркалювало політичну мапу України.
Тому й важливі питання неможливо було обговорювати. Бо провладна "бригада" забивала всяку думку кількістю.
Я за політичне різноманіття, як в самій Україні.  :)

Треба, щоб модератори були нейтральні, а не як раніше: один порохобот, інший юльок.

Он уже как я понимаю есть
Это Амид
и этот человек как раз на своем месте
ти Олена Юріївна?

Шановна Олено Юріївно!

Стан форуму на даний момент мене, як і дуже багато форумчан зараз влаштовує. Абсолютно влаштовує Amid, як адміністратор форуму та теперішні модератори.
Єдина просьба - не віддавайте кнопку Славу, бо весь цей скандал піднявся через спробу одноосібного керування форумом згідно своїх хворобливих уявлень про "кацапів", "вату", "сепаратистів", бажання просто потролити і розвести на пустому місці скандал і срач, а також істеричного бажання заволодіти "головною кнопкою ФУПу".

Просто залиште все, як є на даний момент. Ну, може ще додати модераторів, якщо наявні не справляються.
І ще вважаю, що модератори мають бути або анонімними, або взагалі не дописувати на форумі.

Дякую за увагу.

ska

Модерация это работа модерировать и писать не выйдет, неизбежен перекос

два модератора мало, надо хоть троих.

Я згоден з дописувачем. Найбільшої шкоди форуму завдала саме Бикова, і все що він (чи вона) сказав, правда.

Ми не стукали. Це образно. В основному зверталися до вас у коментах. За що швидко вилітали в бан. Просили Бикову не матюкатися, за що швидко вилітали в бан ( обговорення співробітників УП). Тут був повний безлад. Найкращі юзери йшли з форуму або банились навіки.
Неодноразово тут хтось писав, що як би повідомити то все Притулі, бо доб"ють же форум.

ви трохи перемішали правду і не зовсім

про повний безлад це не зовсім правда . незважаючи на мої теперешні відносини з Йожом

При том что большинство создавали Слав и Турч  выкидывая с форума всех инакомыслящих
Я не хочу отдавать власть Славе и его педроботам

:buba:

Да, то что приближаются выборы, тут будет горячо, нужны жесткие правила.

Слав, а чого ти хочеш?
продовження банкету?

А за что Йожа требовала денег от Слава?  ;o

Это вопрос к йоже и Славу. У них разные версии. В этой ситуации я клонна верить Славу.

ну то таке ремарка .

Ось яскравий приклад, як неадекват навішує ярлики. Я звичайна людина, прихильник Тимошенко і відстоюю свою точку зору. Ви тільки за мою позицію мене принижували, маніпулювали з формулюванням банів. Звичайно, отримували від мене здачі. Але ж ви співробітники УП! То поводьте себе достойно, а не як параноїки. Я вам неодноразово говорила, що ви двоє позорите УП. То це відро помиїв? Через вас люди відверталися від УП.

я говорю факти
  Які  і  є  проти тебе  самого .

ладно я написав  пропозицію як би я бачив роботу форуму

хтось щось має заперечити конкретно заперечуйте або висувайте щось своє

я запропонував конкретну схему

форум наймає двох модераторів які не пишуть на фупі

і рада суддів . тільки голосує проти банів

все

ця схема має працювати

Куди стукати?!

Я настучу на всіх... на себе самого теж можу.

Але ніякої корельованої реакції модераторів не спостерігається.

Нехай модератор (який би він не був) активніше корегує ситуацію, а то не ясно, то вибрики модераторів, чи політика ресурсу.

мышиная возня..

смешно читать.

вам не все равно кто модератор?
бана боятся только бездари которых и без бана никто не читает.

Я згоден з дописувачем. Найбільшої шкоди форуму завдала саме Бикова, і все що він (чи вона) сказав, правда.
Я вона. :)  Дякую Вам.

Які  і  є  проти тебе  самого .

ми всі не ідеальні
але якщо одне замовчувати інше писати вийде фігня

все я завязую з суперечками і флудом жалобами коментарями

І не забуваймо що йде війна. І в інфопросторі теж. І саме там і світ і ми в Україні програєм рашапропагандонам.

Тому дотримання певних правил, що дозволять тримати ФУП чистими від пропаганди ворога, часто дуже підступної і професійної, дуже важливо

Воплі ворожих агентів про утиски свободи для їх роботи на наших ресурсах, хай не турбують нікого

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія