Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Уважаемые форумчане!
Не буду выступать с заявлениями, честно говоря, я в легком шоке от случившегося.

Не думала, что мне придется выступать в качестве арбитра на форуме - была уверена, что вы уже создали независимую и работающую систему самоорганизации.
Но кризис - это хороший повод исправить ошибки и сделать форум сильнее.

Моя позиция неизменна - я не собираюсь продавать форум.
Готова ответить на ваши вопросы о работе ФУП, его настоящем и будущем.

Re: Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Олена Юріївна в нас тут реально склалася ситуація, яку треба вирішити

Зрозуміло, що юридично фуп належить УП, а отже належить Вам.

Але що таке фуп? Кому належить живий організм чи спілка небайдужих людей?
кому він належить по справедливості ? і по поняттях моралі ?

до шостого квітня 2014 року безумовно Вам на всі сто відстотків. Він існував собі, як додаток, придаток, як хаотичний майданчик. Як щось таке безпризорне, яким ніхто не опікувався.

але  в квітні 2014 року ви опублікували план згідно якого спільнота фупу отримала право сама організувати форум і ним керувати а також отримувати кошти від реклами

і з другої спроби  фупівцям це вдалось

ми фупівці купили  новий двіжок  з адаптованим під фуп дизайном а також оплатили  роботи по його налаштуванню і переносу бази (адміністратору растамнчик )
а також оплатили ремонт сервера і запчастини до нього
а також оплачували роботу модератора весь цей період часу .

виходячи з цього ми фупівці  відчуваєм за собою моральне право і обовязок . брати участь в призначенні адміністрації фупу .
Ми розуміємо свою відповідальність і боїмося втратити наш майданчик спілкування і критики.

Звичайно ж ми фупівці, а зокрема  я, не знімаємо з себе відповільності що фактично при моєму попустительстві відбулась фактична приватизація форуму Світланою  Биковою і форум перетворився в її персональний бізнес який вона хотіла в кінці кінців продати.

тому просимо ВАС у діалозі з нами випрацювати правила, чіткі і зрозумілі. Щоб громада форуму могла обирати адміністрацію, контролювати діяльність, впливати на рішення. Щоб наша спілка схиблених небайдужих громадян нарешті могла дати собі відповідь- ЧИЙ ФУП.?

https://vimeo.com/268222317

https://vk.com/video486554741_456239017

https://cloud.mail.ru/public/L7jm/vc2CPm6Sw

Трилер : Чому вона хотіла "вбити  ФУП ". Нове
Слав [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 18:58
IP/Host: ---.la.net.ua
І так шановні фупчики . пора закінчувати цей трилер з срачів. скандалів . інтриг. ШАНТАЖУ і брехні  . який триває вже більше  місяця
і час від часу вихлюпується в паблік .
і так в нас є дві ситуації  . перша: гроші від реклами які мали б йти на підтримання життєдіяльності фупу і його розвиток успішно присвоюються адміном цього форуму Світлана Бикова . ну але це так не основне .

друге і основне

майже цей весь цей місяц Світлана Бикова  робить потуги  продати ФУП. чи продати КНОПКУ і канал заязку з адміністрацією УП.
пані Світлана застосовувала для цього різні маркетингові ходи щоб заохотити потенційного покупця під ніком Слав  а саме :   істеричні крики. шантаж . погрози вбити ФУП.  забрати кнопку  :weep:  і т.д.
а також умаслення і задобрення і провокації  .
 вся  маркетингова політика була дуже добре пророблена . спочатку на клієнта створювався тиск  потім відкат . демарш . потім знову наїзд задобрення . і знову по кругу
спочатку клієнт був ахуї не розумів що відбувається .
аж потім йому було заявлено що 10т доларів - 270-300 тисяч гривень вирішать   проблему . цю суму пропонувалось внести як за амортизацію дружби . . потім як компенсацію зарплати за 55 місяців . потім як оплату за квартиру ДОбре діло . ну а потім як якусь компенсацію за УП.
бачачи що діло не чисте клієнт поставив на телефон програмулю яка пише всі розмови .
одну з цих розмов пропонує вам для прослуховування
відео
голоса схожі на нік  Світлану бикову і  нік Слав
дата 16,04

...

Форум перестане бути провладним ? На форумі можна буде вільно спілкуватись ?

Не продається ФУП і добре

Не давати тут вільно працювати скоординованим штабним писакам - теж було б корисно

https://www.youtube.com/watch?v=UvC0FNun3cw
https://vimeo.com/268222317

https://vk.com/video486554741_456239017

https://cloud.mail.ru/public/L7jm/vc2CPm6Sw

Трилер : Чому вона хотіла "вбити  ФУП ". Нове
Слав [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 18:58
IP/Host: ---.la.net.ua
І так шановні фупчики . пора закінчувати цей трилер з срачів. скандалів . інтриг. ШАНТАЖУ і брехні  . який триває вже більше  місяця
і час від часу вихлюпується в паблік .
і так в нас є дві ситуації  . перша: гроші від реклами які мали б йти на підтримання життєдіяльності фупу і його розвиток успішно присвоюються адміном цього форуму Світлана Бикова . ну але це так не основне .

друге і основне

майже цей весь цей місяц Світлана Бикова  робить потуги  продати ФУП. чи продати КНОПКУ і канал заязку з адміністрацією УП.
пані Світлана застосовувала для цього різні маркетингові ходи щоб заохотити потенційного покупця під ніком Слав  а саме :   істеричні крики. шантаж . погрози вбити ФУП.  забрати кнопку  :weep:  і т.д.
а також умаслення і задобрення і провокації  .
 вся  маркетингова політика була дуже добре пророблена . спочатку на клієнта створювався тиск  потім відкат . демарш . потім знову наїзд задобрення . і знову по кругу
спочатку клієнт був ахуї не розумів що відбувається .
аж потім йому було заявлено що 10т доларів - 270-300 тисяч гривень вирішать   проблему . цю суму пропонувалось внести як за амортизацію дружби . . потім як компенсацію зарплати за 55 місяців . потім як оплату за квартиру ДОбре діло . ну а потім як якусь компенсацію за УП.
бачачи що діло не чисте клієнт поставив на телефон програмулю яка пише всі розмови .
одну з цих розмов пропонує вам для прослуховування
відео
голоса схожі на нік  Світлану бикову і  нік Слав
дата 16,04

Показати зображення......Показати зображення...

Олена Юрівна це кацап
запостив

відос забанили

Останнє редагування: 16 травня 2018 21:30:37 від Слав

Олена Юрівна це кацап
запостив

Це п1яний слав виклав в відкритий доступ в інтернет, підло записуючи приватні розмови з Биковою

Слав з тобою і йожою вже все зрозуміло. Єдине чого я не розумію чого ви навічно не забанені після всього цього позору.

Моя позиция неизменна - я не собираюсь продавать форум.
Готова ответить на ваши вопросы о работе ФУП, его настоящем и будущем.

А за что Йожа требовала денег от Слава?  ;o

А коли ФУП був провладним? 

Пропорошенківським точно ніколи не був, як і проющенківським чи синячим.  Був проюльківським, але потім зграї юльків тут прорідили і аж до останньої амністії їх тут була нормальна кількість. Тепер знов набігли, але тотальної переваги  вони не макють тут.

Пропорошенківським точно ніколи

:lol:    пані ,  це  відверта  неправда  . 

Зрозуміло, що юридично фуп належить УП, а отже належить Вам.

Але що таке фуп? Кому належить живий організм чи спілка небайдужих людей?
кому він належить по справедливості ? і по поняттях моралі ?

Формально ФУП принадлежит мне. Но фактически, согласитесь, я очень давно вообще никак не вмешиваюсь в вашу жизнь. Дала вам полную свободу.

Я ЗА то, чтобы администрацию, модераторов, судей, кого хотите, выдвигали и назначали вы сами.
Думаю, было бы правильно администратора согласовать со мной. Судьи и модераторы - это уже ваш выбор.
Но, кстати, это моя позиция со времен "великой реформы" на ФУПе - ничего с тех пор не поменялось.

:lol:    пані ,  це  відверта  неправда  . 

Це правда.  ФУП з Майдана став чітко проукраїнським. Але не пропорошенківським

Слав з тобою і йожою вже все зрозуміло. Єдине чого я не розумію чого ви навічно не забанені після всього цього позору.

Щось зрозуміло ,  а  щось -  ні  . Категорично  проти банів  проукраїнських  дописувачів ,  навічно  .

А коли ФУП був провладним? 

Пропорошенківським точно ніколи не був, як і проющенківським чи синячим.  Був проюльківським, але потім зграї юльків тут прорідили і аж до останньої амністії їх тут була нормальна кількість. Тепер знов набігли, але тотальної переваги  вони не макють тут.

Добрий день, привезли бляху. Фуп вже багато часу як з перекосом в шоколадну сторону.  Ця гілка, до речі, як показник - сьогодні зранку оперативно забанили карла із критикою пороха, а кацапа, який тут вже добрих півроку регулярно гадить в темах про мозд (он тут навіть відмітився - фредерік, консерва з трьома постами) - досі  модератори не прибили.

(tu)

Це правда.  ФУП з Майдана став чітко проукраїнським. Але не пропорошенківським
  Проукраїнський  -  точно  ,  але  про_порошенківський  ,  модератор Слав  саме  таким був . 

Пані Олено.
Хотілось би почути ваше бачення механізму втілення редакційної політики на цьому майданчику.
Дякую.

Останнє редагування: 16 травня 2018 20:49:12 від Vad_Sv

Пані Оксано.
Хотілось би почути ваше бачення механізму втілення редакційної політики на цьому майданчику.
Дякую.

Это ты счас к кому обратился?

Виправив, дякую.

-------------------
то мабуть перша вчителька так запала... :D

Формально ФУП принадлежит мне. Но фактически, согласитесь, я очень давно вообще никак не вмешиваюсь в вашу жизнь. Дала вам полную свободу.

Я ЗА то, чтобы администрацию, модераторов, судей, кого хотите, выдвигали и назначали вы сами.
Думаю, было бы правильно администратора согласовать со мной. Судьи и модераторы - это уже ваш выбор.
Но, кстати, это моя позиция со времен "великой реформы" на ФУПе - ничего с тех пор не поменялось.

звичайно це так і було формально що на фупі повна свобода
але нас постійно лякали що Ви згадаєте про фуп і викинете нас звідси

чи потрібні москалі і ватнікі на фупі? (з цього почався конфлікт)

Думаю нужен умеренный баланс, как и в Украине, живут люди с разными взглядами, Про откровенных сепаратистов речи нет конечно.

Останнє редагування: 16 травня 2018 20:52:36 від Микроба

Викид в паблік запису розмов і також скрінів мною стався після цієї теми і посту . яка була явною брехливою маніпуляцією
я згоден може це довести та й думаю амід цього не буде заперечувати

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1003094.msg21110471#msg21110471

Слав желает рулить форумом ?

чи потрібні москалі і ватнікі на фупі? (з цього почався конфлікт)
та тут навіть волонтерів дехто у вату позаписував.

Уважаемая Pravda,

Уважаю Вашу позицию, но вынужден просить Вас не полагаться на самоорганизацию ФУПовского общества. Вы, как формальный владелец ФУПа, неизбежно, просто по формальным признакам, несете ответственность за происходящее на ФУПе. Например, несколько раз происходили случаи разглашения персональных данных, в нарушение укр. законодательства. При необходимости, могу привести примеры.

То есть, контроль с Вашей стороны всё равно должен быть.

Непременно.

С уважением,

Имярек.

где Света?
верните Свету
устройте ее на работу Алена Юрьевна
старый срач друг лучше новых двух!

проVокація.

Дурдом он зміг самоорганізуватися, переїхати на нову площадку, обрати модера. Ото вже готове суспільство. А ФУП чекає господаря, щоб вказівку дав. Ну, контент гєнєріруют. :gigi:

где Света?
верните Свету
устройте ее на работу Алена Юрьевна
старый срач друг лучше новых двух!

Ти забув додати - Я особисто вас прошу!

Меня устраивает нынешнее положение дел а  так же устраивает Амид как администратор ФУПа ( очень достойный как по мне человек для этой работы )
Мне так же трудно понять чего добивается Слав
Ситуация нормализовалась на форум возвращаются старые пользователи
мне крайне не хочется возвращения порядков сформированных этими тремя типами Слав Турч и Света
Мне не нравится что ФУП ( за последние три года руководства форумом этими людьми ) превратился педроботовскую скотобазу огороженную забором
Сейчас при новом администраторе ситуация стала меняться в лучшую сторону чему пытается воспрепятствовать Слава

(tu)

Олено Юріївно

одне прохання-побажання

не віддавайте форум на керування мілким бикам  (інтриганам, істеричкам , та бідним безпринципним людям)

вони Завжди шукають особисту шкурну вигоду на суспільній роботі. Їх роздуває від хибного почуття великої власної ваги.

І завжди в кінці доведуть до Цугундера та розвалу.

"Анархія мать порядку" та "Володар мух" в одному бокалі.

УП має повернути всім будь-які гроші, які комусь "жмуть" (що їх вони на щось тут потратили)
УП має взяти під контроль ФУП
Прибрати дурні вступні запитання
Банити виключно і тільки -- за Образи/погрози тощо
У жодному випадку НЕ банити нікого за Політичні/Релігійні/Расові/Гендерні чи інші погляди

Свобода Слдова означає право людини -- мати Власну Думку та Вільно її висловлювати
У чому смисл ФУПу, якщо тут затикають людям роьа чи змушують усіях хором кричати "люміній"
І хто це робить?
Адміни, які возомнили про себе невідомо що
Це непорядок
НМД

більшість обере собі суддів, модераторів, які будуть гнобити меншість.. хто цю бідолашну меншість захистить?

не зовсім зрозуміло до кого ви звертаєтесь.
до слава і ще кількох якихось людей?

Надеюсь, что вы не позорите УП - и форум НЕ провладный.
Точно не я определяю свободу вашего общения. Всегда была и есть против каких-бы то ни было ограничений.
Боюсь, что вам снова придется выбирать модераторов. Это должно быть сделано прозрачно и свободно.
Неправильно, на мой взгляд, что до этого вам были неизвестны ваши модераторы.
Хотя я могу понять причины, по которым модераторы скрывают свое имя - им очень и очень непросто выдерживать давление форумчан.

я запропонував конкретну схему

форум наймає двох модераторів які не пишуть на фупі

і рада суддів . тільки голосує проти банів

все

ця схема має працювати

більшість обере собі суддів, модераторів, які будуть гнобити меншість.. хто цю бідолашну меншість захистить?
При том что большинство создавали Слав и Турч  выкидывая с форума всех инакомыслящих
Я не хочу отдавать власть Славе и его педроботам

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія